Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY


mekto

Rekomendowane odpowiedzi

TOM77 sprzęgło Sachsa i koło z 1Z -ta Audi B4.

Naprawdę warto bo plotki o drżeniu auta się nie sprawdziły - powiem więcej auto po wymianie sprzęgła drga mniej i to o wiele.[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 07:50_________________________________________________Wczoraj odebrałem auto od mechanika - amory o skróconym skoku są już zainstalowane i tak jak podejrzewałem stare mimo pomyślnych testów na diagnostyce były wywalone przez co tłukły się koła niemiłosiernie a do tego auto pływało po drodze. Dziś jechałem po mieście i jest o niebo lepiej - ładnie wybiera nierówności a jednocześnie jest sztywniejszy. Lepiej czuję kontakt z drogą.

Oczywiście jak to w A4 jak już dotknąłem amorów to po drodze okazało się, że dwa wahacze mają luz i poszły do wymiany przy okazji (tylko budżet tego nie przewidział :wallbash:)

Po wymianie miałem jeszcze przygodę bo na drodze półoś wypięła mi się z przegubu (już myślałem, że nowe sprzęgło się wy...ło).

Musieli mnie na hol wziąść i na kanał na godzinę ponownie - ciężki dzień jednym słowem ale w sumie jestem zadowolony. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mekto napisz na priva jakiej firmy amory zakładałeś i ile Cię to wyniosło :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy spokojnie mogę napisać tutaj - kupiłem na allegro Technixa - kiedyś miałem podobne w MK3 i całkiem nieźle się sprawowały a szczególnie podobało mi się to, że nie były jakoś masakrycznie twarde. Mają 2 lata gwarancji a przy cenie 590 zł za komplet to nie ma co marudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny Weiteca -30mm i jest :good:

a gdzie kupowałeś, bo amorki już znalazłem :wink4:, zamierzam narazie kupić sprężyny, założyć je na ori amory, a jak już się wysrają, to kupić amory :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy szkoda czasu i pieniędzy - jak robisz to zrób od razu jak należy. Springi kupowałem u Jędrasika z Łodzi (ma swoją www).

Amory się szybko skończą seryjne ale najpierw się będziesz denerwował bo auto pływa a koła się telepią jak stara ku...wa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy szkoda czasu i pieniędzy - jak robisz to zrób od razu jak należy. Springi kupowałem u Jędrasika z Łodzi (ma swoją www).

Amory się szybko skończą seryjne ale najpierw się będziesz denerwował bo auto pływa a koła się telepią jak stara ku...wa :thumbdown:

no to do lata domęcze jeszcze Ori, a na wakacje sobię sprawię cały komplet, a ile dałeś za Weiteci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wypolerować ale to sporo zależy od stopu i nie każda fela będzie dobrze wyglądać. Jak pokryjesz klarem to nie będzie efektu. Jedyne rozwiązanie to polerować co jakiś czas żeby mieć blink blink. :)[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:51_________________________________________________Dziś założyłem opony na fele letnie i miałem nadzieję, że zamontuje na aucie. Niestety jak to często bywa zawsze musi być jakiś problem. Jedna z felg nie była dokładnie uszczelniona między rantem a bębnem i puszczała powietrze. Co za tym idzie trzeba operacje uszczelnienia wykonać ponownie - a to oznacza że jeśli fela będzie na aucie to dopiero na tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego, skierował mnie mirass do Ciebie z pytaniami :tongue4:

Mianowicie idę grubo z mocą, a sprzęgło mi się już kończy i teraz pytanie.... co dokładnie potrzebuję?

Jednomas z 1Z, sprzęgło SACHS ale też od 1Z?? jakieś śruby inne będę potrzebował??

z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek słuchaj - zrób tak:

podjedź na trzebnicką do Auto Komfortu i tam pracuje Grzesiek. Jak mu powiesz, że z polecenia przyszedłeś w sprawie zamiany dwumasa na sztywne to On już wszystko Ci dobierze jak należy. A jak będziesz potrzebował mechanika żeby Ci to zrobił to daj znać - mam wizytówkę kolegi, który wykonywał podmianę u mnie i muszę powiedzieć, że profesjonalna robota.

Potrzeba tylko koło + sprzęgło - żadnych śrub i innych dodatków.

Koło trzeba wyrwać gdzieś na allegro - ja kupiłem za 70 zł. A sprzęgło dostaniesz jak wyżej po naprawdę dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że auto umyte postanowiłem zaktualizować zdjęcia oraz dodać foto środka.

Moje pytanie: do czego to służy?? Fotka pod spodem - mam to w bagażniku ale nie wiem do czego jest. :embarrassed: :embarrassed:

fd6c2489aba27001med.jpg

99b5b3151624a8c8med.jpg

75a7bf59e2c3b110med.jpg

d04bb572fc11b47dmed.jpg

802b024b63ae2944med.jpg

c7c312170313cabemed.jpg

c7c0956f9a0987ebmed.jpg

434b148c139e9ac4med.jpg

65e04480714ec0f9med.jpg

fccf0867d8ee3ba0med.jpg

39f1af5455d3dee3med.jpg

4bd3fef1a7eba96cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo teraz furacz sie prezentuje :kox: Mozesz pomyśleć o zmianie grilla na S4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele na pokładzie tylko jakieś "bydle" w kadr weszło :>

I w dodatku trzyma w ręce jakiś futerał :P

macie auto oglądać :polew:, mekto pomyśl o grillu od S4, bo wyglądałby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła wiosna i temp. powyżej 25 stopni co za tym idzie:

5701b4f5c1aff8d7med.jpg 347297da3fcdbe5cmed.jpg bfe5a3170820fc74med.jpg ed0a793656d49f56.jpg

Na seryjnym temperatura w dolocie była ok. 65 stopni przy 20 stopniach na zewnątrz. Jutro dokonam pomiaru na FMIC i zobaczę jaka różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...