-
Spocik w Wieluniu
Witam , dawno mnie tu nie było No Mirku mocna grupa audi maniaków sypie się ................
-
Spocik w Wieluniu
to zależy ile chcesz wydać ???, bo w bralinie gość robi ,albo samemu tylko trzeba nieć płyn . ale już teraz napewno już sobie poradziłeś
-
Spocik w Wieluniu
No tak zima sie skończyła a fury jeszcze śpią , czy Mitek śpi również Alex gdzie jestś ???????????????????
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
ile bry było na zlocie
-
Spocik w Wieluniu
Jak tam frenfenkcja
-
Spocik w Wieluniu
A sie wszyscy stęsknili .................................
-
Spocik w Wieluniu
co chcecie w mojej fuże rozbujać wal korbowy , nie ma takiej potrzeby sam to robie prawie codzienie jak jadę do pracy 25 km, to twoja jest nawet nie rożgrzana od świateł do świateł i stop ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- Mirku w prognozie długo terminowej wieje optymizmem WIOSENNYM , lada moment się spotkamy .
-
Spocik w Wieluniu
Własnie sie obawiam tych wysokich obrotów w mojej turbinie aby po szczepieniu nie nie oszalała , i to tył jej koniec .
-
Spocik w Wieluniu
to jest dobre ja ich k***a z tych norek wykuże :grin:
-
Spocik w Wieluniu
dotkąłeś bardzo wrażliwego punktu , ok nadchodzi ocieplenie i kreciki wyjdą z norek
-
Spocik w Wieluniu
witaj wkońcu masz okno na świat , ok zgadamy sie jak pogoda bedzie lepsza pozwoli nan na biesidę narka ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 08:26 ---------- a co to nikogo nie mam no forach ????????????
-
Spocik w Wieluniu
ok kiedy mam podjechać , ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- a powiedz mi ile czasu to zajmie ??? ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- a co do listy to jestem już drugi bo ty jesteś pierwszy , i jak już będzie po szczepieniu to zweryfikujemy osągi
-
Spocik w Wieluniu
A ja mam pytanko , kiedy zlot 98 z koleij ????. Mireku czy znalazłeś program no wiesz jaki ????
-
Spocik w Wieluniu
namówiłeś mnie podaj termin i gdzie ????