Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. tylko nie chodzi o foty a zapewne o działanie zestawu BT z N95 dalej twierdzisz że działa cacy?? no i jakby co, to mamy taką specjalną lutownicę od rynien i poprawiamy na spotach auta, żeby dobrze działały telefony
  2. pre_pl odpowiedział(a) na kula temat w 1.9TDI
    ja pierdzielę... kolega nie bardzo nawet wie co to jest LL, a Wy mu tu "nie jeździj na LL" kula, miałeś wlany dobry olej, ale zapewne auto jeździło w trybie/serwisie LL. Czyli tak zwany wydłużony czas przeglądów, stosuje się wtedy właśnie olej zgodny z normą 506.01. Teraz możesz zrobić tak jak już wyżej napisali, czyli śmiało lać podobny olej, tyle że zmieniać co 15tys km. Albo przejść na olej spełniające normę 505.01 i również zmieniać co 15tys km. Ten 505.01 jest tańszy i spokojnie Ci wystarczy. Oczywiście musisz zmienić w komputerze tryb serwisowy (vag-com wystarczy do tego) zajrzyj do działu warsztat, gdzie po krótce są te normy wyjaśnione, trochę Ci się rozjaśni wtedy.
  3. dziwnie wygląda analiza spalin, ale ja akurat mało ich widziałem... może mateogda pomoże u mnie w AGN (bliźniaczy silnik 1.8 w A3jce) po wymianie sondy miałem : CO 0.03% CO2 14.55% HC 51 ppm O2 0.74% lambda 1.031 CO cor. 0.03% lambdę da się w miarę zdiagnozować vag-comem, tu masz kilka ciekawych tematów: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_moje_pierwsze_logi-t36357.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp96rlpg_iigen_duzo_pali_na_benzyniechyba_lambdalogi-t15731.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_jak_sprawdzic_sonde_lambda-t32188.0.html
  4. na pewno to będzie takie wyjaśnienie : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31738.0.html;highlight=17978 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11017.0.html;highlight=17978 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16459.0.html;highlight=17978 i jeszcze cała masa innych, do znalezienie poprzez użycie tajnego przycisku 'szukaj'
  5. no tak właśnie skądś tę nazwę użytkownika kojarzyłem, witamy przyjedź kiedyś do nas na spota, to sobie na żywca "obmacasz", a i swoją furkę pokażesz
  6. pre_pl odpowiedział(a) na kula temat w 1.9TDI
    możesz napisać co to za normy są ? : VW 506.01, VW 506.00,
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_zamykanie_centralnego_zamka_15kmh-t36902.0.html tam jest szczegółowo wyjaśnione (albo i nie )
  8. trzeba wysłać radio do ruskich dzięki za info, nawet jak to jest 5 albo i 3 lata to i tak już sporo...
  9. fabi, rozumiem że robisz dokładnie to co ruskie napisali, że trzeba zrobić ? czyli wgranie software'u ale już zmodyfikowanego ?
  10. na te logi to właściwie czekali zainteresowani grupą 004 (patrzcie pozostałe dwa tematy bieńka, bieniek widzisz jaki śmietnik się robi ? Nikt już nie pamięta jakie problemy miałeś...musashi Ci już napisał co i jak z postami...) no i przy okazji chyba wyjaśniła się "tajemnicza kaseta" mechanik jest mega
  11. fuso, ale ja wczoraj miałem vag-coma, jakby co to na przyszły raz daj znaka (bo nie zawsze wożę) sash, zgubiłeś się ?
  12. wojtusania, czym się różni ug 'zwykła' od ug+ ?? chyba nie było poruszane na forum...
  13. kompresor będzie z firmy Eaton (może jeszcze robiony w Polsce w Tczewie ? zapytam znajomego) Tak jak pisałem, supercharger typu roots z czterema płatami/wirnikami Tutaj wizualizacja jak pracuje taki z trzema płatami: http://www.mekanizmalar.com/roots3.html Kompresor TVS z Eatona : źródło : http://audiworld.com/news/08/eaton-supercharger/ http://www.eaton.com/EatonCom/SearchResults/CT_167909 http://www.eaton.com/EatonCom/Markets/Automotive/ProductsandSolutions/Superchargers/TVS/index.htm A wrzućcie ten temat do benzyn ?
  14. szto dzisiaj ? spot ?
  15. no to masz na odwrót ten temat dotyczy V6 przecież - to zupełnie inna konstrukcja
  16. a ja chciałem ci napisać, że to nie jest żadne forum supportujące auta audi. Tylko forum fascynatów i tych, którzy chcą innym pomóc. A moderator to nie jest ktoś, kto musi mieć mega wiedzę i koniecznie naprawiać innym auta. Niezły początek, a teraz liczymy na twoją wiedzę teoretyczną i praktyczną.
  17. jak zawsze jest o Nas głośno :gwizdanie: akurat w tym programie na discovery to o innych kibicach mówili Zdaje się, że z mojego regionu :gwizdanie:
  18. a co znalazłeś na TYM forum ? Zdaje się, że nawet logi z ECU pokazywaliśmy w tym temacie.
  19. tutaj takich cichociemnych to cała masa jest...Na spoty to zaledwie kilkuosobowa i stała ekipa przyjeżdża... hehehe jakiś spot w tym tygodniu ?
  20. Właśnie nie kojarzę osoby z nicka forumowego więc może się jakoś zaraz odezwie ta osoba ? http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_vagcom_brak_komunikacji_ze_sterownikiem_z_napisem_bremse-t37834.0.html;msg437472#msg437472
  21. tutaj spalania Niemców z motorami 170ps: 6,58 l/100km 6,78 l/100km 6,84 l/100km 6,96 l/100km 7,75 l/100km 7,92 l/100km 9,35 l/100km mało danych 9,66 l/100km 10,60 l/100km jazda po autobahnach (uwaga, to najczęściej nie jest jazda 100km/h, tylko powyżej 150km/h) jazda w mieście jazda poza miastem (ale nie autostrada)
  22. no a tę gałkę zmiany biegów, tego ogóra już zmieniłeś ? cuber, a patrzysz na ebya.de ? czy tylko allegro ? Może warto tamten rynek 'obadać'

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.