Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. no wiem, że jutro dzięki "chopcy" gatki muszą poczekać
  2. chopy, wiecie gdzie dostanę grzałkę do pralki ? Pralka Boscha, dość leciwa już.... Niedziela z naprawianiem pralki to jest to
  3. no jak kupisz przełącznik "bez fisa" to się pozbawisz możliwości przełączania komputera... To chyba oczywiste ? Reszta jak najbardziej będzie działać, tylko uważaj na avantowe i sedanowe przełączniki - są inne http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html
  4. Czaruś vel tomeks twierdzi, że na odcinku 3 metrów jest szybszy od Olo
  5. ale był falstart według mnie (ju noł łot i min ) Na 3 honki trzeba wystartować
  6. pre_pl odpowiedział(a) na kazuyaet temat w Audi A4 B6/B7
    no nieee, nie ma instalacji gotowej w aucie... naprawdę nie sądzę, żeby była
  7. na zlota, gadaliśmy na spocie o tym....
  8. jest to możliwe: - był zjazd z górki - spore przekłamania komputera - inne no chyba, że śwagier na całym baku zrobił 2000km - wtedy chylę czoła przed skodą
  9. uuuuu Andżej :gwizdanie:
  10. a był w ogóle "dziad pieruński", jak mnie nie było ?
  11. pre_pl odpowiedział(a) na kazuyaet temat w Audi A4 B6/B7
    bieniek, z tego co kojarzę to potrzebujesz jeszcze sterownik (150zł na allegro- dość często występują), stelaż (aso), buzer (30zł, można w aso - tani), no i podpiąć do całości
  12. ufff, to dobrze, bo mi się znudziło patrzeć na te stare gęby joking
  13. ej, ale co ? to tylko stara ekipa "byndzie?
  14. a gdzie to jest jakiś parking podziemny ? czy na zewnątrz ?
  15. ej no, ale wysil się trochę po świętach http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html
  16. jest u mnie siora z małą córą, ale to czas (20:00 jak mniemam) kiedy kładą ją spać, więc całkiem możliwe
  17. http://pl.wikipedia.org/wiki/Deutsches_Institut_f%C3%BCr_Normung rozmiar urządzenia (w tym przypadku radia) : 7.375 cali szerokie 2.25 cali wysokie
  18. to są te linki, które wtedy podawałem: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3905.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4596.0.html
  19. o widzisz, ja też chcę wysłać mu radio z A3jki
  20. to nie jest, że "buda jest miękka" - nie powinno być żadnych odgłosów http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t51210.0.html;msg608788;highlight=trzeszczy+ruszaniu#msg608788 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4937.0.html;msg65795;highlight=trzeszczy+ruszaniu#msg65795
  21. no to chyba "nasz" fabi własnie się reklamuje...
  22. żeby się igły na podłogę z choinki nie sypały...
  23. po co wyważać drzwi, które są otwarte ? Problem jest znany od kilku lat, tak jak i jego rozwiązanie. Nawet na forum jest opisane dokładnie co jest tego przyczyną (dla ciekawych) poszukaj.,.... [br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 15:33_________________________________________________oo. tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t38407.0.html;msg456231;highlight=chorus+kom%C3%B3rki#msg456231
  24. zastosowany został dość duży skrót... zmienili numer części, bo część się pewno zmieniła, być może i została ulepszona - tak jak cała masa innych rzeczy w samochodzie. Normalna rzecz w końcu Skoro nie było akcji serwisowej (wezwania), to nikt się do niczego nie przyznał - ja bym, tak jak szogun pisze - mocno zastanowił się "nad tym argumentem". Wiem, że niemieccy posiadacze tych motorów równiez się skarżą na podobne rzeczy jak Wy, ale nie wiem jaką metodę zastosowali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.