Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
raporcik proszę dziewczyny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie no przecież Ty nie wyglądasz jak ten na zdjęciu obok posta (awatarek) spoko, mam nadzieje, że już niedługo będę oglądać te Wasze s-liny [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:57_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80269,6342442.html?i=1 no i gdzie "letnie" spoty będą teraz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
podobno chłopaki nie jadą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiesz, mi akurat teraz pasuje ale kartę po wakacjach też będzie trzeba spłacić, więc tu już mniej... poza tym kiedyś auto będzie trza zmienić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
byłem od czwartku do dzisiaj w Gdańsku, marzec to jeszcze kupa... ale kwiecień mam nadzieję, że już będę częściej w kraju. No najwyżej zmieni się dzień spotowania Ale chętnie bym przywędrował na spocisko już.... A tak poza tym, to co Wyśta z tym PLN/EUR zrobili ?? ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie tam w środę nie będzie
-
A6 C5 Moja perła 2,5 TDI 180 kucyków Quattro 2003 rok :)
jesteś pewien, że to pneumatyczne zawieszenie ? Że regulowane, może i tak, tylko może być to realizowane w inny sposób
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ziona była ze mną, a zderzaczek se leży i leży... tak jak i auto stoi i stoi Wczoraj nie zdążyłem na spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a takim "rekinem oceanów" jeździłem... jezu, jakie te kie to paździochy, strach jeździć... Boczne wiatry mocno dają we znaki, układ kierowniczy prawie nie pracuje, w ogóle mocno niestabilne auto...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
cześć dziewuchy, już jestem w Polszcze... Coś się działo ? Zimno tu macie pieruńsko... całkiem takich paździochów jest tam sporo, nie mogłem "dogonić" tego tutaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tomek, to juz podawałem na forum... dostał je też w pw cuber, pytnij się go A co ? zakupiłeś zderzaczek ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łoł, normalnie się poczułem pany, jakbym był na spocie temperatura dzisiaj 43 stopnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie noooo... będę sam musiał się pofatygować do matarni chyba a może tajka ,no chyba że wolisz koreańca ty wybrałes toyotę, czyli wolisz koreańca
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oczywiscie Przemas stawia przelot ?? przelot jest za***iście męczący... tak daleko jeszcze nie byłem i taka podróż jest okropnie wyczerpująca, choć z drugiej strony z powodu zmęczenia pada się na pysk po przyjeździe i problem jet-laga jest z głowy Dalsza relacja już może gdzieś z drogi, zamierzamy przejechać z Adelaidy do Sydney (niestety będzie to pewno jakaś tojka lub koreaniec) jaca wstawił zdjęcia fury w dziale 'moja a4ka' ? Czy Tomasz pisze tylko o podpisie ? te rejestracje jeszcze fajny były : dziadzio ma fantazję
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yeap Adelaide.... rejestracja pochodzi natomiast z Perth (Western Australia), fajna nie ? Pełno tu takich. Audic tutaj strasznie mało, sporo BMW Noo,i o kółka dbają tutaj konkretne, prosty hydraulik jeździ na takich (akurat mi się trafił VW, hehee) (również z Perth) dzisiaj przewidują ponad 40 stopni (w zeszłym tygodniu było podobno 45 ), zimno Wam tam ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pozdrawiam Idę zaraz spać, bo to już 23:17
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo pracujemy i się już szykujemy
-
[B6 BDH] Co to za czujnik: 8E0 927 189 B ?
odpowiada na przykład za wyłączenie tempomatu (jak wciśniesz sprzęgło przy włączonym tepmomacie) cena około 52 zł ps. w etce jest... to czujnik na sprzęgle (podobnie jak ten osławiony na pedale hamulca)
-
[ALL B5] Wymiana oleju w domowych warunkach
to zależy... dałeś 'all' w prefiksie, może chodzi tobie o benzyne kuzyna
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
ano nie, nawet kilka tematów było już : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25517.0.html;highlight=myj+b6 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21035.0.html;highlight=myj+b6 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afb_brak_reakcji_silnika_na_pedal_gazu_po_wizycie_w_myjniprzypadekzalanie-t19336.0.html zobacz, może też masz nieszczelność...
-
[B5 AFN] Wibracje podczas przyspieszania
to element pompy VP, która nie występuje w silnikach z PD
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sukienka jest git, nie wprowadzaj w błąd... to rajstopki były dziurawe
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
aaaa, czyli do tej pory na taboretach jeździłeś no to ok... myślałem, że Ty masz takie fotele
-
[B6 AYM] Ręczne przełączanie biegów w skrzyni multitronic
GILI, nie mam multi, ale może choć na początek.... 1. wydaje mi się, że jednak nie 2. to chyba było już na forum, dość dawno http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25514.0.html;highlight=multi+poziom
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
czy możecie wytłumaczyć fenomen waszego zachwytu wydania 300zł na upaskudzone fotele ? Znaczy... do garażu mają być ? Bo jak rozumiem, fotele boberek w aucie masz ? Czy jeździsz na taboretach z kuchni ?