Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. GILI, uderzaj do Rob555 Czyli www.tune-up.pl
  2. no muszę napisać, że jesteś w dechę
  3. korby z tyłu
  4. ja miałem ochotę zrobić tak mojego ale o tyle co tylny zderzak jest za***isty o tyle przedni mi nie za bardzo leży (no i nie ma miejsca na halogeny...) można ledy wstawić
  5. DTM tarcze perforowane, karbonowy tylni spojler (oprócz zderzaków które widzimy), więcej mocy i Nm. Srednica wydechu jest też większe
  6. Tomeczku, podoba Ci się ? http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=240257
  7. to jest silnik ALT (taki prefix stosuj, a nie ALL) http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t60201.0.html;highlight=alt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56721.0.html;highlight=alt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56070.0.html;highlight=alt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t48545.0.html;highlight=alt (tu trochę o samym silniku) no i dalej z szukaniem sam już sobie poradzisz
  8. taak, weź tak powiedz "nowemu" człowiekowi :> niby racja, ale sam wiesz....
  9. a tak to co innego...ale lepsze od cukierków są dokładne informacje (mapka czy cokolwiek)
  10. ee tam, po cholerę... temat jest podwieszony i jak jest coś wielkiego wstawionego trzeba od cholery przewijać jak się przechodzi na kolejną stronę
  11. a widziałeś OZty Grandturismo ? (też DTMowe)
  12. za 100 jest w InterCarsie, jakaś zniżka i już wychodzi mniej
  13. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t57859.0.html;highlight=wykrzyknik http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t53715.0.html;highlight=wykrzyknik http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56295.0.html;highlight=wykrzyknik http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t14184.0.html;highlight=wykrzyknik i wiele innych, zacznij szukać w końcu
  14. ja nawet sobie przypominam taki projekt na forum passata, było to zrobione tak jak myślimy....
  15. aaa, to dlatego turdzi prosił nas o pomoc...
  16. a to nie może być jakiś Knechta ze zwykłego sklepu motoryzacyjnego ?
  17. Trzeba wymienić dwie żarówki w dwóch lampach. Opisane jest to w instrukcji, więc jest to właściwie eksploatacja, a nie naprawa Prefixy w temacie stosujemy...
  18. pre_pl odpowiedział(a) na Pawlo 2004 temat w 1.9TDI
    możnaby się pokusić właśnie o odpowiedź, dlaczego robić to "jak w oryginale" W końcu zamiast używać drogiej instalacji rns-e (zwłaszcza w B5), można użyć na navi na pda.
  19. ja niestety nie gustuję w takich autach... a i do tojot nie mam przekonania siakoś ( ot takie moje widzimisie ) jak moja wsiadła kiedyś do vitarki, to usłyszałem taki komentarz : "faaajnie, wysooko"
  20. :nabijasie: i to nie raz :nabijasie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.