Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. no jeszcze dwóch rzeczy zapomniałem wykręcić
  2. ja tam oglądałem auto Jacy zresztą znowu będę się musiał "przyjrzeć"
  3. zakładając, że rocznie robisz 80tys km w miesiącu (w zaokrągleniu) wychodzi 6500 to różnica w koszcie paliwa to 230-240zł (miesięcznie) To dużo ? 80tys rocznie to już naprawdę sporo. (7L/100km średnie spalanie- takie wziąłem Twoje dzisiejsze spalanie) W mojej ocenie poza tym, nie jest to 1L więcej "na 100"
  4. dawać info mi gnidy jedne
  5. jaki Jarosławiec
  6. jutro będę wiedział bo są reserviert ..nicponiu jeden
  7. mi się nie chce Łepski : w toku...
  8. odpowiedz sobie jaką normę spełnia ten olej, który Ci proponują Przeczytaj to, co jest napisane w pierwszym poście ( no takie duże litery chyba zauważyłeś) możesz wlać ten olej
  9. 01361 przełącznik w drzwiach pada albo problem z "okablowaniem"
  10. to znaczy co? Co Ci nie działa, jakieś błędy znowu ? Nowe ? Stare ?
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4810.0.html;msg418366;highlight=yassek#msg418366 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61497.0.html;msg660505;highlight=yassek#msg660505
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/vi_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska_pila_2009-t77250.0.html wpłacamy zaliczki panowie
  13. vag-comem 6.12 i wzwyż (łącznie z vcdsem)
  14. nic takiego poczytaj głównie o tym oleju, bo widać, że to bolączka tego silnika
  15. to nie jest błąd sony, tylko czujnika EGT (strona kierowcy) czujnik znajduje się w komorze silnika vagiem można sprawdzić w grupach 200,201,202,112
  16. tu nie ma nic o tym modelu DZIĘKUJĘ o tym, że zjada olej http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t53061.0.html;highlight=alt o tym, że ucieka płyn chłodzący http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78919.0.html;highlight=alt%20b6 'fuel trim bank' errory http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78853.0.html;highlight=alt%20b6 sonda lambda - sprawdzenie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t76063.0.html;highlight=alt%20b6 mruga kontrolka ładowania http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t53118.0.html;highlight=alt gaz do ALTa ? http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t69508.0.html;highlight=alt%20b6 napinacz w ALT http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t68054.0.html;highlight=alt%20b6 bład 17545 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56721.0.html;highlight=alt%20b6 bład 17545 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t60201.0.html;highlight=alt%20b6 check engine, falujące obroty http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t35226.0.html;highlight=alt%20b6
  17. ja się spotkałem z takimi opiniami : - moduły bez 'A' i z 'A' nie działają dobrze z BT - wszystkie moduły w A38P działają z BT Widziałem, że moduł z 'A' działał z BT (u GRaznego w a4ce), więc może ten bez 'A' też będzie działał
  18. ja pier**le, powstrzymalibyście się...
  19. kur, zapomniałem o kierownicach powietrza.... Na razie mam pusto, na szczęście nie są drogie 75zeta jedna... (s-line jest tańszy niż zwykłe ) no, to już tylko felgi i znaczki audi są srebrne, reszta schwaaaaarz
  20. to nie jest od Twojego auta, poza tym to do aut od 2007 - do S4B7 takie ładowano
  21. siet.. 17tki
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2;search=ALT http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2;search=%22ALT%20b6%22 proszę
  23. Falkeny rok produkcji 2006 42 tydzień, 7mm bieżnika 350zł para ktoś reflektuje ?
  24. a według tego co wychodzi : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_oznaczenie_sprezyn_i_amortyzatorow-t66166.0.html ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.