Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
auto mam prawie dokładnie rok, zrobiłem 9.441 km
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale dzisiaj jest czwartek, wczoraj był spot :> i pragnąłbym zwrócić uwagę, że "Panie i Panowie" .. u nas jest jedna Pani :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czy te radio (Concert II) będzie pasowało do mojego auta ?
http://moto.allegro.pl/item611123901_audi_concert_ii_a3_2003_2008_rok_ideal_gwarancja.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co on w majtkach na spocie robił, to były tomeksa ?[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 09:17_________________________________________________co jest dziewczyny, już wakacjujecie ? http://www.a4-klub.pl/smf/chcesz_sam_sprawdzic_grubosc_lakieru_w_swoim_aucie_przyjedz_gdansk-t78097.0.html;msg870431#msg870431
-
B7 2.0 tdi BLB
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34184.0.html;msg845589;highlight=butel+mydlo#msg845589
-
[B6 AVF] Wyciek z jakiegoś dziwnego urządzenia - co to takiego?
poszukaj info o EGR
-
[ALL B7] Dyfuzor S-line Exterieur
a po cholere cały zderzak, żeby potem bujać się ze sprzedażą ? 198,01 zł to nie jest aż tak dużo,
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to B7 alva to jak Yeti
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
alvowaty, no jak Ty przyjedziesz na spota, jak mnie tera nie będzie....
-
Podatek ekologiczny - protest
i nie protestują
-
Podatek ekologiczny - protest
no to pierwsze chyba właśnie...
-
[ALL B7] Dyfuzor S-line Exterieur
one nie sa chyba gruntowane - tak naprawdę Tomeczek ma rację : watro zobaczyc jak to wygląda niepolakierowane
-
[B6 AWA] Proszę o analizę błędów
nie zrozumiałeś... słabej jakości paliwo może mieć zły skutek na czujnik, czyli może w efekcie zostać uszkodzony. Choć oczywiście jak zmienisz paliwko, to może się okazać że działa i nie ma już problemów.
-
Podatek ekologiczny - protest
jak ktoś chce kupić stare auto, bo mu się podoba, to przecież nie ma problemów zrobić choćby normę EU4 ? Nowe katalizatory wsadzają Niemcy, ba ! Nawet DPFa widziałem w AFNie....
-
[B6 AWA] Proszę o analizę błędów
paliwo złej jakości może mieć wpływ na ten czujnik tu trochę info http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awa_nierownomierne_obroty_vs_sensor_nox-t69954.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pewno antonio coś rozsyła.... przecie w usa tam na jakąś świnkę chorują czy co..
-
[B6 AVF] Sprężyny z benzyny 2.4 będą pasować do diesla 1.9? WR10 a WR9
z reguły V6 dizle i otto pasują do siebie (sprężyny), natomiast już do dizli R4 i benzynek R4 to nie bardzo. Możesz być zawiedziony, że wysoko stoi auto
-
[ALL B7] Dyfuzor S-line Exterieur
e tam znika, znikają to listwy na boku, ten świetnie wygląda lakierowany - zoba sam u Muskela
-
[ALL B7] Dyfuzor S-line Exterieur
ja dzisiaj Tomeczku zamówiłem I będę lakierował, to w ori jest lakierowane, także wiesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale lustrowali sami znajomi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pomajufce, pomajufce, pomajufce !!! Z tego co pamiętam, nikt nie odpadł, no chyba że zaraz pod drzwiami - tak jak Tomeczek napisał. Ale mnie tam nie było, więc nie wiem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a nabijaj na zdrowie sporo osób z Pomorza jedzie chyba, co ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
trrrrrwa burzliwa dyskusja, ponoć wszyscy niebiescy mają spać na ławkach pod lasem[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:13_________________________________________________ ...i będziem wszystkich na lotnisku łoić naszymi 2.5TDI nie yeaaaahh-bany no masz, sure thing !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co ? jade panie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no staram się, staram.... kurde, wam dogodzić ...