Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. http://www.saab-gt.pl/modele-saab-94
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_awt_mozna_uszkodzic_cawke_zaplonowa-t35877.0.html;msg413453#msg413453 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_awt_trudnosci_z_uruchomieniem_silnika_oraz_brak_mocy-t31002.0.html może coś pomoże....
  3. "podpiąć pod kompa" się można oczywiście w ASO Ale tanie to nie będzie, a i efekt mizerny pewno. PSJ : http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.0.html;msg386160#msg386160 http://www.a4-klub.pl/smf/przeplywomierz-t525.0.html;msg7138#msg7138 http://www.a4-klub.pl/smf/19tdi_moje_audi_jest_leniwe-t1655.0.html;msg33351#msg33351
  4. a to próbowałeś ? http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html zależy jaki masz model auta
  5. japoniec czy brytyjczyk ? może australijczyk ? pachnie mi to austinem healeyem... tylko ten zaprezentowany jest dużo brzydszy
  6. taaaa... trochę tych motorków jeździ, więc nie przesadzajmy z tą "awaryjnością" Bardziej wkurw...ce jest to, że ewentualne awarie stają się mocno kosztowne. I faktycznie jak autor pisze, irytujące może być to, że pierdułka za 20zł może doprowadzić do sporego problemu. Ale to akurat nie tylko Audi... Mercedes czy BMW również mają "drogie kwiatki". Czy tam Toyota etc...
  7. hihi, no to już składam gratulację
  8. dzwoń do US, ja miałem na drugi dzień pisemko
  9. aaaa... to dlatego mnie nie zrozumiał
  10. no furex już jeździ jak mniemam ?
  11. no ale za co ? Czy napiszesz mi na pw dawaj lepiej zdjęcia ze swojego "rezania"
  12. Flyer, 50 Euro za popieranie Ciebie przelej jeszcze dzisiaj
  13. mi się podoba, wiem do czego zmierza Michaś i według mnie to pasuje schwarzzzzzz schwarzzzzz schwarzzzzzz...... wszyscy se chromują bryki... obrzydliwe to już jest...
  14. wyglądają super
  15. łeeee, no to co to za wielkie zmiany... Ja tam czekałem na daszek
  16. ta poduszka jest wysterowywana przez ecu, jak również wtryski. To nie jest jakaś zwykła gumowa poducha (choć cudem techniki też nie jest )
  17. {Instrument Cluster} Control Module Coding (only 8E2/8E5) Select 17 (Instrument Cluster) Coding -> Function 07 ??xx1: Extra-Options +00 - 1. K-Number (Europe, USA, Rest of World) +01 - Smaller Fuel Tank Volume (All wheel drive) +02 - Seatbelt Warning (NAR old - NOT USA from 45/2004) +04 - 3. K-Number (Rental Cars) +08 - 2. K-Number (Australia) http://en.openobd.org/audi/a4_8e.htm#17
  18. myślę, że uderzy w Saaba
  19. no i gdzie ten daszek "panie Michale" ??
  20. nie jest w standardzie, można wyłączać/włączać vagiem
  21. panowie nie zrozumieli co oznacza ta owa tajemnicza "kaseta" Przyznam, że ja również Dawaj więcej info, bośmy ciekawi
  22. tak jest własnie
  23. dawaj dawaj fuso co jakiś czas się zbieramy, dość nieregularnie i raczej spontanicznie ostatnio Także monitoruj temat A mateogda gdzie ? Cuś znikł ostatnio
  24. no i właśnie następnym etapem będą wałki Także raczej zrób to....
  25. no ja z Twojego posta również nie wiele się dowiedziałem... Skąd przypuszczenie, że przyczyną może być EGR ? Nie sądzę, że mógłby wydawać odgłosy bębna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.