Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. normalnie jeszcze jest "śliczny" gong przez moment jak się nie ma zapiętych pasów (oczywiście podczas ruszania). No i ta kontrolka się świeci również w przypadku gdy pasy nie są zapięte.
  2. Tomek, zoba.... jeszcze lepsze od tego co ostatnio wklejałem
  3. w którym kraju ?
  4. no to masz pecha jak cholera, albo zaczął się sezon urlopowy w UC
  5. wszystkie kontrolki są w licznikach... ta od pasów to taki czerwony ludzik siedzący i zapięty pasami... Ale was wzięło, to mało potrzebne jest... No chyba, że ktoś w ogóle chce taką opcję wprowadzić do siebie (nowy zatrzask na pas itd... )
  6. to nie jest czujnik deszczu... w B5 nie było chyba takiej opcji
  7. i co się teraz dzieje jak nie zapniesz pasów ?
  8. Podejrzewając nie właściwe zachowanie, chciałbym Was zapytać czy mając włączoną RNS-E i wrzucając bieg wsteczny, to czy na przykład radio się wycisza ? Oczywiście wyłącznie wtedy kiedy jest zainstalowany PDC (czy macie również telefon zainstalowany ?) Działanie telefonu wyłącza (wycisza) RNS-E... Dlaczego podczas wrzucenia wstecznego biegu tak się nie dzieje? Jakieś podejrzenia już mam, ale chciałbym usłyszeć jak u Was to działa.
  9. nie chcę cię martwić, ale ten temat był bardzo szeroko dyskutowany - poszukaj bo było sporo info IC w tych silnikach/autach to dość spora rzeźba, czy pomoże ? Oczywiście ! kolejność według mnie : program->turbo/IC->wtryski (no i hamulce gdzieś po drodze może )
  10. Q też pasuje, podawałem przecież link... ! Proszę czytać uważnie. Nie różnią się niczym z wyglądu.
  11. z tego co pamiętam na Słowacji można na stacjach benzynowych, ale według mnie nie ma potrzeby jeżdzenia płatnymi drogam
  12. Właśnie takim zalałem a miałem Motul a skąd wziąłeś tego Valvoline'a ? Bo widzę, że w IC nie mają...
  13. czyli co się dzieje ? vag-com to narzędzie... w jednych rękach dużo powie o motorze, a w innych to będzie tylko gadżet. Postaraj się zrobić pełną diagnostykę i logi wrzuć na forum, ktoś pewno pomoże. (jak się robi masz podpięte w innym dziale) acha.....
  14. noo. to jest opcja - dobrze myślałeś. Albo się ją ma, albo nie... I jak się ma (kod 9P3), to można to wyłączyć żeby nie dzyndzoliło jak się nie zapnie pasów lub włączyć to dzyndzolenie. Jak auto nie jest wyposażone w tę opcję, to zmiana kodowania nic nie da. Chyba proste ? Nie wiem niestety jak z instalacją tego (jakby ktoś koniecznie chciał u siebie coś takiego wyrezać)
  15. masz zalany gorszy olej niż chcesz wlać, śmiało ten z normą 507.00, ale nie zmieniaj rzadziej niż 15tys km (lub rok) Ja się zastanawiam nad Valvoline SynPower XL-III 5W-30
  16. jest to opisane na forum, nawet zdjęcie dawałem... Sensor to co innego niż centralka. Musisz rozłożyć konsolę środkową.
  17. pisałem : to są dwie oddzielne rzeczy, przecinek stanowi rozdzielenie logiki - wróćcie jeszcze raz do początku tematu. cuber, sprawdź czy masz w kodach wyposażenia 9P3 Niektóre rzeczy z powietrza się nie biorą, nieprawdaż ?
  18. podobny temat : błąd 16486 właściwie mogłeś kontynuować w swoim starym temacie : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t33071.0.html;highlight=16825
  19. pre_pl odpowiedział(a) na Waters temat w Audi A4 B6/B7
    link : gdzie znajduje się moduł komfortu w B6
  20. temat staje się idiotyczny, proponuję dla ochłody wszystkich zamknąć go na jakiś czas (sorki garmin).....
  21. śliczne auto... ale te gumy w środku są straszne, dałbyś chociaż jakiś szary/grafit dywanik....
  22. mówiłem, że łatwe Piękny, no nie ? (model 100m) dawaj...
  23. gdzieś mi umknęło, że pisałeś o skrócie... niepotrzebnie się sugerowałem tą kierą po prawej... dobra, ja daję łatwe i coś pięknego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.