Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
normalnie jeszcze jest "śliczny" gong przez moment jak się nie ma zapiętych pasów (oczywiście podczas ruszania). No i ta kontrolka się świeci również w przypadku gdy pasy nie są zapięte.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek, zoba.... jeszcze lepsze od tego co ostatnio wklejałem
-
[ALL B7] Żółlta barwa światla (TFL)
w którym kraju ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to masz pecha jak cholera, albo zaczął się sezon urlopowy w UC
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
wszystkie kontrolki są w licznikach... ta od pasów to taki czerwony ludzik siedzący i zapięty pasami... Ale was wzięło, to mało potrzebne jest... No chyba, że ktoś w ogóle chce taką opcję wprowadzić do siebie (nowy zatrzask na pas itd... )
-
[B5 1Z] Czujnik deszczu w B5 ?????
to nie jest czujnik deszczu... w B5 nie było chyba takiej opcji
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
i co się teraz dzieje jak nie zapniesz pasów ?
-
RNS-E i bieg wsteczny
Podejrzewając nie właściwe zachowanie, chciałbym Was zapytać czy mając włączoną RNS-E i wrzucając bieg wsteczny, to czy na przykład radio się wycisza ? Oczywiście wyłącznie wtedy kiedy jest zainstalowany PDC (czy macie również telefon zainstalowany ?) Działanie telefonu wyłącza (wycisza) RNS-E... Dlaczego podczas wrzucenia wstecznego biegu tak się nie dzieje? Jakieś podejrzenia już mam, ale chciałbym usłyszeć jak u Was to działa.
-
[B6 AVF] Większa chłodnica turbo?
nie chcę cię martwić, ale ten temat był bardzo szeroko dyskutowany - poszukaj bo było sporo info IC w tych silnikach/autach to dość spora rzeźba, czy pomoże ? Oczywiście ! kolejność według mnie : program->turbo/IC->wtryski (no i hamulce gdzieś po drodze może )
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Q też pasuje, podawałem przecież link... ! Proszę czytać uważnie. Nie różnią się niczym z wyglądu.
-
[ALL] Gdzie kupić słowackie i węgierskie winiety??
z tego co pamiętam na Słowacji można na stacjach benzynowych, ale według mnie nie ma potrzeby jeżdzenia płatnymi drogam
-
[B6 BDG] Motul Specyfic 5W30 do B6 2003r 2,5 V6?
Właśnie takim zalałem a miałem Motul a skąd wziąłeś tego Valvoline'a ? Bo widzę, że w IC nie mają...
-
[B6 AWX] Brak mocy - opinia o mechaniku
czyli co się dzieje ? vag-com to narzędzie... w jednych rękach dużo powie o motorze, a w innych to będzie tylko gadżet. Postaraj się zrobić pełną diagnostykę i logi wrzuć na forum, ktoś pewno pomoże. (jak się robi masz podpięte w innym dziale) acha.....
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
noo. to jest opcja - dobrze myślałeś. Albo się ją ma, albo nie... I jak się ma (kod 9P3), to można to wyłączyć żeby nie dzyndzoliło jak się nie zapnie pasów lub włączyć to dzyndzolenie. Jak auto nie jest wyposażone w tę opcję, to zmiana kodowania nic nie da. Chyba proste ? Nie wiem niestety jak z instalacją tego (jakby ktoś koniecznie chciał u siebie coś takiego wyrezać)
-
[B6 BDG] Motul Specyfic 5W30 do B6 2003r 2,5 V6?
masz zalany gorszy olej niż chcesz wlać, śmiało ten z normą 507.00, ale nie zmieniaj rzadziej niż 15tys km (lub rok) Ja się zastanawiam nad Valvoline SynPower XL-III 5W-30
-
[ALL B5] sensor airbag wymiana
jest to opisane na forum, nawet zdjęcie dawałem... Sensor to co innego niż centralka. Musisz rozłożyć konsolę środkową.
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
pisałem : to są dwie oddzielne rzeczy, przecinek stanowi rozdzielenie logiki - wróćcie jeszcze raz do początku tematu. cuber, sprawdź czy masz w kodach wyposażenia 9P3 Niektóre rzeczy z powietrza się nie biorą, nieprawdaż ?
-
[B5 ADR] Poszukuję kogoś z VAGiem kto pomoże [Kłobuck/Częstochowa]
przestań krzyczeć
-
A4 B5 co myslicie o tym(harman kardon)
przestań krzyczeć
-
[ALL B5] gdzie szukać usterki błedy 16486-P0102 16825-P0441 18010-P1602
podobny temat : błąd 16486 właściwie mogłeś kontynuować w swoim starym temacie : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t33071.0.html;highlight=16825
-
[ALL B6] Moduł komfortu
link : gdzie znajduje się moduł komfortu w B6
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
temat staje się idiotyczny, proponuję dla ochłody wszystkich zamknąć go na jakiś czas (sorki garmin).....
-
[ALL] Srebrne A3 2.0TDI Ma1ika :)
śliczne auto... ale te gumy w środku są straszne, dałbyś chociaż jakiś szary/grafit dywanik....
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
mówiłem, że łatwe Piękny, no nie ? (model 100m) dawaj...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
gdzieś mi umknęło, że pisałeś o skrócie... niepotrzebnie się sugerowałem tą kierą po prawej... dobra, ja daję łatwe i coś pięknego