Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozazdrościć :kox: :kox: napisz na PW ile cie kompletny wyniósł

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam kolegę:)

To kiedy ten zderzak w końcu zawita na aucie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zderzak już na aucie? Jakie fele planujesz na następny sezon? Pozdro

Opublikowano

Piękne autko gratulacje :kox::hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio nic się tutaj nie działo z braku czasu ale poczynione nowe zakupy i tak na początek będzie zamiana dwumasa na sprzęgło jednomasowe.

Zakupione amory o niższym skoku bo na starych tłucze się i lata po drodze jak nienormalny:

9cba5dfba03415ea.jpg

Po długich oczekiwaniach i poszukiwaniach trafiłem wreszcie na fele, które naprawde mi się podobają 8 cali przód i 9 cali tył:

120816fe7c3cf46cmed.jpg

Po tej sobocie auto już powinno być na zderzaku z S4.

Opublikowano

No ładnie :naughty: ciekaw jestem jak to będzie stało :kox:

Opublikowano

Fura :cool1: i felgi po polerce :kox:

Generalnie gratki

Opublikowano

mekto tak jak laikowi ile kucy ma teraz twoja Furka?? ostatnie zakupy mi się podobają-zwłaszcza felga :notworthy: generlnie bardzo bardzo ładne autko-avancik jak się patrzy!!

Opublikowano
  • Autor

mARCIN607 - po pierwsze mekto a nie jakieś "metro" :wink4:

Teraz jest 173 konie i 350 niutonów ( tak jak w tytule tematu) :>[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 10:18_________________________________________________A poniżej foto z założonym już zderzakiem. Trzba wprowadzić lekkie poprawki ale tego gołym okiem się nie zauważy.

Zabawy trochę było - czas operacyjny 5 godz.

dbea9005da5e78c3med.jpg 457c7a736a4c0c22med.jpg 2ce5df5a0a36dc8fmed.jpg f750752326b35535med.jpg

e2dd353dee29393bmed.jpg

Opublikowano

sorry mekto, juz żem się poprawił

ale ja tam widzę TST na blachach!! a tu Wrocław z naszych Ty?

ja też chcę 173 :smutas:

Opublikowano
  • Autor

mARCIN607 - jaki problem żeby zrobić tyle - trochę zakupów i zrobione - wszystkie mody już zostały sprawdzone.

Opublikowano

powiem Ci że jak zacząłem liczyć same amory i felgi to jeszcze trochę potrwa zanim program zrobię, jeszcze myślę czy by na coś młodszego chociaż o 2-3lata z klimą nie zamienić moze na 2,5 albo 1,8TQ

Opublikowano

mekto mozesz zdradzic koszt zakupu tych felg jesli nie jest to tajemnica? :)

Opublikowano

Mekto spryski od seryjnego zderzaka bez problemu pasowały do zderzaka S4????

Opublikowano
  • Autor

Kowi87 spryski podchodzą bez problemu.

Kler_b - cena poszła na PW.

Opublikowano

mekto wielkie dzieki za info

Opublikowano
  • Autor

I odebrałem auto od mechanika, który założył nowe sprzęgło. Wszystko byłoby normalne gdyby to nie była zamiana na jednomasowe.

Pierwsze wrażenia :good: :good: :good:

Pedał sprzęgła chodzi leciutko i sprzęgło bierze od początku. Było sporo wątpliwości w związku z zamianą ale warto i polecam każdemu.

Taniej, mocniej i przyjemniej. - w skrócie.

Opublikowano

A ile tak przyjemność mniejwięcej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Sprzęgło + koło - ok. 850 PLN + robocizna zależy od warsztatu i fachowca.

Ale wrażenia bezcenne.

Opublikowano

Sprzęgło + koło - ok. 850 PLN + robocizna zależy od warsztatu i fachowca.

Ale wrażenia bezcenne.

A jakiej firmy ten zestaw, jeśli można spytać?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.