Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. jes sir ! widziałem Łukaszku, dzięki za pamięć cena koks ... choć niby nówki opony, poczekam na lepszą okazję (być może do usranej śmierci ) Ja tam tera inne wydatki będę miał
  2. a tam OLO, a3jka to za***iste auto - gadaj co chcesz co wam dzisiaj te posty tak puchną ? jakieś zakażenie ? ps. no mają Kocky klub.. choć nigdy nie podjechałem idę jeść szpinak
  3. sie wie kurde, jakie te nowe a3jki mają za***iste lampy i z przodu i z tyłu... Jeszcze taka biała :gwizdanie:
  4. jak to ? To w Trójmieście tego nie mieli ?
  5. nie, wiąże się to pewno z tym, że wsadziłeś dvd playera i czasem następuje zakłócenie w komunikacji CAN (Intermittent - sporadyczne), priorytet tego błędu to 5, więc bardzo niski. sorki, że odświeżam ale szukałem czegoś na forum dla : http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html;msg675869#msg675869
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15991.0.html;highlight=vtg http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t13043.0.html;highlight=vtg http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3980.0.html;highlight=vtg
  7. na pierwszych dwóch metrach :cwaniak1: a co ? a co ?
  8. Tomek, OLO znowu baty dostał ? no chyba nie, przecież wsadził OLO nową elektronikę do auta
  9. te 50EUR na to sitko co ile będziesz wydawać ? no już odżałuj...
  10. etamm... Tomek ma przecież 2.5 TDI !
  11. no prosze, tomeksa brachol pokazał furacza.. źle wymawiasz PO MO RZE :>
  12. około 16 osob sie zadeklarowało, 7 wysłało dane...
  13. no to jeszcze powiesz mi, że ktoś (więcej niż Łepski) był z Gdańska to spadnę z fotela
  14. da radę wymienić jeden czujnik - panowie, to topik o B7... nie mieszajcie proszę B5 bo się zrobi bajzel
  15. łał, w 2007 roku już ktoś pokazał http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t13949.0.html;highlight=gdzie+przekaznik
  16. zdjęcia :!: kto był ?
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61094.0.html;msg655905;highlight=tp+przycisk#msg655905 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4904.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12816.0.html
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_zaslepienie_egr-t15326.0.html;msg179797#msg179797 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_operacja_zaslepienia_egr_traci_cisnienie_final-t25417.0.html;msg324235#msg324235 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_niewielki_wyciek_oleju_z_foto-t62429.0.html;msg672345#msg672345 http://www.a4-klub.pl/smf/zaslepienie_egra_w_1z-t6071.0.html;msg93316#msg93316
  19. http://www.ross-tech.com/vcds/canbus.html 2004+ VW Caddy (2K) to CAN
  20. masz po prostu nieszczelność w układzie centralnego zamka, w B5 była to pneumatyka. Jest trochę tematów na ten temat na forum.... Zjeżdzanie szyby wydaje mi się nie jest spowodowane kodowaniem. Wtedy musiałby przytrzymać przycisk dłużej, żeby tak się stało. Po co dwa tematy ? Smietnik na forum nie jest potrzebny... http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_blad_centralnego_zamka-t62439.0.html;msg671807#msg671807
  21. ...bo nie maja Cie w bazie - Twoich danych znaczy sie. Jesli kupilbys auto i jechal na blachach probnych > dostalbys fote, to wtedy mandacik przychodzi Nie pamietam jak to jest... ale chyba w razie kontroli drogowej moga Cie poprosic chyba o uregulowanie mandacikow [Twoje auto jest w ich bazie] :gwizdanie: no nieprawda Michałku, ja miałem taką sytuację i nic nie przyszło... no nie przyszło od 1,5 roku Pamietać też należy, że na autobahnach stoją znaki "zalecające 130km/h" - ale nie są to limity Te zalecające są czarne, nie czerwone
  22. oczywiście, że uda się otworzyć "normalnie" kluczykiem...
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26922.0.html;highlight=1z+16bit http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11350.0.html;highlight=1z+16bit i pewno jeszcze kilka tematów by się znalazło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.