Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. auto mam prawie dokładnie rok, zrobiłem 9.441 km
  2. ale dzisiaj jest czwartek, wczoraj był spot :> i pragnąłbym zwrócić uwagę, że "Panie i Panowie" .. u nas jest jedna Pani :gwizdanie:
  3. http://moto.allegro.pl/item611123901_audi_concert_ii_a3_2003_2008_rok_ideal_gwarancja.html
  4. co on w majtkach na spocie robił, to były tomeksa ?[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 09:17_________________________________________________co jest dziewczyny, już wakacjujecie ? http://www.a4-klub.pl/smf/chcesz_sam_sprawdzic_grubosc_lakieru_w_swoim_aucie_przyjedz_gdansk-t78097.0.html;msg870431#msg870431
  5. pre_pl odpowiedział(a) na MAJKI temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34184.0.html;msg845589;highlight=butel+mydlo#msg845589
  6. a po cholere cały zderzak, żeby potem bujać się ze sprzedażą ? 198,01 zł to nie jest aż tak dużo,
  7. to B7 alva to jak Yeti
  8. alvowaty, no jak Ty przyjedziesz na spota, jak mnie tera nie będzie....
  9. i nie protestują
  10. no to pierwsze chyba właśnie...
  11. one nie sa chyba gruntowane - tak naprawdę Tomeczek ma rację : watro zobaczyc jak to wygląda niepolakierowane
  12. nie zrozumiałeś... słabej jakości paliwo może mieć zły skutek na czujnik, czyli może w efekcie zostać uszkodzony. Choć oczywiście jak zmienisz paliwko, to może się okazać że działa i nie ma już problemów.
  13. jak ktoś chce kupić stare auto, bo mu się podoba, to przecież nie ma problemów zrobić choćby normę EU4 ? Nowe katalizatory wsadzają Niemcy, ba ! Nawet DPFa widziałem w AFNie....
  14. paliwo złej jakości może mieć wpływ na ten czujnik tu trochę info http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awa_nierownomierne_obroty_vs_sensor_nox-t69954.0.html
  15. pewno antonio coś rozsyła.... przecie w usa tam na jakąś świnkę chorują czy co..
  16. z reguły V6 dizle i otto pasują do siebie (sprężyny), natomiast już do dizli R4 i benzynek R4 to nie bardzo. Możesz być zawiedziony, że wysoko stoi auto
  17. e tam znika, znikają to listwy na boku, ten świetnie wygląda lakierowany - zoba sam u Muskela
  18. ja dzisiaj Tomeczku zamówiłem I będę lakierował, to w ori jest lakierowane, także wiesz
  19. ale lustrowali sami znajomi
  20. pomajufce, pomajufce, pomajufce !!! Z tego co pamiętam, nikt nie odpadł, no chyba że zaraz pod drzwiami - tak jak Tomeczek napisał. Ale mnie tam nie było, więc nie wiem
  21. a nabijaj na zdrowie sporo osób z Pomorza jedzie chyba, co ?
  22. trrrrrwa burzliwa dyskusja, ponoć wszyscy niebiescy mają spać na ławkach pod lasem[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:13_________________________________________________ ...i będziem wszystkich na lotnisku łoić naszymi 2.5TDI nie yeaaaahh-bany no masz, sure thing !
  23. a co ? jade panie
  24. no staram się, staram.... kurde, wam dogodzić ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.