Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL] Kabele diagnostyczne róznice
Do Twojego auta aż zanadto ... To jest skaner z obsługą CAN (w modelach od 2005 roku) I wystarczy kabel za 100zł max oraz program Vag-Com 311.2 Ale do tego jest już odpowiedni temat : http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html
-
[ALL] Kabele diagnostyczne róznice
drogi interface różni się od taniego ceną sorry, ale głupie pytanie - głupia odpowiedź Podaj jakiś przykład chociażby, bo tak ciężko ci pomóc Zapewne chodzi Ci kable mogące obsłużyć CAN (te droższe) i HEXY (te tańsze)
-
[B6] Przyuczenie kierownicy VIN'u
tak, ale tam trzeba pin wpisać ? nie pamiętam....
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
no dobra, a ta lampka od airbagów to już naprawiona ? Mam nadzieję w końcu też "oblukać" na spocie
-
[ALL B7] Zakładanie lusterka wewnętrznego fotochromatycznego (fotochrom, przyciemniające)
czujnik deszczu to na bank będzie wymiana właśnie bordnetza, macie zapewne lowline wersję.... Przy wymianie bordnetza można się już też pokusić na zrobienie sobie DRLi Ten kabelek nie ogarnie tego
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
zdaje się, że zanim uderzysz do Audi AG, najpierw musisz "pomęczyć" się z naszym kochanym przedstawicielem Audi w Polsce....
-
[ALL B6] czy to moduł?
jaki moduł ? nazwij go jakoś... sprecyzuj
-
[ALL B7] S-line pakiet zewnętrzny
na audizine znalazłem ciekawe zdjęcia, które ładnie prezentują s-line w B7
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
no dooobra, to i ja napiszę... pomorze mówi zdecydowanie nie takim lampom mi się też "nie widzą"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
noooo ? nooo? pucować się koledze, dlaczego ułani nie przybyli echh....
-
[ALL B7] S-line pakiet zewnętrzny
są inne spryski, krótsze Tomek, mówiłem przecież o tym na spocie Być może jest metoda "dostosowania" - ja jej nie znam tutaj lista potrzebnych rzeczy : 8E0 807 105 F nakładka zderzaka s-line ze spryskami, bez pdc 8E0 807 681 F 01C kratka wlotu powietrza strona lewa (16eur) 8E0 807 682 F 01C kratka wlotu powietrza strona prawa (16eur) 8E0 853 651 M 1QP grau 111,15€ 8E0 853 651 M VMZ schwarz 121,38€ 8E0-955-101-E sprysk lewy (55eur) 8E0-955-102-F sprysk prawy (55eur) ten kolor zielony to nalezy wybrać jeden grill
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Subaru odchodzi z WRC co dalej ?
no to suzuki czy subaru ? a ktoś pamięta grupę B ? To były rajdy... WRC to nie to- [ALL B7] Zakładanie lusterka wewnętrznego fotochromatycznego (fotochrom, przyciemniające)
kable (2) idą gdzieś w okolice kolan kierowcy, jak jest oryginał to zdaje się do bordnetza (central electronics). Pozostałe dwa powinny iść do lusterek bocznych.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie tam w ogóle nie będzie- [ALL B7] Akcja serwisowa 21B7
http://www.motor-talk.de/forum/rueckruf-a4-b7-t1707951.html najwyraźniej jakiś wężyk z turbo- [B7 BRE] Jaka różnica między b7 2.0 140KM BRE a tym samym silnikiem z innymi oznaczeniami
na przykład tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/inne_roznice_miedzy_20_tdi_bre_a_blb-t36635.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_naped_walkow_wyrownowazajacych-t46461.0.html W Passatach i Octaviach te silniki miały jeszcze tzw. mokrego DPFa, w Audi 'chyba' nie występował.- [B6 BKE] Kodowanie licznika- pytanie.
311.2 raczej- [B6 AWX] nieszczelnosc zaworu EGR
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t57200.0.html;highlight=egr+wyciek http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44938.0.html;highlight=egr+wyciek- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
z reguły będzie tak, że jeśli nie masz multifunkcyjnej kierownicy, to także nieodpowiedni moduł- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będę w Gdyni tylko w okresie świąteczny, ale środy wypadają dość "głupio"- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
tak- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bieniek, u mnie leży jeszcze dokłada s-line, jak trafię na jakiś spot to przywiozę i sobie zobaczysz.- [ALL B7] Zakładanie lusterka wewnętrznego fotochromatycznego (fotochrom, przyciemniające)
z tego co pamiętam, a rozkminiałem ten temat w B6, to wystarczy tylko podłączyć elektrykę pod coś. Ale dokładnie nie pamiętam szczegółów, reszta normalnie. Strach jest zdjąć (zerwać/odkleić hehe jak kto woli) lustro z szyby. Na audiworld.com albo audizine.com jest/był chyba nawet mały help z montażu. Są też wersje z kompasem, ale dużo rzadziej występują, na ebay.de można czasem tanio ustrzelić te lustra. Nie patrzyłem co należy zrobić w celu zmontowania automatycznych wycieraczek.- [ALL B7] Zakładanie lusterka wewnętrznego fotochromatycznego (fotochrom, przyciemniające)
nie, raczej o takie : http://ub0.cc/4L/07 http://ub0.cc/0D/0H - Subaru odchodzi z WRC co dalej ?