Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. to auto malika zdaje się, w dodatku "z drugiej strony" [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 21:03_________________________________________________no masz, pewnie że tak http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bhf_s4_42l_v8_344ps_projekt_20_niniejszym_rozpoczety-t48469.0.html no to wiadomo jaki tam grill siedzi
  2. możesz pokazać kanał 002 z klimatyzacji, to są "ostatnie warunki wyłączenia sprężarki". Ciśnienie 1bar to chyba zdecydowanie za mało...
  3. z tych firm używałem yato i proxxon. Ten drugi lepszy w mojej opinii, ale też droższy Myślę, że yato w zupełności wystarczy
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/chipowal_ktos_juz_multitronica-t5754.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t74754.0.html;msg835246;highlight=multitro+chip#msg835246 http://www.a4-klub.pl/smf/opinie_o_automatycznej_skrzyni_w_a4_b6_20032004_diesel-t10538.0.html;msg130834#msg130834 tak gwoli dopełnienia info, ale rzecz jasna nie masz multi
  5. yy, multitronik ? w serwisie tak powiedzieli ?
  6. i co tomeks, wygrałeś zakład ? kurde, przelicytowali mnie wczoraj na ebaju, a takie ładne feleeee [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 11:07_________________________________________________ GILI, to niebieskiego rumaka http://allegro.pl/item638438453_webasto_eberspracher_vw_audi_7d0_diesel.html
  7. rejestracja ?
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16405.0.html;highlight=wy%C5%82%C4%85czy%C4%87 jesli nie masz przycisku, to rozłącza się airbag i przekodowuje vagiem Taka jest procedura
  9. było już
  10. pre_pl odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    spokojnie OLO, wszystko w swoim czasie
  11. pre_pl odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    według mnie też wystarczy opalara
  12. w przypadku kompresora lepiej posługiwać się właśnie numerem producenta, ten numer remixa to Denso
  13. Twoj problem to czujnik stopu na pedale hamulca http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_czujnika_swiatla_stopu-t70537.0.html oraz : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_glupie_pytanie_gdzie_jest_czujnik_swiatla_stop_w_a4_b6-t72454.0.html;msg801718#msg801718 http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_kontrolka_esp_i_swiatlo_stop-t53510.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t54719.0.html i parę innych
  14. pre_pl odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    to prawda, nie potrzeba żadnego nowego kleju... Tak naprawdę nawet bez podgrzewania pozostaje "kleisty" i mocno elastyczny
  15. B5, B6,B7 i B8 to model audi a4 (potocznie buda ), AKE, BDG, 1Z itp to typ silnika http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_wszystkie_silniki_wysokoprezne_w_audi_a4-t12731.0.html;msg155244#msg155244 tu masz diesle, dla silników otto nie pamietam czy było zestawienie
  16. Ty nie cfaniakuj mi tu
  17. a Ty nie możesz przyjechać po prostu w sobotę ?
  18. no i hokeistom mógłbyś przeorać "boisko" [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 12:37_________________________________________________ plosę pana, plosę pana... a Alona, jaca, Kocky, Łepski i mydlo nie zapłacili zaliczki na zlota
  19. tak wiemy : http://www.a4-klub.pl/smf/a6_4b_aym_czesto_zapala_sie_kontrolka_esp-t79533.0.html;msg893152#msg893152 odpisałem też tam, że czujnik kosztuje 45 zł a nie 70.
  20. lepiej wymień go, samemu nawet... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70537.0.html;highlight=czujnik+stop koszt to 45zł
  21. pre_pl odpowiedział(a) na numen1 temat w 2.0TDI
    co to za błędy, z jakiego interfejsu diagnostycznego ?
  22. no gadaliśmy przecież czy masz zdjęcia "sprzed"
  23. beznadziejnie jest, kilka sekund patrzenia wystarczy żeby to stwierdzić...
  24. 07K 905 715 C została wycofana 04.2007 i zastąpiona przez 07K 905 715 D 07K 905 715 B została wycofana 10.2006 i zastąpiona przez 07K 905 715 C

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.