Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. pre_pl odpowiedział(a) na Staszek5 temat w Audi A4 B5
    120 do 200zł, jest na rozrządzie popraw temat, zobacz że stosujemy prefix (model auta i silnik)
  2. masz powyżej przecież, kolega w AHU na programie ma około 1bara
  3. Ale co ma do tego dochodzenie praw konsumenta... Dla mnie to zbieg okoliczności raczej, nawet sam "poszkodowany" zdaje się wyrażać ten pogląd. Aaa ! Poszukaj na forum AKP kolegi carlnova, zdaje się jest z okolic Koszalina, może być mega pomocny
  4. może być i pompa.. niestety więcej powiedziałby vag. Ktoś w Twoim regionie miał VAGa, poszukaj na forum i się skontaktuj z człowiekiem. W 2002 to masz AKE motor, nie BAU
  5. najpierw bym zrobił jednak porządek z sondą i po jakimś czasie sprawdził ten czujnik dopiero
  6. wiesz... jak jest dobrze skręcony to "d.upa blada"... U Ciebie chyba można odczytać przebieg z ECU, sprawdzimy kiedyś
  7. B2 to ta po stronie kierowcy. Ja jak miałem 'no activity' to sonda była do wymiany.
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alt_informacja_service-t37002.0.html;msg433176#msg433176
  9. pre_pl odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    TAK
  10. dokładnie, ważne : jednorazowe zaraz po ruszeniu... Głowę dałbym, że ten temat był poruszany u nas, ale nie mogę za cholery znaleźć [br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 12:04 _________________________________________________ gnida
  11. skąd taka wartość ? nie znam takiej opony... wysokość takie opony to 90mm
  12. a coś o bov to tipa czy manuala jest ?
  13. przy czym RS4 motor to już FSI, B6/B7 4.2 to nie są jeszcze FSI
  14. ori centralka Bluetooth znajduje się pod fotelem pasażera. Ale w B5 to nie sądzę, że masz BT....
  15. ok, napisz jakie kodowanie miałeś ? Jestem ciekaw....
  16. tu chodzi o wersję vag-coma, a nie kabel... (choć kabelek może w jakimś stopniu mieć znaczenie, w końcu to samoróbka) Ale, wersja vag-coma implikuje odpowiedni kabelek i kółeczko się zamyka.
  17. no własnie widzę, że cuber ma/miał : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_roznica_miedzy_18_a_17-t34945.0.html;msg405319#msg405319 245/40 w 18tkach... tylko nie wiem jakie ET tu coś pisał o ET : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_roznica_miedzy_18_a_17-t34945.0.html;msg406774#msg406774 (niby 42 czy 43 ?) Boję się o to dość mocne odsadzenie felgi.. Trzeniu, a Ty jakie ET dałeś ?
  18. Mam zagwostke... W tej chwili mam opony 225/45R17 na feldze 7cali, zamierzam zmienić na 245/40R18 (szerokość felgi 8 cali) Felga ma ET47 i pochodzi z nowej A4ki (B8) Moje wyliczenia wielkości koła : 225/45/17 wysokość opony : 101,25 średnica koła : 634,3 mm 245/40/18 wysokość opony : 98 średnica koła : 653,2 mm Czyli 2cm większe koło... da radę do B7 zarzucić ?
  19. rany, przestańcie używać tego wd-40 ! To styków są duże lepsze szpraje Nie sądzę, że to jest powód
  20. ale przecież Spanky napisał już co jest... wymieniaj dziurawy osprzęt, następnie zabierz się za przepływomierz (ale najpierw zrób ponownie diagnoze) Cóż więcej pisać...
  21. łomatko... aa ty, czyli szukasz unfallniętych B8 tyż ?
  22. łożesz, rozumiem że już jej nimo jak jest dawaj linkę
  23. 18ki, ale nie od RS6, te to niedługo pół forum będzie miało Ori i jeszcze nikt nie ma takich u nas Łatwo zgadnąć, bo mówiłem w jakim kierunku bryka będzie robiona
  24. z tego parkingu pod lasem do portu pojadę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.