Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jo panie, dokładnie takie ciemne byndzie koksowo, tera jeszcze paścia w dół trza dać, no co najmniej jak u Jacy, co nie ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeczku, zakupione masz u mnie browca normalnie ... albo dwa Bym normalnie przeoczył, bo się nazbierały posty nieprzeczytane i 'sprzedam' dizsiaj odhaczył jako przeczytane ale się cieszę
-
[B6 BFB] sensor poduszki powietrznej - kilka różnych końcówek numeru ?
8e0 959 643 -> 8e0 959 643 D (03.2004) [słupek b, część wewnątrzna] (środek) 8e0 959 643 B od 2005 (B7) 8e0 959 643 C od 2007 (s4,rs4) 8e0 959 643 E 2001-2005 [słupek c, część wewnątrzna] (tył) 8e0 959 643 A -> 8e0 959 643 E (12.2003)
-
[ALL] VAG CAN Szczecin
jak jedziesz do aso, to nie mów o vag-comie... powiedz, że chcesz zmienić kodowanie telefonu, żeby był język angielski (w swojej dokumentacji wyszukają jak to zrobić) (ale faktycznie lepiej znaleźć kogoś z vag-comem)
-
[B6 ALT] sposób na błąd 17545
pewno fachura niemiecki też czyta forum a4-klub.pl http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t60201.0.html;highlight=alt+17545 dzięki za zdjęcie i numer części, przyda się na pewno innym
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bynde, o 18 mordy wy jedne Tomeczku, weź no proszę faktureczkę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak Ci rozwalili, to co się martwisz ? niech kupują
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mydlo nie jest w płynie tylko w postaci stałej, wiem bo przyjeżdza na spoty i nic się nie rozlewa- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wot mondrale Tomek odpisz na pw, w sprawie propozycji, z FAZYm się już dogadałem- [ALL B5] Wtyczka 3 pinowa chłodnicy i 1 pinowa sprężarki
http://www.sestec.ch/Tipps_Tricks/audi/Audi_a4_1998_Stromlaufplan_Klima.pdf idzie z szarej wtyczki 19 pinowej, a to połączenie jest z przekaźnika J44 (oznaczony jako 267 - znajdziesz pod kierownicą, przy lewym kolanie) dokładnie zasila to sprzęgło magnetyczne- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski ma wirusa ej, wychodzimy z bunkra w środę ?- [B5 1Z] Pytanie o błędy (zdjęcie)
tu masz od razu wyniki szukania : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2;search=17978- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no właśnie, on już od dawna się nie pojawił na spocie, ale kiedyś bywał regularnie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kiedyś na spoty przyjeżdzał Gajzer, nie wiem dlaczego nie przyjeżdza On miał chyba kiedyś bumę i znał kilka osób ze środowiska "bumowatego" - może napisz do niego- [ALL B6] Słabe oświetlenie tablicy zegarów
w B6 jest tak :- [ALL B7] Wpływ chiptuningu na multitronic ?
gdzieś Ty tak przeczytał, chyba nie w linkach o multitroniku. Przecież Ty masz zupełnie inną skrzynie Nie musisz się obawiać chipowania w Twoim przypadku.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmm.. barany ? to jakiś sport górski ? deski to narty ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaka liga ? co to jest ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_szczotkowane_alu_popielniczki_oraz_listwa_dookola_mieszka_galki_biegow-t80903.0.html jakby ktoś był zainteresowany- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie dzisiaj 'ni ma'- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
było jechać bokiem, też byłoby "git malina"- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy czy ja dobrze trafiłem ? Tomek, co ten film "do góry nogami" i co się tak "częsie"- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
uffff.... bo mydlanemu odcieli chyba - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia