Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. no to se dajmy spokój dzisiaj... Byłem "powitać" kolegę piotrcara ze Szwecji (brał ode mnie ankenkę gps), patrzę a z promu wyjechało chyba z 10 Porsche, bodajże dwa Labmborghini, Ferrari. Te Porsche to nie jakieś marne paździochy Turbo czy Turbo S... Same GT2, GT3 oraz GT3RS Gdzie to towarzystwo leciało ?
  2. ja nie widziałem takiej kiery ...
  3. tyle czasu minęło i nie znalazłeś na forum ? choćby tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.0.html;msg385875#msg385875 quattro ma mniejszy
  4. no ja wczoraj nie mogłem impreza firmowa heh dzisiaj ?
  5. w temacie o Bluetoothie autorstwa malika (również w warsztacie) jest sporo cennych uwag Zajrzyj tam... instalacja / instrukacja / obsługa modułu Bluetooth w Audi A4
  6. zawiecha od S4 to raczej nie podpasuje do FWD....
  7. sorki : http://wiki.ross-tech.com/index.php/Diesel_Particle_Filter_Emergency_Regeneration jak już podawać prawdziwe źródło...
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html R będzie ok
  9. "Panie drogi Tomku"... Cena za nalepki wzrosła, bo kolega Tomek vel Kocky powiedział, że nie wyda bez kilku stów
  10. no nie Mógłby się pomieniać z moją kierą, jakoś bym się przemęczył ....
  11. jest nawet ostrzeżenie przy próbie autoskanu vag-comem. Wersje 7 (chyba) i 8 vag-coma potrafią sobie już radzić z tym felernym sterownikiem. Problemem oczywiście jest sterownik airbagów, nie żaden software.
  12. mi się nie podoba ta kiera, jest do kitu
  13. do 22 ? łoboże... mi jutro odpada zupełnie, niech się alv zdeklaruje też, a nie wpadł, napisał coś i spylił aaa... sobotą prawdopodobnie też mi odpada
  14. no, trochę jest nas - mało, ale za to "stabilna" i mocna ilość witamy i zapraszamy na nasze trójmiejskie spotkania http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
  15. właśnie, mam nadzieję że mój biznes wypali ale, ale... Odpowiada komuś jakiś czas, żeby się spotkać z "synem marnotrawnym, co wrócił na łono ojczyzny" (alvaro) ?
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t762.0.html;msg68980#msg68980 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_wymiana_olejuclean_odsysacnieodsysac-t29001.0.html
  17. ludzie pracy no ja jak wiesz nie mogę, ale inni ostatnio coś tam przebąkiwali, że by wpadli zobaczyć mordy
  18. seryjnie te diody z tyłu to tylko RS4 chyba miał (moooże S4 również)...
  19. a też tak obniżysz jeszcze ?
  20. Przyznam, że nie mogę sobie przypomnieć europejskiego sedana z antenką... w Ameryce i owszem. Nie twierdzę na 100%, że nie było. Jednak proszę, są również bez anten :
  21. Tomek, kilka zdjęć z rantami (mniejszym, większym)... Jedna z felg nawet podobno do tej zareprezentowanej. Osobiście uważam, że rant mało do Audi pasuje, jednak po przejrzeniu tych zdjęć muszę stwierdzić, że nawet to wygląda ok. I w końcu coś innego od MAM
  22. pre_pl odpowiedział(a) na kryha80 temat w 1.9TDI
    Czy po wyłączeniu samochodu działa ok ponownie ? Jakieś niepokojące odgłosy ? Kopcenie ? szukaj pod kątem : notlauf, tryb awaryjny. Niekoniecznie oczywiście będzie u Ciebie to samo.. Ale objawy na to wskazują. Również może to być przepływomierz, albo sto innych rzeczy - choć nie sądzę.
  23. Hehe... jasne. Przez 9 miesięcy w roku nie da się tam normalnie funkcjonować na zewnątrz ze względu na temperaturę. Co Ty gadasz, Pakistańczycy i Malaje dają radę w kaloszach i szmatach na łbie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.