Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B7 3.0 TDI 233KM] RNS-E Bluetooth problem
tylko nie chodzi o foty a zapewne o działanie zestawu BT z N95 dalej twierdzisz że działa cacy?? no i jakby co, to mamy taką specjalną lutownicę od rynien i poprawiamy na spotach auta, żeby dobrze działały telefony
-
[B6 AWX] olej shell 5w30???
ja pierdzielę... kolega nie bardzo nawet wie co to jest LL, a Wy mu tu "nie jeździj na LL" kula, miałeś wlany dobry olej, ale zapewne auto jeździło w trybie/serwisie LL. Czyli tak zwany wydłużony czas przeglądów, stosuje się wtedy właśnie olej zgodny z normą 506.01. Teraz możesz zrobić tak jak już wyżej napisali, czyli śmiało lać podobny olej, tyle że zmieniać co 15tys km. Albo przejść na olej spełniające normę 505.01 i również zmieniać co 15tys km. Ten 505.01 jest tańszy i spokojnie Ci wystarczy. Oczywiście musisz zmienić w komputerze tryb serwisowy (vag-com wystarczy do tego) zajrzyj do działu warsztat, gdzie po krótce są te normy wyjaśnione, trochę Ci się rozjaśni wtedy.
-
Prosze o analize logów statycznych i dynamicznych
brak 010, stosuj prefix w temacie..
-
[B5 ARG] logi z analizatora spalin ze stacji diagnostycznej
dziwnie wygląda analiza spalin, ale ja akurat mało ich widziałem... może mateogda pomoże u mnie w AGN (bliźniaczy silnik 1.8 w A3jce) po wymianie sondy miałem : CO 0.03% CO2 14.55% HC 51 ppm O2 0.74% lambda 1.031 CO cor. 0.03% lambdę da się w miarę zdiagnozować vag-comem, tu masz kilka ciekawych tematów: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_moje_pierwsze_logi-t36357.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp96rlpg_iigen_duzo_pali_na_benzyniechyba_lambdalogi-t15731.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_jak_sprawdzic_sonde_lambda-t32188.0.html
-
[B5 AFN] Pomoc w odczytaniu bledu 17978
na pewno to będzie takie wyjaśnienie : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31738.0.html;highlight=17978 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11017.0.html;highlight=17978 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16459.0.html;highlight=17978 i jeszcze cała masa innych, do znalezienie poprzez użycie tajnego przycisku 'szukaj'
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no tak właśnie skądś tę nazwę użytkownika kojarzyłem, witamy przyjedź kiedyś do nas na spota, to sobie na żywca "obmacasz", a i swoją furkę pokażesz
-
[B6 AWX] olej shell 5w30???
możesz napisać co to za normy są ? : VW 506.01, VW 506.00,
-
[ALL B6] Blokowanie drzwi podczas jazdy
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_zamykanie_centralnego_zamka_15kmh-t36902.0.html tam jest szczegółowo wyjaśnione (albo i nie )
-
Wymiana procka w Chorus 1.
trzeba wysłać radio do ruskich dzięki za info, nawet jak to jest 5 albo i 3 lata to i tak już sporo...
-
Wymiana procka w Chorus 1.
fabi, rozumiem że robisz dokładnie to co ruskie napisali, że trzeba zrobić ? czyli wgranie software'u ale już zmodyfikowanego ?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
na te logi to właściwie czekali zainteresowani grupą 004 (patrzcie pozostałe dwa tematy bieńka, bieniek widzisz jaki śmietnik się robi ? Nikt już nie pamięta jakie problemy miałeś...musashi Ci już napisał co i jak z postami...) no i przy okazji chyba wyjaśniła się "tajemnicza kaseta" mechanik jest mega
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fuso, ale ja wczoraj miałem vag-coma, jakby co to na przyszły raz daj znaka (bo nie zawsze wożę) sash, zgubiłeś się ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
git
-
[ALL B5] Opony zimowe Dunlop czy Goodyear ?
wojtusania, czym się różni ug 'zwykła' od ug+ ?? chyba nie było poruszane na forum...
-
To na co wszyscy benzynowcy czekamy!! Nowe silniki Audi 3.0V6 TFSI
kompresor będzie z firmy Eaton (może jeszcze robiony w Polsce w Tczewie ? zapytam znajomego) Tak jak pisałem, supercharger typu roots z czterema płatami/wirnikami Tutaj wizualizacja jak pracuje taki z trzema płatami: http://www.mekanizmalar.com/roots3.html Kompresor TVS z Eatona : źródło : http://audiworld.com/news/08/eaton-supercharger/ http://www.eaton.com/EatonCom/SearchResults/CT_167909 http://www.eaton.com/EatonCom/Markets/Automotive/ProductsandSolutions/Superchargers/TVS/index.htm A wrzućcie ten temat do benzyn ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
szto dzisiaj ? spot ?
-
[B7 BDG] Trzęsie na jałowym
no to masz na odwrót ten temat dotyczy V6 przecież - to zupełnie inna konstrukcja
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzisiaj ?
-
Strefa Śmiechu
a ja chciałem ci napisać, że to nie jest żadne forum supportujące auta audi. Tylko forum fascynatów i tych, którzy chcą innym pomóc. A moderator to nie jest ktoś, kto musi mieć mega wiedzę i koniecznie naprawiać innym auta. Niezły początek, a teraz liczymy na twoją wiedzę teoretyczną i praktyczną.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
jak zawsze jest o Nas głośno :gwizdanie: akurat w tym programie na discovery to o innych kibicach mówili Zdaje się, że z mojego regionu :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czy ten silnik odcina paliwo po puszczenia pedału gazu ?
a co znalazłeś na TYM forum ? Zdaje się, że nawet logi z ECU pokazywaliśmy w tym temacie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tutaj takich cichociemnych to cała masa jest...Na spoty to zaledwie kilkuosobowa i stała ekipa przyjeżdża... hehehe jakiś spot w tym tygodniu ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie nie kojarzę osoby z nicka forumowego więc może się jakoś zaraz odezwie ta osoba ? http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_vagcom_brak_komunikacji_ze_sterownikiem_z_napisem_bremse-t37834.0.html;msg437472#msg437472
-
[B7 BRD] Spalanie 2.0 TDI 170KM
tutaj spalania Niemców z motorami 170ps: 6,58 l/100km 6,78 l/100km 6,84 l/100km 6,96 l/100km 7,75 l/100km 7,92 l/100km 9,35 l/100km mało danych 9,66 l/100km 10,60 l/100km jazda po autobahnach (uwaga, to najczęściej nie jest jazda 100km/h, tylko powyżej 150km/h) jazda w mieście jazda poza miastem (ale nie autostrada)
-
[ALL B6] Zmiana koloru podsufitki na czarny
no a tę gałkę zmiany biegów, tego ogóra już zmieniłeś ? cuber, a patrzysz na ebya.de ? czy tylko allegro ? Może warto tamten rynek 'obadać'