Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nawet nie podziękował :polew:

Ale za to dobrze zapłacił :>

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Blind i tutaj racja a Ty Maciek połowę auta w tym Wrocławiu sprzedałeś :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 20:51_________________________________________________Od ostatniej wizyty sporo się wydarzyło:

1.Został zakupiony daszek nad tylną szybę (już polakierowany i zamontowany).

2.Założona przednia nowa szyba..

3.Pomalowany tylny zderzak (obcierka na parkingu).

4.Wykonana polerka całego auta.

5.Założony całkowicie przelotowy wydech (w najbliższym czasie będzie tłumik końcowy).

6.Moje jednomasowe sprzęgło co to miało wytrzymać nie wiadomo ile zaczęło się ślizgać i dmuchając na zimne dziś zostało wysłane do Pana Marka Radzikowskiego.

Podsumowując - wydane sporo $$$ a auto i tak stoi przez ok. 2 tygodnie. :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mekto i w końcu jaki daszek kupiłes :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Kowi laminat bo ori w ASO 950zł - a za 1000zł na allegro cała klapa od RS4 :slina:

Opublikowano

To czekam na fotke, mam nadzieje że klej równomiernie rozprowadziłeś, bo inaczej minimalnie zniekształci ten laminat tak jak to u mnie sie stało :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko wygląda równo - bardziej mnie teraz martwi sprzęgło do którego muszę dokładać.

Opublikowano

Pokaż fotki auta z tym daszkiem. Już od dłuższego czasu też nad nim myśłę. :naughty:

Opublikowano

mekto sprawdź tytuł postu :polew: bo się coś nie zgadza

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Vario - dzięki za info. Chwilowe odmóżdżenie.

Fotek jeszcze nie zdążyłem zrobić. [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 19:42_________________________________________________Właśnie odebrałem - M.Radzikowski się sprawdził.

476d1342d78b218dmed.jpg 0a95c3676bd3fdcamed.jpg

Opublikowano

ladny gadzet :good: mozna wiedziec ile $ :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jak masz sprzęgło to wysyłasz i szykujesz między 800 a 1000 PLN.

Opublikowano

To było sprzęgło z 1Z-ta na jednomasie prawda?

ślizgało się? mam podobny moment do Ciebie i chciałem takie założyć, a tu klapa.

Daj info jak się jeździ na tym od Radzika.

Pozdr.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

adek może Twoje wytrzyma. Mam duże koła i laka szerokiego. Ale trzeba dmuchać na zimne bo szkoda dwa razy płacić.[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 19:23_________________________________________________Sprzęgło pokazało ile traciłem na tym starym. Dziś robiliśmy pomiary przyspieszenia od 0-100 i najlepszy czas jak zrobiłem to 7,56 więc jak na rodzinnego diesla nie można narzekać.[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 17:27_________________________________________________Kapcie na lato:

159e115298034523med.jpg

Opublikowano

no ładnie już zapasy na lato robisz, ja się dopiero przymierzam :gwizdanie:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Koła gotowe na sezon:

96e4b67f36060620.jpg

Opublikowano

Elegancko...

Fura :good:

Opona :good:

Felga :good:

_________________

Wszystko :good:

Opublikowano

Mekto kiedy jedziesz na korekte bo az ciekaw jestem :kox:

Opublikowano

Ta oponka miażdży mi suty :kox:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:16_________________________________________________jaką masz szerokość tej felgi :gwizdanie:

Opublikowano

Lepiej się pochwal co na wiosnę planujesz, a nie ciągle te opony pokazujesz :>

Opublikowano
  • Autor

Kowi w piątek auto oddaje i pewnie z 4-5 dni zejdzie ze zmianami.

Slepy felgi mają 8 cali - opona 225.

BLIND - co tu mogę napisać:

- pompa 11,

- wtryski 230;

- kolektor AWX (trochę później);

- poprawki wydechu + tłumik przelotowy środkowy;

- na końcu korekta i zobaczymy - na nic nie czekam, niczego nie przewiduje, jak wyjdzie tak wyjdzie ( aby w szerokim zakresie moment był i sprawnie wszystko chodziło)

Auto jest już przygotowane do większych mocy bo sprzęgło mocne. Zobaczymy co wyjdzie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.