Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to se dajmy spokój dzisiaj... Byłem "powitać" kolegę piotrcara ze Szwecji (brał ode mnie ankenkę gps), patrzę a z promu wyjechało chyba z 10 Porsche, bodajże dwa Labmborghini, Ferrari. Te Porsche to nie jakieś marne paździochy Turbo czy Turbo S... Same GT2, GT3 oraz GT3RS Gdzie to towarzystwo leciało ?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ja nie widziałem takiej kiery ...
-
[ALL B7] Pojemność zbiornika paliwa
tyle czasu minęło i nie znalazłeś na forum ? choćby tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.0.html;msg385875#msg385875 quattro ma mniejszy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ja wczoraj nie mogłem impreza firmowa heh dzisiaj ?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
219km/h AWX-em? tak
-
[ALL B6] sterowanie telefonem
w temacie o Bluetoothie autorstwa malika (również w warsztacie) jest sporo cennych uwag Zajrzyj tam... instalacja / instrukacja / obsługa modułu Bluetooth w Audi A4
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
zawiecha od S4 to raczej nie podpasuje do FWD....
-
[ALL B7] Dziwny strzał
sorki : http://wiki.ross-tech.com/index.php/Diesel_Particle_Filter_Emergency_Regeneration jak już podawać prawdziwe źródło...
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html R będzie ok
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
"Panie drogi Tomku"... Cena za nalepki wzrosła, bo kolega Tomek vel Kocky powiedział, że nie wyda bez kilku stów
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
no nie Mógłby się pomieniać z moją kierą, jakoś bym się przemęczył ....
-
[INNE] Airbag błąd 65535
jest nawet ostrzeżenie przy próbie autoskanu vag-comem. Wersje 7 (chyba) i 8 vag-coma potrafią sobie już radzić z tym felernym sterownikiem. Problemem oczywiście jest sterownik airbagów, nie żaden software.
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
mi się nie podoba ta kiera, jest do kitu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
do 22 ? łoboże... mi jutro odpada zupełnie, niech się alv zdeklaruje też, a nie wpadł, napisał coś i spylił aaa... sobotą prawdopodobnie też mi odpada
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no, trochę jest nas - mało, ale za to "stabilna" i mocna ilość witamy i zapraszamy na nasze trójmiejskie spotkania http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
właśnie, mam nadzieję że mój biznes wypali ale, ale... Odpowiada komuś jakiś czas, żeby się spotkać z "synem marnotrawnym, co wrócił na łono ojczyzny" (alvaro) ?
-
[ALL] Olej - metoda wymiany
http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t762.0.html;msg68980#msg68980 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_wymiana_olejuclean_odsysacnieodsysac-t29001.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ludzie pracy no ja jak wiesz nie mogę, ale inni ostatnio coś tam przebąkiwali, że by wpadli zobaczyć mordy
-
[B6 ALL] Oświetlenie led w tyle auta (wnetrze)
seryjnie te diody z tyłu to tylko RS4 chyba miał (moooże S4 również)...
-
[ALL B7] 18" z szerokim rantem
Tomek ma już 1BE
-
[ALL B7] 18" z szerokim rantem
a też tak obniżysz jeszcze ?
-
[ALL] Montaż dachowej anteny gps
Przyznam, że nie mogę sobie przypomnieć europejskiego sedana z antenką... w Ameryce i owszem. Nie twierdzę na 100%, że nie było. Jednak proszę, są również bez anten :
-
[ALL B7] 18" z szerokim rantem
Tomek, kilka zdjęć z rantami (mniejszym, większym)... Jedna z felg nawet podobno do tej zareprezentowanej. Osobiście uważam, że rant mało do Audi pasuje, jednak po przejrzeniu tych zdjęć muszę stwierdzić, że nawet to wygląda ok. I w końcu coś innego od MAM
-
[B6 AWX] Problem z mocą
Czy po wyłączeniu samochodu działa ok ponownie ? Jakieś niepokojące odgłosy ? Kopcenie ? szukaj pod kątem : notlauf, tryb awaryjny. Niekoniecznie oczywiście będzie u Ciebie to samo.. Ale objawy na to wskazują. Również może to być przepływomierz, albo sto innych rzeczy - choć nie sądzę.
-
Strefa Śmiechu
Hehe... jasne. Przez 9 miesięcy w roku nie da się tam normalnie funkcjonować na zewnątrz ze względu na temperaturę. Co Ty gadasz, Pakistańczycy i Malaje dają radę w kaloszach i szmatach na łbie