Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. ja robiłem zdjęcie... Wam
  2. nie za zimno na ognicho ? a ten ciągle po stołach łaził ?? ale myśliciel a wy co tam ? Kakao piliście ? mydlo : ej, a ja ?? a ja ? a Trzeniek jaki męski
  3. hm.. chyba muszę się "czyly" pojawić...
  4. hyhyhy, fajna górka... Tomeczku, jak tam.. 2.5 tedei dało rade se z tą góreczką, no nie ?
  5. pomyślę... pomyślę...
  6. przecież ma zwykłe faje od dizla... widać to ładnie na zdjęciu, a Tomeczek chyba nie modował ostatnio
  7. a kto to tam pił "rudą na myszach" ?
  8. Tobi, prosta sprawa - jak masz system MMI HIGH w aucie, to się podyskutuje i zrobi Natomiast bez tego systemu, a przy "zwykłych" radiach Chorus lub Symphony - klops i kotlet. Prucie połowy auta, wymiana drutów itd. Wiadomość od gościa z podanego linku Koszt - ...naście tysięcy Nie jest dobrze Zdrowaś K. dokładnie tak jest... sporo gadżetów do wymiany.. no i te optyki Ale panowie.. w B6/B7 również jest sporo kabli do położenia. Ja bym się absolutnie nie załamywał i zbadał dogłębnie temat - czyli od początku, co akurat w moim aucie jest potrzebne (każde będzie inne i ciężko napisać). Jesli chcecie uzyskać odpowiedź na forum, to niestety musicie trochę "pokazać" swoje auta co mają w środku, albo dobrze opisać. No i śmiem wątpić, że "naście tysiaczków" (choć nie wiem) Trzeba zebrać do kupy listę potrzebnych "devajsów" i podliczyć, które są najdroższe i szukać na ebajach lub allegro. [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:49_________________________________________________ obojętnie czy ma się kolorowy display, czy chorusa, czy coś tam... to i tak trzeba położyć optyka do tyłu auta. Więc wydaje mi się, że nie ma znaczenia "co mamy w aucie" Raczej znaczenie ma czy mamy już navi czy nie (to mono, ale to chyba oczywiste)...
  9. Piero... co Ty piszesz przecież to paździerz było wsiąść do auta tomeksa drajsiś cfaj On ma przecież dwa i pół tedei
  10. ale Ty brzydko o nim piszesz, w tych górach "tak Ciebie się stało" ??
  11. yyy... jakby to powiedzieć... no mnie niestety tym razem w środę nie będzie
  12. da się zrobić, jeno tę skrzynkę będę wiózł z niemcowni i cena razem z felgami wyjdzie ciut więcej jakieś tałzen i cuś
  13. nie chciałby ktoś przygarnąć felg 17calowych z S4ki ? Te z tymi szerokimi ramionami, no wiecie jakie miałem latem... Jakby co, są też opony do tego Dunlopki w bardzo dobrym stanie (2 sezony, ale niewiele jeżdżone) Będę w weekend w kraju jakby chciał ktoś obejrzeć
  14. obok mydełka, jest nasz andżej, czyli alvaro A zauważyliście te dwie puszki piwa przy naszych czterech ułanach ? :laghing2: może to ten pusty talerzyk...
  15. Tobi... no jak sam widzisz, nie jest prosto odpowiedzieć na pytanie "co trzeba zmienić" Jeśli masz DriveSelect, to przy zmianie na navi przyciski wędrują pod cd-changera (który zastępuje radio). Bez nawi przy opcji Drive Select, te przyciski są gdzieś pod "hand brake'iem" U siebie nie musisz oczywiście zmieniać wyświetlacza Jak już masz kolor, to w nawi jest ten sam. Aaa. Te nawigacje występują już w trzech generacjach, w Q5 wprowadzono G3, która ponoć ma możliwość dvd video-playbacku (nie wiem co to dokładnie oznacza na razie ). Tu jeszcze taki dokument opisujący trochę infotainment: http://www.kingslynn-audi.co.uk/parts_and_accessories/infotainment/Audi%20Infotainment.pdf
  16. ooo, ekipa... Tomeczek coś przeżuwa
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t39157.0.html;msg444371;highlight=most+opto#msg444371 W B6/B7 rzecz polegała na tym, że system był centralny (rns-e) i przez to instalacja była stosunkowo prosta, w B8 jest już trochę inaczej. Każdy z elementów jest połączony siecią MOST (optyk) (w rns-e była to sieć CAN). W platformie B8 kolorowy wyświetlacz może być zamontowany również bez jednostki nawigacji - jest jednak 6,5 calowy zamiast 7cala. Wtedy również wszystkie kontrolki są na przednim panelu. W przypadku MMI włącznie z nawigacją mamy do dyspozycji tę obrotową gałkę. bez gałki, ale prawdopodobnie z kolorowym displayem Ale teraz, navi przychodzi znowu z monochromatycznym wyświetlaczem jaki kolorowym. W tym pierwszym nawi działa na CD, w drugim na DVD. nawi z gałką, ale bez kolorowego wyświetlacza i tu już real MMI high - czyli z drive selectem oraz kolorowym wyświetlaczem Teraz musicie sobie odpowiedzieć co macie i do czego dążycie... Żeby uzyskać real mmi high nalezy zmienić : - display - drive select - panel środkowy - nowy wzmacniacz - nawigację - wszystko połączyć optykiem - zakodować VCDSem Sporo roboty....
  18. jeśli dobrze zrozumiałem co robiliście.. to tu robicię błąd, 00111 to nie kodowanie tylko pin kabelki masz wszystkie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html;msg276784#msg276784
  19. dobła pany, miłego "wypoczynku" w górach, bezpiecznej jazdy również życzę
  20. Michałka nie będzie malowała, on zostawia czarne
  21. wiem, wiem - już się to więcej nie powtórzy ile osobników dzisiaj ?
  22. no ja niestety nie, sorki chopoki
  23. taaa... już... xenony to każdy se może kupić, pewno na ciągnik żeś se je założył Nawet jednego "zdjątka" nie pokazałeś, a jeszcze niedawno znalazłem jakiś stary pw, żeby podeślesz zdjęcia z autohandla... no i kupa
  24. Tomeczku, posta z odpowiedzią na moje pytanie usunąłeś nicponiu jeden, a fe !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.