Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GILI, uderzaj do Rob555 Czyli www.tune-up.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no muszę napisać, że jesteś w dechę
-
[B7 DTM] Czym się cechuje ?
korby z tyłu
-
[B7 DTM] Czym się cechuje ?
ja miałem ochotę zrobić tak mojego ale o tyle co tylny zderzak jest za***isty o tyle przedni mi nie za bardzo leży (no i nie ma miejsca na halogeny...) można ledy wstawić
-
[B7 DTM] Czym się cechuje ?
DTM tarcze perforowane, karbonowy tylni spojler (oprócz zderzaków które widzimy), więcej mocy i Nm. Srednica wydechu jest też większe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeczku, podoba Ci się ? http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=240257
-
[ALL B6] Prosze o opinie A4 2.0 FSI SE
to jest silnik ALT (taki prefix stosuj, a nie ALL) http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t60201.0.html;highlight=alt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56721.0.html;highlight=alt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56070.0.html;highlight=alt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t48545.0.html;highlight=alt (tu trochę o samym silniku) no i dalej z szukaniem sam już sobie poradzisz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taak, weź tak powiedz "nowemu" człowiekowi :> niby racja, ale sam wiesz....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a tak to co innego...ale lepsze od cukierków są dokładne informacje (mapka czy cokolwiek)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ee tam, po cholerę... temat jest podwieszony i jak jest coś wielkiego wstawionego trzeba od cholery przewijać jak się przechodzi na kolejną stronę
-
[ALL B7] NOWE KOLKA:) A4 2.0t apr chip, carbonio intake,forge motorsport DV
wstaw też jakiś wykres mocy ...
-
[ALL B7] Szukam zdjec B7 na ATS`ach DTM - rozmiary 18,19 cali.
a widziałeś OZty Grandturismo ? (też DTMowe)
-
[B7 BRE] Potrzebuję filtr paliwa 8E0 127 435 A
za 100 jest w InterCarsie, jakaś zniżka i już wychodzi mniej
-
[All B5] wykrzyknik na kompie...
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t57859.0.html;highlight=wykrzyknik http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t53715.0.html;highlight=wykrzyknik http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56295.0.html;highlight=wykrzyknik http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t14184.0.html;highlight=wykrzyknik i wiele innych, zacznij szukać w końcu
-
[ALL] konkurencja dla RNS-E
ja nawet sobie przypominam taki projekt na forum passata, było to zrobione tak jak myślimy....
-
[ALL B7] Szukam zdjec B7 na ATS`ach DTM - rozmiary 18,19 cali.
aaa, to dlatego turdzi prosił nas o pomoc...
-
[ALL B5] Czy jak podłacze vag-a to można coś popsuć ?
tak
-
[ALL B7] Szukam zdjec B7 na ATS`ach DTM - rozmiary 18,19 cali.
? turdzi chce zobaczyć ATSy, a te są ori
-
[B7 BRE] Potrzebuję filtr paliwa 8E0 127 435 A
jakieś 125-130zł w aso
-
[B7 BRE] Potrzebuję filtr paliwa 8E0 127 435 A
a to nie może być jakiś Knechta ze zwykłego sklepu motoryzacyjnego ?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
idź spać
-
[ALL B7] brak świateł cofania
Trzeba wymienić dwie żarówki w dwóch lampach. Opisane jest to w instrukcji, więc jest to właściwie eksploatacja, a nie naprawa Prefixy w temacie stosujemy...
-
[B6 AVF] Montaż webasto
możnaby się pokusić właśnie o odpowiedź, dlaczego robić to "jak w oryginale" W końcu zamiast używać drogiej instalacji rns-e (zwłaszcza w B5), można użyć na navi na pda.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja niestety nie gustuję w takich autach... a i do tojot nie mam przekonania siakoś ( ot takie moje widzimisie ) jak moja wsiadła kiedyś do vitarki, to usłyszałem taki komentarz : "faaajnie, wysooko"
-
Sposób na nudę w samolocie :)
:nabijasie: i to nie raz :nabijasie: