Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. w B6 nie ma pneumatyki - było na forum ...
  2. jaki serwis ? po 200km ? po 200tys km ? "o 200km?" napisz kiedy ostatni raz serwis, ile przebiegu i co zrobiłeś do tej pory w aucie...
  3. a taki kod jest w ogóle możliwy ? Sprawdź to na poprzedniej stronie... Tak, tu się dodaje lub odejmuje
  4. no BRE ma jeszcze chyba DPFa, a BLB nie... BRE ma sprężanie 18,5:1 natomiast BLB 18:1 Oba motorki mają normę EUIV
  5. nie, w avancie tego nie ma na 100%, tylko opcja dla sedana. I dziwnym trafem częsta w Anglii.....
  6. +000004 - podwójne naciśnięcie klamki drzwi otwiera wszystkie pozostałe myślałem, że w tłumaczeniu zostawiłem selektywne
  7. nie, to jest toyota albo nissan .. szukam własnie modelu, normalnie mam dejavu jakbym oglądał to w zeszłym tygodniu....
  8. o matko, człowieku ramienia wycieraczki się nie wykręca !! To wchodzi w ten trzpień, fakt że ciasno to zdjąć, ale da się przy odpowiednim traktowaniu. Teraz to masz do wymiany cały mechanizm, patrz allegro - ceny 200-300zł (nie ma A6B6)
  9. selektywne otwieranie drzwi ustaw
  10. takich tematów było sporo, standardowa ilość wchodzi 3,8L Ale se pogadaliśta intelygentnie
  11. masz błąd czyli masz vag-coma... zrób więc chociaż kilka podstawowych logów, myślę że wtedy ktoś ci bedzie w stanie pomóc
  12. jeśli mnie pamięc nie myli, to się jedzie przez trójmiasto.... nie bój ! nie bój ! Znowu się zatrą
  13. http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html czasem vag jest na spotach, jeździł regularnie to się może trafi
  14. {Komfortsystem} Steuergerät Codierung STG 46 (Komfortsystem) auswählen STG Codierung -> Funktion 07 Basiscodierung: 000000 +000001 - Alarmfunktion (speziell für Großbritanien) +000002 - Quittierung DWA-Blinken +000004 - SZV - selektive Zantralverrieleglung +000008 - DWA - Aktivierung der DWA +000016 - Heckentriegelung über 5 km/h gesperrt +000032 - Auto-Lock/Unlock (Verriegelung ab 15 km/h) +000064 - Komfortfunktion über Funk +000128 - Rechtslenker +000256 - Avant +000512 - Funk-Quittierung schliessen (Blinken) +001024 - Quittierung schliessen (DWA-Hupen) +002048 - Tür-/Fensterheberlogik +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) +008192 - SAFE-Funktion deaktivieren (nur USA) +016384 - Seitenscheiben in Dämmglas {Komfortsystem} Steuergerät Codierung STG 46 (Komfortsystem) auswählen STG Codierung -> Funktion 07 Basiscodierung: 000000 +000001 - Funkcja alarmu (Wielka Brytania) nie wiem o co chodzi znalazłem gdzieś, że to otwieranie zdalne bagażnika w sedanie, musi być specjalny mechanizm +000002 - Potwierdzenie uzbrojenia alarmu poprzez błysk kierunkowskazów +000004 - podwójne naciśnięcie klamki drzwi otwiera wszystkie pozostałe +000008 - Aktywacja alarmu +000016 - Pokrywa bagażnika zamykana powyżej 5km/h (sedan) +000032 - Samoczynne zamykanie drzwi auta powyżej 15km/h +000064 - Zdalna funkcja komfortu (czyli otwieranie i zamykanie szyb podchodząc do auta ) +000128 - kierownica po prawej stronie +000256 - Avant +000512 - Potwierdzenie zamknięcia samochodu poprzez błyśnięcie kierunkami +001024 - Potwierdzenie załączenia alarmu poprzez sygnał dźwiękowy +002048 - chyba nie da rady otworzyć szyb po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) (potwierdzenie zdalnego otwarcia auta poprzez błyśnięcie kierunkami) +008192 - Bez funkcji SAFE (tylko USA) +016384 - Boczne szyby podwójne (termiczna osłona)
  15. pre_pl odpowiedział(a) na MANIUTEK temat w Lifestyle i Hydepark
    a co znaczy ten "full wypas" w fabii ? Które auto ma więcej poduszek ? szyby elektryczne ? klima ? ASR ? i inne gadżety ?
  16. no jak.... w miejsce tych x'ów... czyli jak masz 00001 to musisz wpisać 02001, jaki bezpiecznik poszukaj w wątku o rns-e (autor alvaro, w warsztacie)
  17. był już taki temat, mooocno obszernie dyskutowany - nawet kilku kolegów wstawiło sobie podświetlenie. poszukaj tematu W tym przypadku chodzi o to, że nawiewy są przygotowane do podświetlenia, ale nie ma wiązki elektrycznej doprowadzonej
  18. nie, albo maskę trzeba podregulować, albo coś innego... Tam są takie "regulatory"... Powinno być idealnie prosto.
  19. dziwne spasowanie : (zaznaczone czerwonym kwadratem, kliknąć i otworzy się duży obrazek) To W to kompas : Gratki, baaardzo mało zapłaciłeś za takie auto, mimo że to rocznik 2004
  20. amerykaniec jakiś
  21. no raczej dość łatwe, choć na początku poszedłem w złym kierunku (ale od razu szukałem włoskiego auta ) To była oczywiście Lancia Flaminia Sport Zagato I nowe:
  22. hej a moderatorzy śpią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.