Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/inne_vw_golf_mk2_18_gu-t78458.0.html
  2. jezu... nawet pierwszy temat w klimatyzacji to jest... http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aah_czy_ta_klapka_musi_sie_otwierac_i_zamykac_zdjecie-t78439.0.html
  3. język zmieniasz bez płytki... skontaktuj się z ludźmi w Twoim rejonie, może ktoś ma vag-coma/vcds albo jedź do ASO to co Ci się wyświetla, to że masz jechać w kierunku północnym i coś jeszcze...
  4. a na stacje benzynowe masz czas podjechać ?
  5. od S4 wygląda tak : http://www.allegro.pl/item622603841_audi_s4_8e_01_04_zderzak_przod.html Ty kupiłeś zderzak z Audi A4 cabrio, który nie pasuje. http://rubyurl.com/EkCH i jest odpowiednio droższy, tu masz pełne info o zderzakach http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wszystko_o_pakietach_sline_s4-t22707.0.html
  6. przykładowa aukcja http://allegro.pl/item617884330_audi_vw_seat_czujnik_cisniena_0281002177_038906051.html
  7. przestaw sobie język z włoskiego na angielski, to chyba będzie łatwiej...
  8. oj ty, ty... potrzebuję "takie cuś" to żony auta, w obu autach trwają równolegle prace modernizacyjne yhmy, w ten deseń... спасибо хороший человек i Tobie też
  9. dobrzy ludzie, gdzie znajdę takie konektory ? może być Trójmiasto albo allegro, żaden serwis motoryzacyjny, bo drogo i długo się czeka
  10. tak, najpierw go kodujesz (w Twoim przypadku faktycznie 00000) Następnie przy włączonym układzie klimatyzacji wybrać '04 - basic settings' (Grundeinstellung ), wchodzisz w adres 001 ( u góry jest chyba błąd, nie powinno raczej być 000), poczekać aż będzie 0 we wszystkich blokach (w tym czasie będą uruchomione klapy i wiatraki). i już http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t71163.0.html Aaa.. słuchaj, do serwisu klimy (napełnienie, sprawdzenie szczelności) możesz podjechać do Krausego (w Wejherowie), nie wiem czy to oni robią, czy kolega zaraz obok nich. Ale tam też jest klima i podobno ok robią (dzisiaj jak jechałem do mojego mechanika to przejeżdzałem obok nich i mi się przypomniało, że pytałes)
  11. 4 ramienna no mufu = 4 ramienna mufu części to zależy co masz na pokładzie, musisz porównać to z tym co tu jest tu napisane (choć wielu rzeczy nie będziesz już potrzebował, bo masz B7)
  12. poduchy są inne, mają wycięcia na ramiona
  13. zawieszenie ma być sprawne i musi spełniać pewne normy, nikogo nie obchodzi jak nisko jest nad ziemią. Nie miałem problemu z wjechaniem (-60) na badanie oraz nikt nie robił problemu, po prostu było sprawne
  14. jedynie to, że w audi/vw przy wylocie z kratek ma być okolo 6-8 stopni przy LOW (z tego co mi wiadomo) Ale ile wtedy bedzie w budzi to faktycznie trudno powiedzieć
  15. właściwie to już mi brakuje tylko ramki na rejestrację, coś trzeba pomyśleć
  16. nie wydaje mi się - nigdy się z tym nie spotkałem
  17. lodówa... trochę przesadziłeś z tym avatarem 2.5 mega zdjęcia pomniejsz trochę ten obrazek
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aah_czy_ta_klapka_musi_sie_otwierac_i_zamykac_zdjecie-t78439.0.html w tym temacie masz problem innego elementu, ale ta dmuchawa (V2) właśnie jest w tym samym miejscu i połączona z V71 Dojście po zdjęciu schowka, musisz sprawdzić elektrykę. Zdjęcie pochodzi z B5 (źródło allegro), ale w B6 będzie ta sama lokalizacja, zaznaczone czerwonym prostokątem.
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t38883.0.html szukaj, szukaj, szukaj.... Na pewno masz DRLe ?
  20. w numerze nadwozia jest 'rok modelowy' auta, czasem rok produkcji to 1996 (na przykład listopad 1996), ale już rok modelowy oczko wyżej
  21. niezłe ! widzisz Tomek, tutaj pasują
  22. nie możesz go wyłączyć - cały czas się pali.
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_elementow_pakietu_oswietlenie_kratek_nawiewow_lampki_przedniej-t20727.0.html i szukaj kilku jeszcze podobnych tematów... to pakiet oświetlenie (licht)
  24. może pomoże : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_smd_zmiana_koloru_podswietlenia_tablicy_rodzielczej-t77247.0.html
  25. jak tylko przedstawi fakturkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.