Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

heca66

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam.chciałbym zapytac kolego "bekon10" czy poradziłeś sobie z ty problemem bo ja mam identyczny problem w moim 2,0 ALT
  2. witam. chyba mam problem z przepływomierzem,jak zapalam zimny silnik to przez około 30s. trzepie silnikiem.proszę o pomoc http://vaglog.rtnet.pl/heca66_24254.html na pb http://vaglog.rtnet.pl/heca66_24255.html na lpg
  3. heca66 odpowiedział(a) na heca66 temat w 2.0
    okazało się że pompa wody siadła,na szczęście rozrząd ocalał
  4. heca66 odpowiedział(a) na heca66 temat w 2.0
    to wiem,płynu chłodzącego jest dość
  5. heca66 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam.mam problem z temperaturą ,dzisiaj temperatura wzrosła do 130 stopni i wyskoczyła na fisie ikona z napisem "kuhlmittel".na vagu niema żadnych błedów,dodam że napinacz paska wielorowkowego wydaje dziwne dzwięki i drży.proszę o pomoc
  6. Witam. panowie ja powiem tak:wymieniłem wszystkie węże ,odmę i ten słynny czwórnik i dalej pokazywał oil min,w końcu zdecydowałem się wymienić czujnik oleju który jest w misce olejowej i od miesiąca mam z tym spokój. dodam że ostatnio miałem oleju prawie na minimum na bagnecie i kontrolka oil min nie świeciła. aha czujnik kupiłem firmy febi za około 150zł.
  7. Tak sie wlasnie zastanawiam: czy to rzeczywiscie zasluga klasy lepkosci 0w40 czy moze specyfikacji tego oleju (VW 502.00) ktora zaleca instrukcja Audi. audi zaleca VW 504.00
  8. heca66 odpowiedział(a) na heca66 temat w 2.0
    Dzięki już sobie poradziłem
  9. heca66 opublikował(a) temat w 2.0
    witam.mam problem z lokalizacją czujnika g83,podobno jest to czujnik tem. płynu chłodzącego na wyjściu z chłodnicy .czy mogę prosić o pomoc w odnalezieniu tego czujnika.vag podaje błąd:17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent.
  10. witam.rozmawiałem z majstrem z niemieckiego serwisu audi na temat błędu 17545,on powiedział że znają ten błąd i że trzeba wymienic tzw.wentyl odpowietrzający. nr. tej części 06b103235g.ja kupiłem to w aso za 30zł. wymieniłem i błąd nie wyskakuje ,przejechałem już około 600km.wcześniej wyskakiwał po przejechaniu ok.100km.mam nadzieję ze już się nie pokaże.pozdrawiam
  11. witam.wszystkich jestem z katowic mam a4 b5 1.8 adr .pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.