Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. ooo Sławek Nie tylko to kojarzę :> Łostatnio jak se zrobiliśmy z chłopakami "w delegacji" wieczór piwny, to gardła poździeraliśmy od dobrej polskiej muzy z lat 80
  2. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    a skąd oni mają w sklepie motoryzacyjnym ori grille ?? Ta kratka w ASO chyba kosztuje ponad 100zł. To chińszczyzna jakaś ?
  3. pre_pl odpowiedział(a) na kryha80 temat w 1.9TDI
    pewno się coś popsuło...
  4. uff, na temat nawi już wiesz wszystko : http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html teraz dowiedz się gdzie to zrobić w Krk
  5. panowie, shamujcie proszę bajerkę, co to kur.wa przedszkole jakieś ?
  6. nie no pewnie... coś się wymyśli.... .....za 50 euro
  7. "zakupiłem" - jeszcze nie mam, bo nie mieli tego na składzie. Ale nie będę tego sam robił - mam jeszcze rozrząd w aucie, więc przy okazji się to wymieni. Ciekaw jestem rezultatu W a3jce jest to strasznie proste, w A4ce niestety nie pamiętam jak to wygląda (trzeba w etce spojrzeć) - może będzie podobnie (pomimo, że silnik inaczej zamontowany)
  8. u mnie na dwa auta, co najmniej po dwie na auto, jedna na d*pę w avancie, kilka na zapas hehehe a drugiej tury nima
  9. a co to, widzę że tylko Tomek (kocky) i ja zamówiliśmy naklejeczkę na auto ? http://www.a4-klub.pl/smf/naklejka_foliowa_pasujaca_na_kazdy_kolor_autka_15x5_cm-t35594.0.html Tomek, napiszę do Sławka, żeby wysłał Twoje razem z moimi i się "podzielimy"
  10. pewnie, że pomożemy witamy i zapraszamy na spotkania trójmiejskie
  11. uuuu, a vag-com coś pokazuje ?
  12. sprawdziłbym/zmienił włącznik awaryjnych... Przecież nie możesz ich odłączyć na stałe, to jest podstawa podczas przeglądu technicznego...
  13. bardzo często ten króciec ze starości zaczyna puszczać Również zakupiłem to do a3jki, koszt w ASO to 17 polskich zł
  14. vmax jest wpisany w instrukcji obsługi, te 160km/h to przecież stare paździochy osiągają, a nie auto Twojej klasy. No chyba, że na roślinkach próbowałeś, wtedy może tylko 160 pojedzie (no sorry ale pewno będzie się za Tobą ciągnąć ) Całkiem możliwe, że przepływomierz. Ale wskazana chociaż podstawowa diagnostyka vag'iem rocznik 2000 to model B5, nie B6
  15. tak, często w B5tkach jest ten problem (w A6tkach starszych również) Ale masz zapewnienie, że poducha działa i istnieje możliwość sprawdzenia w ASO, myślę że ok wszystko.
  16. pre_pl odpowiedział(a) na mark temat w Audi A4 B6/B7
    może pomoże : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20916.0.html;highlight=bezpiecznik+b6 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17347.0.html;highlight=bezpiecznik+b6 opis jest też na tym dekielku zasłaniającym (często po niemiecku)
  17. no czyli dobrze pamiętałem, że drogie to cholerstwo A brzyyydkie jak jakieś łyżwy A4ka to w końcu Tico nie jest i też potrzebuje odpowiedniego odzienia
  18. dawaj na oleju, nie słuchaj tych głupot co Ci piszą tu koledzy. Trochę zaoszczędzisz, będzie można pójść do kina albo do knajpy czy jak kto woli... Jak będziesz sprzedawał auto to zaznacz, że auto jeździło na roślinkach i będzie wszystko git !
  19. no przyykro to stwierdzić, ale czy dobrze operujesz tym autem ?
  20. 205/50/17 wysokość opony : 102,5mm średnica koła : 636,8mm 225/45/17 wysokość opony : 101,25mm średnica koła : 634,3mm Czyli koło z oponą 225/45 założona na felgę 17cali jest niższe od kompletu z oponą 205/50 o 2,5mm http://opony.money.pl/encyklopedia/32_profil_opony_opony_niskoprofilowe.html Czyyyli, taka zmiana nic Ci nie da, będzie kiepsko wyglądało (jak jakaś cieńka zimówka), a i pewno z dostępnością takiej oponki jest słabo ? I drogie mogą być (tego już nie sprawdzałem, ale coś tak kojarzę)
  21. niewiele ma to wspólnego z temat, mogłeś stworzyć nowy lub odszukać temat w którym gdzieś dyskutowaliśmy o tym. Zrób zdjęcia w skali makro, bo tak to słabo widać
  22. skrzynia, ECU, układ doładowania, układ chłodzenia, układ wydechowy Ale pewno da się w miarę bezproblemowo przerobić :>
  23. a jak sprawdzałeś ? Pewno nie zdjąłeś schowka kierowcy ? (tego plastiku całego)
  24. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t35252.0.html;msg408179;highlight=17664#msg408179 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5151.0.html;highlight=17664 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t29453.0.html;msg351541;highlight=17664#msg351541 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1913.0.html;highlight=18039 tylko tutaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.