Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://imagenes.yonkis.com/71200912654.jpg
-
[B6 AVF] Błąd czujnika temperatury oleju G266
wejdź pod auto, wypnij przewód z czujnika, zamontuj jeszcze raz - może będzie ok być może przydzwoniłeś w jakąś zaspę dołem i zniszczyłeś "co nie co"
-
[ALL B7] Aktualizacja RNS
660 ? 650 ? 650 jest na płytce z roku 2008, link do 660 był gdzieś podany w 'rns-e od a do z' (dział warsztat)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w mordę, myślałem że w ciągu nocy się zuploaduje, a tu kupa. no nic, walczę dalej
-
[ALL B6] Poszukuje tematów jak przerobić FWD na QUATTRO
wątek o groźnych psinkach i ten, to w tej chwili najlepsze na forum kilka stron i same bzdury, przepychanki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no fakt, zimno Wam tera w dupska [br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________ Kocky,Mateo ale nie widziałem ekipy pomorskiej "obutej" w polarki... ? zdjęcia proszę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
trampki i spodenki ? Tomuś, wstrzymaj się jeszcze chwilka i bedziesz wiedział Jutro to powinniście już mieć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie ma
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nie wiem czy uda mi się wrzucić To trochę tego jest...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na dobrej drodze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
po to ci Tajowie potrzebni ? dla żony ? mydlo, weź się człowieku zlituj i przywieź, Tomas wpadasz busem, odbierasz Tajów i żona zadowolona
-
[B6 AVF] Kontrolka ESP i światło STOP
a już był podawany http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_gdzie_jechac_z_audi_w_lubuskim_ew_koszalin_swieci_sie_kontrolka_esp-t59292.0.html;msg636698#msg636698 1K2945511
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie no fakt, gdzie Ty z letnimi będziesz jeździł "za miasto"
-
Auto dla mamuśki - do 50k zł. Tylko nowe. Jakie macie propozycje ?
oo poź, według mnie fajna opcyja z tą suzi... jednak kwestia czy się będzie podobać ? ceed vs i30 miałem możliwość porównania obu, wygrywa ceed - mimo, że to "te same auta" niby... Aż sam się dziwię, ceed całkiem mi się podoba i jest to niezła oferta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto dzisiaj będzie ?
-
[RNS-E] Polskie mapy
w ASO do nabycia niee, choć też
-
[RNS-E] Polskie mapy
drgnęło są obie płyty dostępne (1 i 2)
-
[ALL B7] Montaż ori czujników cofania
przecież to nie jest ori
-
[ALL B7] Montaż ori czujników cofania
nie kupuj w aso, szukaj czujników na allegro, sterownika również... Pozostanie wiązka, można w kufatec.de kupić
-
[B5 ANB] Jakie mogą być przyczyny niedogrzania silnika ?
z tego co ja wiem, panowie z Ingolstadt nie kładą Wahlera Bierz ori.
-
[B5 AEB] Gaśnie przy starcie
Szczekot
-
[B5 AFN] Źle ustawiony kąt wtrysku - przestawiać czy nie ?
yyy, a czekaj, to czasem nie forum motoryzacyjne ? kurza twarz ! motyla noga (*) ! No masz, faktycznie... To gdzie pójdziemy se pożartować ? Moze na onet.pl ? (*) - znasz takie powiedzenie ? motyla noga ?
-
[ALL] Montaż ogrzewania postojowego
hmm, samo ogrzewanie... + sterownik wraz z kablami wszelkimi. Do tego połączenia do klimy (rur) Może dość drogo wyjść, ale ciekawy mod może byc. Samo urządzenie + sterownik wiele razy widziałem na allegro i ebay.de
-
Czy był model A4 1,6 16V ?????????
takie bzdury dopisujesz do tematu sprzed 2 lat ? Brawo...
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
na ebay.de są same gałki w cenie około 30EUR Niestety nie wiem czy ori, ale czy ktoś by podrabiał ? Zresztą wygląda przyzwoicie, poszukam i wrzucę[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 17:14_________________________________________________http://ub0.cc/6x/0x