Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL B6] Żarówka pozycyjna w ksenonie pęknięta oprawa
tę oprawkę kupisz za "grosz" w aso (1J0 941 953).... wait... 20zł ???
-
[B6 ALT] Prośba o przetłumaczenie
tam są dwie żarówy czasem jest ciężkoooooooo odkręcić skubane...powodzenia
-
[B5 AEB] A4 1.8t Quattro
koledzy, ja naprawdę tego nie rozumiem.... Dlaczego przed prezentacją nie wyczyścicie auta ? Przecież to brud z kilkuset kilometrów (kilka tygodni ? ) O tym czymś w progach (wybacz, ale na ten syf tamże jestem wybitnie uczulony). Przykro mi, że akurat Twój furacz posłużył jako przykład "brudnego auta". Ogólnie całkiem... skóra w dobrym nawet stanie Pokaż też więcej zdjęć środka.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
bo zdarzyło się kilka razy widzieć dziurawy filtr filtrona, a knechta nie. Ciekawe gdzie mogą pójść resztki z filtra ? Oczywiście Ty tak samo możesz napisać, tyle że w drugą stronę Wierzyć nikt nikomu nie musi, forum jest po to żeby omawiać pewne aspekty, a nie na siłę przekonywać
-
[B5 ADR] Jaki olej po 230.000 km ?
a ja przy około 200 dalej leję syntetyka i też jest git
-
[B5 AKN] Brak mocy, przeplywka czy ???
przepływka może się przyda... bo kto wie, może też jednak padnięta (no skoro dwa warsztaty stwierdziły...) logi, logi, logi (Piotruś Fronczewski kiedyś śpiewał "schody, schody, schody )
-
[B5 AKN] Brak mocy, przeplywka czy ???
zasada nr 1 : najpierw usprawniamy ciśnienie w układzie, potem bawimy się w inne rzeczy. który zakład wykonał diagnozę ?
-
[ALL B7] Problem z bixenonami w B7
kabelek z kufateca : http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p467_Adapter-Xenon-Scheinwerfer-Audi-A4-B7.html no i zaprogramować bixenony (to oczywiste) howtos: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=118615&highlight=kufatec+pins+harness http://forums.audiworld.com/a4b7/msgs/93217.phtml kabelek ma iść z bixenonów do modułu pod kierownicą - trochę roboty jest... AFS = aLWR = to są bixenony skrętne (tak słowo wyjasnienia tylko), też możliwy mod PS. Dlaczego sprzedawałeś tę kierownicę trójramienną na allegro ?
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
w B7 jest właśnie lepiej to rozwiązane.... niestety panowie
-
To na co wszyscy benzynowcy czekamy!! Nowe silniki Audi 3.0V6 TFSI
lata 90te... S4 z silnikiem o mocy 260 kuni koniec 2008 A4 z 3.0tfsi 290 i S4 o mocy 340ps... łał, jaki progres. I ta różnica między "zwykłym" 3.0tfsi i z s4 żenada, jestem zawiedziony. BTW, jak da się zrobić 1.4tfsi ?
-
To na co wszyscy benzynowcy czekamy!! Nowe silniki Audi 3.0V6 TFSI
zgadza się, jest tam kilka fajnych rzeczy w silniku, ale ta moc z 3 litrów w dodatku z kompresorem (ciekawy dokładnie co to), to przecież jakaś załamka. Zanim ten silnik będzie tunowalny to też trochę minie ( i ciekawe jak). No i ten kompresor.... edit: a, kompresor typu roots (lata 30 )
-
[ALL] Ac i kradzież samochodu ...OSTRZEżENIE
http://www.rzu.gov.pl/serwis-prawny/analizy-owu/Ubezpieczenie_AUTOCASCO_AC___334 polecam i to też : http://tinyurl.com/6j9ort
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pewnie Adam ma mateogda, mam ja ... sporo ich mamy
-
[B5 AFN] Klimatyzacja po włączeniu sama się wyłącza i znowu włącza
sprężarka (tak, sprężarka) załącza się się w momencie uruchomienia klimatyzacji... Od razu... Sprężarka znajduje się między silnikiem a przodem auta O który czujnik Tobie chodzi ? (ten z tematu)
-
[ALL B5] Jestem Laikiem Co to jest CMP i Dystrybutor?
znowu nowy człowiek, który nie szuka na forum... http://www.a4-klub.pl/smf/blad_vag_515_o_rozwiazanie_problemu-t2223.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16459.0.html;highlight=cpm
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no Daras... nawet Cię obgadaliśmy na ostatnim spocie No jakbyś wyczuł krew
-
[B5 AFN] Sprzęgło łapie wysoko. Kwalifikuje sie do wymiany ?
ileż razy trzeba pisać to, co jest napisane w dziale 'polecane zakłady' masz problem z autem i nie zajrzałeś nawet tam ? no, to teraz już wiesz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spotkania trójmiejskie: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć, zapraszamy na spotkania trójmiejskie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
-
[B5 AEB] Kompletny rozrząd
nie kupujemy z allegro rozrządu
-
Czy będzie wojna ?
tak, przed II wojną św. też cukru nie było
-
[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
a jeszcze trochę popiszę nie znam Czesia, ale na moje to wygląda na magiczne słowo wahlweise Do sprawdzenia w domu w słowniku wahlweise
-
[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
S4 ma taki sam zderzak jak s-line, tylko grill inny siedzenia mogą być dowolne, zależnie od tego kto co chciał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeeep :
-
Strefa Śmiechu
tak mi się spodobało to cytowanie całych obrazków, że też to zrobię alleee fajosko :>