Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. raporcik proszę dziewczyny
  2. nie no przecież Ty nie wyglądasz jak ten na zdjęciu obok posta (awatarek) spoko, mam nadzieje, że już niedługo będę oglądać te Wasze s-liny [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:57_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80269,6342442.html?i=1 no i gdzie "letnie" spoty będą teraz
  3. podobno chłopaki nie jadą
  4. wiesz, mi akurat teraz pasuje ale kartę po wakacjach też będzie trzeba spłacić, więc tu już mniej... poza tym kiedyś auto będzie trza zmienić
  5. byłem od czwartku do dzisiaj w Gdańsku, marzec to jeszcze kupa... ale kwiecień mam nadzieję, że już będę częściej w kraju. No najwyżej zmieni się dzień spotowania Ale chętnie bym przywędrował na spocisko już.... A tak poza tym, to co Wyśta z tym PLN/EUR zrobili ?? ??
  6. mnie tam w środę nie będzie
  7. jesteś pewien, że to pneumatyczne zawieszenie ? Że regulowane, może i tak, tylko może być to realizowane w inny sposób
  8. a ziona była ze mną, a zderzaczek se leży i leży... tak jak i auto stoi i stoi Wczoraj nie zdążyłem na spota
  9. a takim "rekinem oceanów" jeździłem... jezu, jakie te kie to paździochy, strach jeździć... Boczne wiatry mocno dają we znaki, układ kierowniczy prawie nie pracuje, w ogóle mocno niestabilne auto...
  10. cześć dziewuchy, już jestem w Polszcze... Coś się działo ? Zimno tu macie pieruńsko... całkiem takich paździochów jest tam sporo, nie mogłem "dogonić" tego tutaj
  11. tomek, to juz podawałem na forum... dostał je też w pw cuber, pytnij się go A co ? zakupiłeś zderzaczek ?
  12. łoł, normalnie się poczułem pany, jakbym był na spocie temperatura dzisiaj 43 stopnie
  13. nie noooo... będę sam musiał się pofatygować do matarni chyba a może tajka ,no chyba że wolisz koreańca ty wybrałes toyotę, czyli wolisz koreańca
  14. Oczywiscie Przemas stawia przelot ?? przelot jest za***iście męczący... tak daleko jeszcze nie byłem i taka podróż jest okropnie wyczerpująca, choć z drugiej strony z powodu zmęczenia pada się na pysk po przyjeździe i problem jet-laga jest z głowy Dalsza relacja już może gdzieś z drogi, zamierzamy przejechać z Adelaidy do Sydney (niestety będzie to pewno jakaś tojka lub koreaniec) jaca wstawił zdjęcia fury w dziale 'moja a4ka' ? Czy Tomasz pisze tylko o podpisie ? te rejestracje jeszcze fajny były : dziadzio ma fantazję
  15. yeap Adelaide.... rejestracja pochodzi natomiast z Perth (Western Australia), fajna nie ? Pełno tu takich. Audic tutaj strasznie mało, sporo BMW Noo,i o kółka dbają tutaj konkretne, prosty hydraulik jeździ na takich (akurat mi się trafił VW, hehee) (również z Perth) dzisiaj przewidują ponad 40 stopni (w zeszłym tygodniu było podobno 45 ), zimno Wam tam ?
  16. pozdrawiam Idę zaraz spać, bo to już 23:17
  17. bo pracujemy i się już szykujemy
  18. odpowiada na przykład za wyłączenie tempomatu (jak wciśniesz sprzęgło przy włączonym tepmomacie) cena około 52 zł ps. w etce jest... to czujnik na sprzęgle (podobnie jak ten osławiony na pedale hamulca)
  19. to zależy... dałeś 'all' w prefiksie, może chodzi tobie o benzyne kuzyna
  20. ano nie, nawet kilka tematów było już : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25517.0.html;highlight=myj+b6 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21035.0.html;highlight=myj+b6 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afb_brak_reakcji_silnika_na_pedal_gazu_po_wizycie_w_myjniprzypadekzalanie-t19336.0.html zobacz, może też masz nieszczelność...
  21. to element pompy VP, która nie występuje w silnikach z PD
  22. sukienka jest git, nie wprowadzaj w błąd... to rajstopki były dziurawe
  23. aaaa, czyli do tej pory na taboretach jeździłeś no to ok... myślałem, że Ty masz takie fotele
  24. GILI, nie mam multi, ale może choć na początek.... 1. wydaje mi się, że jednak nie 2. to chyba było już na forum, dość dawno http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25514.0.html;highlight=multi+poziom
  25. czy możecie wytłumaczyć fenomen waszego zachwytu wydania 300zł na upaskudzone fotele ? Znaczy... do garażu mają być ? Bo jak rozumiem, fotele boberek w aucie masz ? Czy jeździsz na taboretach z kuchni ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.