Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B6 BDH] Prośba o analizę logów dynamicznych + grupa 004
tak slv, masz rację...
-
[ALL B7] Światła DRL
musisz przekodować sterownik, czyli włączyć tylne lampy vag-comem da się zrobić, wszyscy z ekipy trójmiejskiej jeżdżący B7 jeżdżą legalnie (czyli DRL + tylne światła aktywowane)
-
[ALL B6]S-line,kiera TTs
uwaga, grupa trójmiejska rozważa zakup grupowy (choć jeszcze nie znamy ceny z "naszego" źródła) A ja widziałem Twoje auto na żywo i jest muczios pikne kasy nie przelałem kurde, już robię przelew Piotr
-
35 milionów złotych do wygrania w Dużym Lotku!
coś chyba w tvn mówili o lotku i wygranej, że można se audi za pińcet baniek kupić
-
[ALL B7] Proszę o pomoc w wyborze
no ale Przemuś,w zimie auto tez musi jakos wygladac,przynajmniej 16'' powinno byc wolę alu 15 niż stalowe 16tki choć masz rację z rozmiarem.. 17tki nawet słabo wyglądają w B7....
-
[ALL B7] Proszę o pomoc w wyborze
B7 na 15'' to bedzie kibel ale Tomek... zimowe... Dunlop zdecydowanie
-
[B6/B7] Potrzebuję pomocy - kamera cofania
dokładnie tak, chodzi o rfsl
-
[B6/B7] Potrzebuję pomocy - kamera cofania
musisz na pin C2 w rns-e podać jeszcze kabel z wstecznego oraz zmienić kodowanie : w kanale 4 (grupa 37) musisz zmienić 0 na 1, najniższy możliwy soft rnse to 550 Jaką kamerę zamontowałeś ? I jaki moduł dałeś, z Kufateca ? (IMA) PS dodaj prefix w temacie
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
albo, że komputer mu się popsuł- [OT] 4Motion w Passacie - czy to to samo co quattro w A4?
nie wszystkie mają wzdłużne silniki i jest w tym temacie napisane co i jak.- [B5 ADR] Silnik przerywa
wd40 to akurat dość słaby specyfik do tego, moim zdaniem.- [B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
zawsze można wziąć tego 150ps 2.0d- [B5 AKN] Jak sprawdzić ładowanie VAG-iem ???
sprawdź kanał 004 w silniku- czy dalej chcecie jechać na wakacje ??
reklama tego biura- [B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
przecież spankej pisał wielokrotnie, że myśli o bmw.... no.- [ALL B6] zamiana multitronica na tiptronica
jest możliwość, pisaliśmy o tym już (diagtronik przyznał się, że robili już takie swapy)- [B7 3.0 TDI 233KM] RNS-E Bluetooth problem
yyyy ale o so chodzi?? bo Ciebie nie było, więc Ci nie naprawiliśmy- [ALL B6] Za niskie napięcie?
clear codes tak wykasuj...- [B5 ARG] logi z analizatora spalin ze stacji diagnostycznej
18001 problem z powietrzem... przepływomierz, rury... może przepustnica ? 17924 test w kanale 95 (grupa silnika)- [B6 ALT] Prosze o diagnoze . Czy to napewno uszczelka pod głowicą ?
no jak masz wyciek, to raczej to uszczelka nie jest... Ale równie dobrze może to być uszczelka i wyciek Tylko skąd masz tam wyciek... Termostat jest bliżej strony kierowcy raczej... hmm Z ruru cieknie ?- [ALL B7] Żółlta barwa światla (TFL)
nie no... jednak w A8 to raczej zupełnie inaczej wygląda...- [B5 AFN] moj ( ()()() ) bordo kombiak ;]
enoo, całkiem fajna sesyja fuso Ten przód już zdążyłeś odświeżyć, czy "zamaskowany" ?? Gdzie znalazłeś w ogóle to miejsce ? Co to jest? To jest przy Buraczanej, czy jak to się tam nazywa...?- [ALL B6] Zmiana koloru podsufitki na czarny
tu masz rację.. lepiej bo taniej Ale czy lepiej bo lepiej ? Wątpię. Masz czasem cyrkowe pomysły....- [B6 ALT] Pytanie o nawigację
tak - LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.