Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. tę oprawkę kupisz za "grosz" w aso (1J0 941 953).... wait... 20zł ???
  2. tam są dwie żarówy czasem jest ciężkoooooooo odkręcić skubane...powodzenia
  3. koledzy, ja naprawdę tego nie rozumiem.... Dlaczego przed prezentacją nie wyczyścicie auta ? Przecież to brud z kilkuset kilometrów (kilka tygodni ? ) O tym czymś w progach (wybacz, ale na ten syf tamże jestem wybitnie uczulony). Przykro mi, że akurat Twój furacz posłużył jako przykład "brudnego auta". Ogólnie całkiem... skóra w dobrym nawet stanie Pokaż też więcej zdjęć środka.
  4. bo zdarzyło się kilka razy widzieć dziurawy filtr filtrona, a knechta nie. Ciekawe gdzie mogą pójść resztki z filtra ? Oczywiście Ty tak samo możesz napisać, tyle że w drugą stronę Wierzyć nikt nikomu nie musi, forum jest po to żeby omawiać pewne aspekty, a nie na siłę przekonywać
  5. a ja przy około 200 dalej leję syntetyka i też jest git
  6. przepływka może się przyda... bo kto wie, może też jednak padnięta (no skoro dwa warsztaty stwierdziły...) logi, logi, logi (Piotruś Fronczewski kiedyś śpiewał "schody, schody, schody )
  7. zasada nr 1 : najpierw usprawniamy ciśnienie w układzie, potem bawimy się w inne rzeczy. który zakład wykonał diagnozę ?
  8. kabelek z kufateca : http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p467_Adapter-Xenon-Scheinwerfer-Audi-A4-B7.html no i zaprogramować bixenony (to oczywiste) howtos: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=118615&highlight=kufatec+pins+harness http://forums.audiworld.com/a4b7/msgs/93217.phtml kabelek ma iść z bixenonów do modułu pod kierownicą - trochę roboty jest... AFS = aLWR = to są bixenony skrętne (tak słowo wyjasnienia tylko), też możliwy mod PS. Dlaczego sprzedawałeś tę kierownicę trójramienną na allegro ?
  9. w B7 jest właśnie lepiej to rozwiązane.... niestety panowie
  10. lata 90te... S4 z silnikiem o mocy 260 kuni koniec 2008 A4 z 3.0tfsi 290 i S4 o mocy 340ps... łał, jaki progres. I ta różnica między "zwykłym" 3.0tfsi i z s4 żenada, jestem zawiedziony. BTW, jak da się zrobić 1.4tfsi ?
  11. zgadza się, jest tam kilka fajnych rzeczy w silniku, ale ta moc z 3 litrów w dodatku z kompresorem (ciekawy dokładnie co to), to przecież jakaś załamka. Zanim ten silnik będzie tunowalny to też trochę minie ( i ciekawe jak). No i ten kompresor.... edit: a, kompresor typu roots (lata 30 )
  12. http://www.rzu.gov.pl/serwis-prawny/analizy-owu/Ubezpieczenie_AUTOCASCO_AC___334 polecam i to też : http://tinyurl.com/6j9ort
  13. pewnie Adam ma mateogda, mam ja ... sporo ich mamy
  14. sprężarka (tak, sprężarka) załącza się się w momencie uruchomienia klimatyzacji... Od razu... Sprężarka znajduje się między silnikiem a przodem auta O który czujnik Tobie chodzi ? (ten z tematu)
  15. znowu nowy człowiek, który nie szuka na forum... http://www.a4-klub.pl/smf/blad_vag_515_o_rozwiazanie_problemu-t2223.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16459.0.html;highlight=cpm
  16. no Daras... nawet Cię obgadaliśmy na ostatnim spocie No jakbyś wyczuł krew
  17. ileż razy trzeba pisać to, co jest napisane w dziale 'polecane zakłady' masz problem z autem i nie zajrzałeś nawet tam ? no, to teraz już wiesz
  18. witamy i zapraszamy na spotkania trójmiejskie: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
  19. cześć, zapraszamy na spotkania trójmiejskie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
  20. pre_pl odpowiedział(a) na lookhash temat w 1.8T
    nie kupujemy z allegro rozrządu
  21. tak, przed II wojną św. też cukru nie było
  22. a jeszcze trochę popiszę nie znam Czesia, ale na moje to wygląda na magiczne słowo wahlweise Do sprawdzenia w domu w słowniku wahlweise
  23. S4 ma taki sam zderzak jak s-line, tylko grill inny siedzenia mogą być dowolne, zależnie od tego kto co chciał
  24. jeeep :
  25. tak mi się spodobało to cytowanie całych obrazków, że też to zrobię alleee fajosko :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.