Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. pre_pl odpowiedział(a) na ybacay temat w Audi A4 B6/B7
    musisz przekodować sterownik, czyli włączyć tylne lampy vag-comem da się zrobić, wszyscy z ekipy trójmiejskiej jeżdżący B7 jeżdżą legalnie (czyli DRL + tylne światła aktywowane)
  2. uwaga, grupa trójmiejska rozważa zakup grupowy (choć jeszcze nie znamy ceny z "naszego" źródła) A ja widziałem Twoje auto na żywo i jest muczios pikne kasy nie przelałem kurde, już robię przelew Piotr
  3. coś chyba w tvn mówili o lotku i wygranej, że można se audi za pińcet baniek kupić
  4. no ale Przemuś,w zimie auto tez musi jakos wygladac,przynajmniej 16'' powinno byc wolę alu 15 niż stalowe 16tki choć masz rację z rozmiarem.. 17tki nawet słabo wyglądają w B7....
  5. B7 na 15'' to bedzie kibel ale Tomek... zimowe... Dunlop zdecydowanie
  6. musisz na pin C2 w rns-e podać jeszcze kabel z wstecznego oraz zmienić kodowanie : w kanale 4 (grupa 37) musisz zmienić 0 na 1, najniższy możliwy soft rnse to 550 Jaką kamerę zamontowałeś ? I jaki moduł dałeś, z Kufateca ? (IMA) PS dodaj prefix w temacie
  7. albo, że komputer mu się popsuł
  8. nie wszystkie mają wzdłużne silniki i jest w tym temacie napisane co i jak.
  9. wd40 to akurat dość słaby specyfik do tego, moim zdaniem.
  10. zawsze można wziąć tego 150ps 2.0d
  11. przecież spankej pisał wielokrotnie, że myśli o bmw.... no.
  12. jest możliwość, pisaliśmy o tym już (diagtronik przyznał się, że robili już takie swapy)
  13. yyyy ale o so chodzi?? bo Ciebie nie było, więc Ci nie naprawiliśmy
  14. clear codes tak wykasuj...
  15. 18001 problem z powietrzem... przepływomierz, rury... może przepustnica ? 17924 test w kanale 95 (grupa silnika)
  16. no jak masz wyciek, to raczej to uszczelka nie jest... Ale równie dobrze może to być uszczelka i wyciek Tylko skąd masz tam wyciek... Termostat jest bliżej strony kierowcy raczej... hmm Z ruru cieknie ?
  17. nie no... jednak w A8 to raczej zupełnie inaczej wygląda...
  18. enoo, całkiem fajna sesyja fuso Ten przód już zdążyłeś odświeżyć, czy "zamaskowany" ?? Gdzie znalazłeś w ogóle to miejsce ? Co to jest? To jest przy Buraczanej, czy jak to się tam nazywa...?
  19. tu masz rację.. lepiej bo taniej Ale czy lepiej bo lepiej ? Wątpię. Masz czasem cyrkowe pomysły....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.