Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to mamy remis...
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
ale gdzie tam, na pewno nie jest odpowiedzialny za to. Faktem jest, że uszkodzenie sygnalizowane jest właśnie kontrolką poduszek
-
[B7 BKN] Czy wnętrze mojego auta to S-line ?
Madas ma te same kubełki Ten środek jest bardzo ładny, czarny sufit by wszystko zepsuł...
-
[B7 BKN] Czy wnętrze mojego auta to S-line ?
bogate, ale nie s-line gałka biegów jest s-line tylko (choć nie pamietam czy czasem s-line gałka czarna nie jest) podsufitówka czarna nie jest wyznacznikiem s-line'a
-
[ALL B7] Komunikat błędu - Adaptive Lights
CO masz w kodach ?
-
[B5 AJM] Błędy w module centralnego
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28971.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t62608.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t65998.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t68270.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23060.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4796.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4127.0.html;highlight=01367
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
8 głosów ledwo...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów
01237 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2553.0.html 00519 no tych tematów to sporo jest : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10505.0.html;highlight=00519 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t66261.0.html;highlight=00519 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34869.0.html;highlight=00519 tak jak i dla 00575 zrób logi, pomocna bedzie ta informacja : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[ALL B6] RDS na wyświetlaczu komputera
pamiętam Twój wątek chyba... jeszcze do kompletu napisz numer części i będzie git
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
instalację trzeba mieć poprowadzoną
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
ale Cuber inny numer podawał. Ty masz niby nowsze zapięcie, ale bez styku elektrycznego - brak możliwości aktywacji sprawdzania "zapięcia pasów"
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
załóż lampy po lifcie, broń Boże nie rób gleby, aaa no i większe fele by się przydały sorry, ale nie mogłem się powstrzymać od głupiego dowcipu - nie miej mi tego za złe. Gratuluję, przyszła "pani _Makki_" śliczna aacha, czarne felgi do białego bedą super wyglądać, potem można zmienić na ciemny tytan - srebro to przeżytek - no chyba, że na narzeczonej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest ankieta No zobaczymy... Niezdecydowani może niech też może zagłosują ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no tak, bo w środę tańce skakańce
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [ALL B6] Oszukać czujnik automatycznego włączania świateł
no w lusterku jest- [ALL B7] zawias S-line czy jest?
nic dłubanego, wszystko seria potwierdzona łetkom, ha ! 1BE vs 1BV różniło się diametralnie na gołe oko, nie trzeba było używać specjalistycznego urządzenia pomiarowego- [ALL B7] zawias S-line czy jest?
a ja znalazłem ten wątek i coś dopiszę Oootóż : mierzyliśmy dwie identyczne B7mki (motory BDG) - jedna zawieszenie 1BA, druga 1BE. Na oko wygląda prawie identycznie... zmierzone specjalistycznym przyrządem pomiarowym* i siedzą identycznie... Porównaliśmy do B7mki (co prawda silnik 2.7tdi) z zawiechą 1BV i... .. ta siedzi duuuużo nizej Te dwie pierwsze B7mki różnią się datą produkcji chyba tylko kilkoma dniami czy tygodniami, przebiegi zbliżone. Więc trudno mówić o jakimś zmęczeniu materiału. *) butelka po wodzie pana Mydlo- [ALL B6] Jaka powinna być temperatura silnika przy włączonej klimie na auto ?
nie jest normalne, porada już jest na forum (hint : termostat, czujnik temperatury)- [B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
vario, to jest ogrzewanie i chłodzenie postojowe, opcje z komputera do ustawienia (o której godzinie ma się włączyć na przykład)... Popularnie zwane webasto Drzewo fajnie wygląda, Tomeks32 ma identyczne i świetnie wygląda (też nigdy nie byłem zwolennikiem, a jednak się przekonałem)- [B5 ADP] Moje błędy
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_prosze_o_analize_bledow-t66345.0.html G62 -> szukaj dalej na forum, pewno do wymiany będzie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t64491.0.html;highlight=17978 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t38597.0.html;highlight=17978 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t64142.0.html;highlight=1176 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19939.0.html;highlight=1176 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17973.0.html;highlight=1176- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jajecznicą Sławeczku... jajecznicą no i wychodzi (na podstawie zeznań antoniego), że jajecznicą na bekonie- [B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
spoko GILI, już se Tomeczek ustalił, że ten róż to fiolet jest i wszystko gra- [ALL] VW Multivan 2.5 tdi R5
ten mod oczekuje w kolejce- [B6 AVJ] wymiana panela klimy
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_panel_klimatyzacji-t73187.0.html;msg812195#msg812195 chociażby tutaj - [ALL B6] Oszukać czujnik automatycznego włączania świateł