-
[B5 AFF] Prośba o analize pierwszych logów
A jakie mogą być inne przyczyny takiego stanu rzeczy ?
-
[B5 AFF] Prośba o analize pierwszych logów
Myślę że mam.
-
[B5 AFF] Prośba o analize pierwszych logów
A więc w końcu znalazłem chwilę czasu aby zrobić logi dynamiczne oto one (nie wiem czy wszystko jest wykonane ok. z tego co zauważyłem to 003 troszeczkę za krótko): 000 001 003 004 008 010 011 _________________________________________________ Chciałbym dodać ze EGR był czyszczony jak poradził spanky Statyczny kat wtrysku jeszcze nie był poprawiany.
-
[B5 AFF] Dużo błędów klimatronik. Co radzicie?
Doczytałem w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/b5_apu_adaptacja_klimatronik-t22021.0.html;msg258308 że potrzebna jest wartość kodowania sterownika klimy. Mógłby mi ktoś ją podać? ... Nie jestem do końca pewny czy u mnie też jest to 00040,a nie chce nic namieszać...
-
[B5 AFF] Dużo błędów klimatronik. Co radzicie?
Witam. Jak w temacie. Może ma ktoś pomysł jak poradzić sobie z tymi błędami ? 03.3 Czujnik temperatury wewnętrznej, w desce rozdzielczej, czasem przerwa 05.3 Czujnik temperatury zewnętrznej (otoczenia), przód, czasem przerwa 06.1 (G110) czujnik temperatury chłodzenia silnika (ECT), klimatyzacja ciągła przerwa, *06.1 (zobacz poniżej) 07.3 Czujnik temperatury otoczenia dmuchawy świeżego powietrza, czasem przerwa 08.3 Potencjometr silnika klapy regulacji temperatury, czasem przerwa 11.7 Klapa centralna, czasem blokowana 13.3 Potencjometr silnika klapy nogi/odszraniacz, czasem przerwa 13.7 Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana 18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne
-
[B5 AFF] Prośba o analize pierwszych logów
Na razie nie miałem okazji na zrobienie dynamicznych... A przebieg to 210 tys
-
[B5 AFF] Prośba o analize pierwszych logów
Witam. Chciałbym prosić o opinie na temat tych logów. Narazie wrzucam tylko statyczne, dynamiczne zrobię przy najbliższej okazji i postaram się tutaj załączyć... Dopiero zaczynam przygodę z Vagiem więc proszę powiedzieć jeżeli czegoś brakuje albo coś źle zrobiłem :gwizdanie: 000: 000BS: 001: 003: 003BS: 004: 004BS: 007: 011BS: 013:
-
[B5 AFF] Co oznacza ten błąd ?
Witam Mam prośbę,jak w temacie: -1367 Wyłączenie przez pompę zamka centralnego
-
[ALL B5] Gdzie kupić oryginalne części do audi??
Witam! Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Niestety w moim mieście nie ma chyba ASO Audi. Więc mam pytanie gdzie można zamawiać oryginalne części audi? Może jakieś sklepy internetowe?
-
[B5 AFF] Co można zrobić aby zwiekszyć moc ?
A co dokładniej przydało by się wymienić ?? Przed chipem.
-
[B5 AFF] Co można zrobić aby zwiekszyć moc ?
Witam. W jaki sposób można wyciągnąć coś więcej z tego silniczka ?? :gwizdanie: Jeżeli można prosiłbym o jakieś orientacyjne koszty...
-
[AFF B5] Jak sprawdzić czy był robiony chiptuning?
Nie chciałbym zakładać nowego tematu więc napisze tutaj. Co można wyciągnąć z tego silniczka ?? ...ogólnie nie wiele informacji jest o AFF
-
[AFF B5] Jak sprawdzić czy był robiony chiptuning?
Dzięki. Tak chodzi o autko z podpisu. Sprzedający twierdził że moc była zwiększana zanim autko trafiło do polski,ale ciężko wierzyć tylko na słowo
-
[AFF B5] Jak sprawdzić czy był robiony chiptuning?
Witam. Mam pytanie czy istnieje jakiś wizualny sposób na sprawdzenie czy samochód jest po chipie ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Dopiero planuje być szczęśliwym posiadaczem Audi. Szukam pomocnych w wyborze dobrego auta opinii.
przemus177
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta