Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL B5] licznik FIS, VDO - Magneti Marelli
ostatnio mateogda mi mówił, że miał problemy z połączeniem się KKLem do MMa właśnie (benzyny w Golfach).
-
[B5 AJL] Niektóre bloki puste, w niektórych N/A
not available - nie dostępne + wytłumaczenie szoguna dlaczego czasem puste, a czasem n/a ? Nie wiem, chociaż nie mogę skojarzyć czy widziałem kiedykolwiek puste....
-
[B5 AJL] Niektóre bloki puste, w niektórych N/A
ludzie z ASO to teraz należałoby ich zapytać dlaczego nie ma szogun ładne wyjaśnienie już podał.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a do polecanych warsztatów zajrzałeś w ogóle ? Jest tam namiar na warsztat w Gdyni.
-
[ALL B5] Które lampy pasuja - Bosch czy Valeo ?
hmm, allegro ma być tym dowodem ?
-
[B6 AWX] Prosze o pomoc w identyfikacji terminu RECIRCULATION VALVE SOLENOID
o w mordę... no pokazałem Ci aukcję, gdzie możesz se kupić zawór Odrób zadanie i poszukaj do swojego auta na ebay'u - nawet się skontaktuj z tym człowiekiem Masz poza tym numer, jedź do tych swoich fachur i zapytaj co to jest i czy przypadkiem nie pasuje do Ciebie własnie jako N18 Poza tym, dlaczego zawór z A2 nie miałby pasować do A4 ? No chyba, że Ty tak po prostu twierdzisz i tyle EOT
-
[B6 AWX] Prosze o pomoc w identyfikacji terminu RECIRCULATION VALVE SOLENOID
nie mają tego w serwisie ? hmm... Jedź do innego. numer to chyba 1J0 906 283 A (1J0906283A), koszt w serwisie około 30EUR Tu masz aukcję na ebay'u, pewno w Anglii też coś znajdziesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spotów to już było kilka [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 16:28 _________________________________________________ no to odkopałem Chyba wciąż ktoś nie wziął ode mnie ? Czy to nie jest kolega Maqk ? [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 16:36 _________________________________________________ mateogda : DZIĘKI ! :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć, zapraszamy na spotkania trójmiejskie
-
[B5 AFN] Brak wskazań cyl.4 przy Log 013
uspokoję Cię, że jest ok - ale poszukaj :th:
-
[B5 AEB] Klima sprawdzona, nabita a jednak znowu nie działa
dlatego napisałem od razy, że nie ma podstaw do reklamacji, bo po prostu nie było żadnego sprawdzenia
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
http://pl.youtube.com/watch?v=MtII-d4eoo4 hyhyhy, DIY Brushed Aluminium Audi A4[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 12:58 _________________________________________________Le Leoneq, ale była wcześniejsza wersja "szczotkowanego" - nie mogę znaleźć zdjęcia... Flyer, którą Ty masz ?
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
chociaż, tego "szczotkowanego alu" były też dwa rodzaje, to zdjęcie które ja przedstawiłem to bardziej przypomina nowsze listwy. Starsze chyba nie były aż tak mocno szczotkowane...
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
tak zwany fish-scale, tu masz porównanie szczotkowanego alu (brushed alu) do "rybiej łuski" :
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
to nie jest szczotkowane alu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
najpierw zebrać kasę od ludzi, potem dopiero zamawiamy :th: Wtedy nie jest się straconym. zaraz spojrzę w zamówienia i pomyślimy d.upa pisane dużą literą
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
no niestety, ale to w ogóle nie wygląda na szczotkowane aluminium To całkowicie nie przypomina nic co było w orignale
-
[B5 AFB] Dymienie z wydechu na biało
no dalej wymieniać jaki kolor.... moc jest ?
-
[ALL B7] 1,9TDI 115KM - co to za silnik ?
ano fakt, był jeszcze BKE do końca 2005 - i właśnie 115ps
-
[ALL B7] 1,9TDI 115KM - co to za silnik ?
116ps... kod : BRB montowany od 2006 roku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aa Gajos odpowiada ?
-
[ALL B7] Dziwny strzał
coś takiego ?
-
[B6 BDH] Jaka cena za wtryski do 2.5 BDH 2004 - Prośba do sprzedających takie wynalazki..
znajomy kupował tutaj : http://genuine-parts.de/sonderangebote.htm kontakt telefoniczny, idzie się dogadać po angielsku Co prawda nie widzę nic do Audi Ale lepiej zadzwonic i wypytać
-
[B5 AEB] Czy potrzebny paszport
:laghing2: a my się dziwimy, że ponoć w Polsce białe niedźwiedzie ulicami chadzają (wybacz za ten śmiech, no nie mogłem się powstrzymać)
-
Powariowali - fotoradary
nooo, w Gdyni otworzyli trasę Kwiatkowskiego.... po 30 kilku latach budowy Ale za to jaka zaje.bista droga - prawie jak w górach