Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze reflektorów-czas załączania


Magicbattle

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jak mozna wydluzyc czas zalanczania sie spryskiwaczy reflektorów w zderzaku. mam ori ksenon i spryski. gdy nacisne i przytrzymam spryskiwanie szyb to juz po dwoch sekundach mi sie zalanczaja spryski w zderzaku. moze jakies kodowanie czy cos?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haa troche to nie wygodne wiec wole wydluzenie czasu bo glupie tez by bylo wyłączać swiatla zeby spryskac szybe. moze jest patent na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy są ustawione fabrycznie i nic z nimi nie zrobisz,mnie tez to nerwiło i przenioslem załączanie sprysków pod przycisk CLH ,którego nie mam i teraz Ja decyduje kiedy spryski działają i jak długo.:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub założyć włącznik od świateł z końcówką "B" lub "D" wtedy w pozycji auto spryskiwacze reflektorów też nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo na czas spryskiwania zgasić światła...

dokładnie tak można ... ale rzadko uda się to wprowadzić w życie, więc ja robię pierwsze dotknięcie (lub dwa) manetki na sprysk szyby bardzo krótko a kolejne już nie odpalają spryskiwania lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na tym kabelku już lepiej pstrzyczek elektryczek zapodać by w razie potrzeby włączać sprysk lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych wszystkich postów wybieram wyłączenie kostki w słupku , :shock3:, tylko morze jakeś zdjęcie bo nie wiem gdzie tego szukać :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wieczorem jak jak jechałem naszymi zabłoconymi trasami to spryski się przydały po umyciu lepiej świeciły - nie pozbywał bym się tej funkcji na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie zrezygnowałbym na stałe, rzadko ale się przydają. :wink:

A jaką radochę ma mój czteroletni chrześniak widok bezcenny :grin: sory za ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale gdyby dalo sie wydluzyc czas to bylo by fajnie bo troche denerwujace jest takie impulsywne psikanie na szybe a spryski od xenonu pożerają cysterny plynu. a pytanie da sie wyregulowac te dysze gora dol i boki bo jeden sprysk za wysoko mi wali i leci na maske i szybe przy okazji i caly samochod schlapany. jak latwo wyciagnac ten sprysk? tak jak w instrukcji ktos niech nacisnie i w tym momencie zlapac dziada ;p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo...bardzo proste rozwiązanie....

http://www.ase.hoste.pl/pdfy/1TP.pdf

przekaźnik czasowy, włączy dopiero po ustalonym czasie od podania napięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...