Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. 60/40 (według herr gugla) https://www.srbpower.com/hr/springs.php?Make=AUDI
  2. warsztat -> rns-e -> posty kolegi kobra7
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t873.0.html;msg256234;highlight=forest#msg256234
  4. a ile ta landara waży ? pytam z czystej ciekawości już... bo te nasze paździerze to cięzkie jak czołgi co "żeśmy posłali do Malezji" dooobra, tak czy siak graty Mam nadzieję, że oblukam "dogłebnie" kiedyś tam.
  5. :nabijasie: ... .. Nie no, za***iste ale daj spokój, taka wstrętna landara lepiej se radzi ? Eeenoo... Przez te skóry może, co ??
  6. podjarany ? czy zrezygnowany ?
  7. szarap bicz !! Ty nie wiesz co ja mam, przeciez ja mam 2.5 TDI ............ ......... a nie, przecież Ty też masz takiego paździocha, dzień starszego czy młodszego niż mój zróbta wyścigi z żoną, ciekawe jaki wynik będzie
  8. aaa.. a to rozumiem, miałem ten sam problem : http://www.a4-klub.pl/smf/b7b8_felga_z_b8_do_b7-t39477.0.html technicznie możliwe, ale jednak mogą pojawić się problemy (inna średnica otworu). Także widzisz, ja chciałem założyć nawet nie felgę z innej marki.. ale z Audi. Pech chciał, że w B8 poszli w "dziurę" jak w mesiu... 66,6 czyli Wolę też nie nadwyrężać układu.
  9. 01217 : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31980.0.html;highlight=01217 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t33694.0.html;highlight=01217 http://wiki.ross-tech.com/index.php/01217 jednym pomaga... innym nie...
  10. jeśli można prosić, zróbcie zdjęcia - doda się do tematu miro_x w warsztacie...
  11. ej.. no moment. Teraz ja nie bardzo rozumiem... Do Ciebie te wstrętne (phy.. błeee, yhhhgg ) fele da radę założyć przecież.... ... z technicznego punktu widzenia. Prawda ?
  12. ee, co było? co było ? kto był ? kogo nie było ? jak tam Tomcia toja ? daje radę ?
  13. chodziło tu o sprawę techniczną panowie, a nie estetyczną....
  14. auto z naprawami u Piotrusia wcale nie jest o wiele tańsze :nabijasie:
  15. człowieku, z taką postawą nikt nie pomoże Tobie przecież.... temat został zamknięty, bo ile razy można dyskutować o tym samym... Ja sie i tak dziwiłem, że tak długo temat się utrzymał - no chyba tylko dlatego, że B7 jest "trudniejszym" orzechem do zgryzienia. Napisałem Ci wyraźnie co masz zrobić, nawet nie raczyłeś zapytać o więcej, tylko dalej o tym gównie skanerze pytałeś. Podstawowe pytanie, to czy masz laptopa, jeśli tak to nie bawiłbym się w żadne skanery, tylko interface do programu vag-com. Na początek (pewno i tak długi) może być i chińszczyzna (którą kupisz od yassek'a - pisałem o nim). Oczekujesz czegoś od nas, ale wcale nie słuchasz co się do ciebie pisze/mówi.
  16. Jesli się obawiasz spraw związanych z vag-comem, to możesz zrobić tak, że powrzucasz wszystkie graty do środka, a jak znajdziesz czas to wtedy podjechać na spota, myślę że ktoś wtedy zakoduje. Ale jeśli obawiasz się w ogóle roboty i liczysz, że ktoś to zrobi za Ciebie, to już wtedy gorzej, bo trochę czasu na to trzeba mieć. Masz z jakieś 40-50km do Płońska, kolega Flyer może by i pomógł, prawie już pomógł komuś zmienić gałkę biegów. :gwizdanie: Sorry Michałku, ale nie mogłem się powstrzymać, sądziłem że to będzie zabawne... No.. dla mnie jest
  17. eeeno, mnie nie będzie w mordę jeża
  18. tu http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html;msg661068#msg661068
  19. nie będziesz miał podświetlenia gałek i będzie się radio wyłączało co 0,5/1 godzinę (nie pamietam ile)
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_a_co_myslicie_o_tym_ktory_lepiej_wybrac-t61511.0.html;msg660770#msg660770 alvik, niech sie wosiek wypowie, 'cy cuś'
  21. "wyrównażają" ( ) pracę silnika, jest na przykład teoretycznie ciszej....
  22. niestety, nokia ciężko działa z BT w audi (reszta telefonów ok)
  23. aj tam Łukaszku, o takie rzeczy nie pytaj, to przecież sami se sprawdzimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.