Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. witamy i zapraszamy na nasze trójmiejskie spotkania
  2. rozwiązanie jak łączyć sie ze sterownikiem jest podane na forum, nawet w temacie FAQ (podwieszonym)
  3. w tym czasie będę raczej dość daleko od Sobieszewa
  4. wymień dwie od razu o wymianie lamp jest choćby tutaj: lampy diodowe tylne w audi a4 b6 nikt na tym forum nie poleci Ci lamp 'lexus style'
  5. no ja niestety nie... alvaro, mydlo i tomeks32 będą ( i jadą z tego co mówili nie tylko oglądać) polecam leoneq
  6. to nie jest przerabianie, tylko kupowanie całej lampy z diodami wymieniasz zawsze dwie żarówki stop ? Czy tylko tę zepsutą ?
  7. Leoneq, włącz se powiadomienie tego tematu, dostaniesz mejla za każdym razem jak ktoś coś tutaj napisze....
  8. mniesie podobuje szkoda, że nie będę mógł się z Wami napić wódy... k...
  9. żaden, kolega napisał 'tak sobie' tylko niedługo zaczniemy pisać drugą stronę, a Ty nie odpowiedziałeś na pytanie/zadanie które już w pierwszej odpowiedzi do Twojego problemu jest napisane....
  10. czy są zarejestrowane jakieś błędy w sterowniku silnika ? Czyli grupie 01-engine no już naprawdę, prościej się nie da.... [br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 20:37 _________________________________________________ przecież jest jasno napisane "co to" w opisie błędu...
  11. kupiłeś ten sam, ale to są dwóch różnych producentów chyba...
  12. od 2000 mogą B5tki mieć już CAN do zegarów
  13. heh, tak myślałem fuso, że to Ty goniłem od świateł przy zjeździe na opata Rybińskiego/Piastowską
  14. proszę, z szufladką wygląda to tak... popros o vin to zobaczymy co to jest, nie kojarzę również z ori czegoś takiego
  15. zachęcam do tego: http://www.a4-klub.pl/smf/cooler_od_a6_25_tdi-t11992.0.html;msg151425#msg151425 co prawda to awx, ale może też poróbcie....
  16. znajdziesz na forum, jest w miarę przejrzyście napisane witamy
  17. sterownik ABS inforume Cię, żebyś sprawdził błędy w silniku. popraw proszę temat, bo nic z niego nie wynika....
  18. slaveq to dane b6 tak? Bo w twoim profilu widze b5 z pamięci potwiedzę, że takie są wielkości bagażników w B6 (przed rozłożeniem kanapy, bo potem już nie znam wielkości )
  19. dlaczego dałeś ALL w prefixie ? Jesteś pewien, że wszystkie auta mają tę kontrolkę ? Nie ? No to daj model silnika, zamiast ALL zapewne chodzi o to :
  20. to jak Ty w ogóle chcesz rozrząd zrobić, jak nie wiesz jaki motor masz ??
  21. o jaki motor dokładnie Ci chodzi ? AFF czy taki jak masz w probilu : AVG o rozrządach trochę jest, poza tym w prefixie nie podaje się ALL jeśli pytasz o konkretną rzecz w konkretnym silniku...
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/ot_4motion_w_passacie_czy_to_to_samo_co_quattro_w_a4-t1462.0.html;msg21961#msg21961 w B6 są poprzeczne silniki, nawet nie przeczytałeś tematu i próbowałeś coś napisać... http://www.moto.allegro.pl/item401248931_vw_passat_trendline_2_0l_tdi_06r_140km_fak_vat_.html
  23. noo, siem czajem, ale do portu nie zaglądam bo strach, na parkingu pod lasem jeżdżę tylko
  24. innego BDG masz u takiego gościa pre_pl pod nickiem, o tuu, zaraz obok. Te 9L Tyle, że praktycznie 100% miasto Kilka tanńkowań pełnego baku
  25. włącza się ekran z podglądem tły auta automatycznie po wrzuceniu wstecznego. Po wyłączeniu biegu ekran rne powraca do cd na przykład Tak to powinno działać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.