Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dino

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dino

  1. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Witam , dawno mnie tu nie było No Mirku mocna grupa audi maniaków sypie się ................
  2. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    to zależy ile chcesz wydać ???, bo w bralinie gość robi ,albo samemu tylko trzeba nieć płyn . ale już teraz napewno już sobie poradziłeś
  3. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    No tak zima sie skończyła a fury jeszcze śpią , czy Mitek śpi również Alex gdzie jestś ???????????????????
  4. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    nie tak mocno
  5. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ile bry było na zlocie
  6. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jak tam frenfenkcja
  7. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    A sie wszyscy stęsknili .................................
  8. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    co chcecie w mojej fuże rozbujać wal korbowy , nie ma takiej potrzeby sam to robie prawie codzienie jak jadę do pracy 25 km, to twoja jest nawet nie rożgrzana od świateł do świateł i stop ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- Mirku w prognozie długo terminowej wieje optymizmem WIOSENNYM , lada moment się spotkamy .
  9. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Własnie sie obawiam tych wysokich obrotów w mojej turbinie aby po szczepieniu nie nie oszalała , i to tył jej koniec .
  10. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    to jest dobre ja ich k***a z tych norek wykuże :grin:
  11. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    dotkąłeś bardzo wrażliwego punktu , ok nadchodzi ocieplenie i kreciki wyjdą z norek
  12. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    witaj wkońcu masz okno na świat , ok zgadamy sie jak pogoda bedzie lepsza pozwoli nan na biesidę narka ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 08:26 ---------- a co to nikogo nie mam no forach ????????????
  13. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ok kiedy mam podjechać , ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- a powiedz mi ile czasu to zajmie ??? ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- a co do listy to jestem już drugi bo ty jesteś pierwszy , i jak już będzie po szczepieniu to zweryfikujemy osągi
  14. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    A ja mam pytanko , kiedy zlot 98 z koleij ????. Mireku czy znalazłeś program no wiesz jaki ????
  15. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    namówiłeś mnie podaj termin i gdzie ????
  16. z tych wszystkich postów wybieram wyłączenie kostki w słupku , , tylko morze jakeś zdjęcie bo nie wiem gdzie tego szukać
  17. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    jak nie będzie padał śnieg to przyjadę <br /><br />
  18. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ładne zdjecia ---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- <br /><br />dosłownie ciary ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- Jacku takie coś <br /><br />
  19. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    narescie jakieś pozytyw , trzeci króremu się chce:banan: jeżdzić na spoty .
  20. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    MARKU BYŁONAS DWÓCH
  21. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    muszę powiedzieć że na zlot dojechałem ja i nowy kolega A4 z Sololnik .
  22. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    dlaczego cię nie było na zlocie ??????
  23. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    no ciekawe , ja też mam 1,9 tdi , jak i gdzie podnosiłeś moc???/
  24. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ja z nowym nicikiem postaram się dojechać
  25. Dino odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ale data zlotu jest nie aktualna , czy Rdzer już tego nie robi ---------- Post added at 06:45 ---------- Previous post was at 06:43 ---------- Marek jak zrobić aby nie było widać linków do zdjęć ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.