Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. ano tak to tak jak trzeba posiadać gaśnicę w aucie, nie ważne czy sprawna czy nie
  2. nie jeździ się po alkoholu dziękuję
  3. ja wiem co było, piszę właśnie z tego powodu
  4. a nie widzisz co napisałem u góry ? Temat sam może poprawic, żeby innych w błąd nie wprowadzać..
  5. auto masz umyte ? Może zabrudzone są czujniki podłączyć pod vag, sprawdzić błędy
  6. na drugiej stronie w dziale w którym piszesz... http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_blad_sondy_lambda-t78398.0.html
  7. pany, mam na zbyciu filtr Knechta OX 143D za 20zł (w IC za niecałe 30zł) Pasuje do AWX, AVF, AJM
  8. 8E0807103T zderzak 8E0807681B kratka lewa 8E0807682B kratka prawa 8E0807647F dolny grill 8E0853651H górny grill do tego jeszcze parę innych gadżetów, jak na przykład halogeny : 8E0941699A i 8E0941700A
  9. do clipboard'a (schowka), w innym programie (notepad) klikasz wklej
  10. w roku modelowym 2010 A4ka pakiecie Premium Plus uzyska LEDy, więc przełożenie będzie łatwiejsze pewno
  11. a tutaj tego nie ma ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wszystko_o_pakietach_sline_s4-t22707.0.html
  12. no turbina ma zadanie "zasysać" powietrze Najlepiej najwięcej ile może
  13. s-line w B5 ? Może pokaż jakieś przykłady co chcesz uzyskać...
  14. a po co chcesz kupować ? Twoja się popsuła ? Do mocy jaką chcesz uzyskać Twoja wystarczy Turbiny się kupuje ze sprawdzonego źródła, to takie nie jest : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_od_kogo_brac_turbosprezarki_do_tuningu-t75797.0.html;msg852879#msg852879
  15. Również taką zasadę wyznaję. Porządnie wystarczy wysprzątać i nie robić chlewu. Będzie świeżość na długo
  16. tak, jest na forum - poszukaj Generalnie BT nokiowski miał problemy, ale nie jest to regułą
  17. a jaki moduł BT został wrzucony ? o numer VAG mi chodzi kodowanie jest potrzebne może nie do dzwonienia, ale do kilku innych rzeczy
  18. co to za koce grzewcze na stopy ?
  19. a ciężko w szukajkę wrzucić 'dx' ? proszę, oto efekt : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t67099.0.html;highlight=dx
  20. a nie ma obok napisanego: S/N ? to serial number : numer seryjny...
  21. wybierasz numer ze swojego telefonu i nawiązujesz połączenie, działa to ?
  22. uderzaj do Tune-Up, może pomogą (to użytkownik Rob555 na naszym forum) Wiem, że Robert miał uderzyć w temat benzyn. Uważam, że to sprawdzone rozwiązanie
  23. jest napisane w tamtym temacie, musisz zdjąć schowek
  24. Toć Ci dokładne adresy podałem nie no, spoko Ja jakimś cudem myślałem o innych sklepach, nie pomyślałem o 'zwykłych elektronicznych' nooo... nie sprawdzałem dzięki panowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.