Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B6 AWX] Rozrząd po raz kolejny
polecam przejrzeć forum : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t13499.0.html;highlight=rozrz%C4%85d+awx (pierwszy link z szukajki) Jak znajdziesz kogoś z dużymi zniżkami w jakimś sklepie motoryzacyjnym, to wyjdzie taniej. Mooże się uda zmieścić w tych 400zł, do tego dolicz jakieś 300zł za wymianę.
-
[B6 BEX] kompletny wydech firmy Magnaflow
no nie oddają, ale i tak niezły czad
-
[B5 ADR] Schemat ukladu wspomagania
http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4Q/1998/219/52/2649627/ http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4Q/1998/219/52/2649603/ http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4Q/1998/219/52/2649837/
-
[B6 BEX] kompletny wydech firmy Magnaflow
http://pl.youtube.com/watch?v=Iu1AxSaZAVI
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
nie, przejrzyj co piszemy na ten temat
-
Poszukuje Alvaro
alvaro jest na saksach Z reguły trwało to około tygodnia więc może w tym tygodniu już się odezwie. Jak coś, to spróbuję do niego zadryndać.
-
Odkrywamy nieznane piwa
jeśli ktoś będzie we Frankfurcie nad Menem, to polecam piwo "U dwunastu apostołów" w centrum. Piwo jest tam robione od kilkuset lat, na miejscu oczywiście Super piwko, które niesłychanie smakuje po łażeniu w gorący dzień.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Adam, jesteś pewien że od A5tki będzie ok ? Mam na myśli multifunkcję, nie airbag i inne
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
kierownica Z A5/S5 jest już na światłowodach, rozumiem że nie będzie działać ? A co z kierą od Audi TTS ?
-
[B5 AFN]nie moge włączyć śnieżynki klima nie działa
a gdzie jest rozrząd w tym aucie ? ten powinien zniknąć, jeśli to tylko czujnik nie podłączony był. Sprawdź za kilka dni
-
[B5 AFN] numery org przepływomierza afn
028 906 461 X (028906461X) X oznacza program regeneracji (oddajesz stary dostajesz nowy) kupuj w ASO Skody,Seata
-
[B5 AFN]nie moge włączyć śnieżynki klima nie działa
wydaje mi się, że to: http://www.a4-klub.pl/smf/blad_klimatronika_221-t6603.0.html;msg84099#msg84099 oraz to : http://www.a4-klub.pl/smf/problem_z_nawiewem_nie_dziala_dmuchawa-t3067.0.html;msg41515#msg41515 znalazłem przez szukajkę to pierwsze to według mnie całkiem prawdopodobnie rozszczelniony układ jednak
-
[B6 AWX] Proszę o analize logów
widać Ależ super wygląda to właśnie na tych logach jak go przegoniłeś. Wciąż jest przeładowanie, jednak jest duużo lepiej. Trochę wolno zbija to przeładowanie jednak.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć, zapraszamy na nasze nieregularne spotkania trójmiejskie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
-
[ALL B6] Zestaw telefoniczny Siemens
Wybierasz w vag-comi : 1) zakładkę "Electronics I" 2) wybierasz sterownik telefonu, czyli 77-Telephone 3) wybierasz kodowanie, funkcja 07 : 07-Coding 4) w okienku kod zmieniasz ciąg cyfr : 00xxx11 na 00xxx22 te x'y oznaczają jakieś cyfry w twoim kodowaniu, nie zmieniaj ich (ja ich nie znam, bo zależą od rodzaju auta) Najważniejsze są dwie ostatnie cyfry, zmieniasz to na dwie dwójki Potem trzeba jeszcze raz połączyć się telefonem do zestawu samochodowego.
-
[B5 AFN]nie moge włączyć śnieżynki klima nie działa
tak jest SIR ! na przyszłość, polecam przejrzeć tematy, bo może się zdarzyło wśród kilku tysięcy użytkowników, że ktoś przed latem już miał problemów z klimatyzacją :th:
-
[ALL B5] Turbosprężarka za późno ładuje prawidłowe ciśnienie
Irek, czy Ty masz coś do powiedzenia w tym temacie ? Może Ty postaraj się pomóc koledze ?
-
[ALL B5] Pompka centralnego - jaką kupić
VIN to numer identyfikacyjny auta - masz na podszybiu pod maską, albo w dokumentach (zaczyna się od WAUZZZ..... )
-
[B5 AFN]nie moge włączyć śnieżynki klima nie działa
czy Wy czytać nie umiecie ? Przecież ciutkę niżej podobny temat : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_nie_dziala_przycisk_auto-t35319.0.html Zresztą tych "niedziałających śnieżynek" to multum jest. Wymieniałeś rozrząd, to pewno mechanik rozszczelnij układ i nie masz czynnika w układzie klimatyzacyjnym. Wtedy nie załącza się sprężarka dla bezpieczeństwa. Kolejny kolega, który do rozrządu może doliczyć napełnienie... Bo pewno mechanik się wypnie
-
[ALL B6] rns-e do a4 cabrio - zauważyłem kolejny problem jak go ominać?
a gdzie kupujesz ? Jak masz możliwość u Niemca, to pewno coś koło 100EUR będzie. Jak od pana Kulczyka to raczej ponad 400zł. Zadzwoń do ASO i pytaj. Choć dziwne jest to, że inny numer jest niż dla sedana/avanta. Może faktycznie pasować tak jak ctv wskazuje
-
Zawieszenie 1BE za ile?
nie, po prostu Niemcy nie kombinują tak jak my Zmienia sobie zawiechę jeszcze niżej i chce się szybko pozbyć starych, tam sporo rzeczy używanych jest od 1eur. Choć nie przeczę, że i tam mogą jakieś paździochy się trafić.
-
[B6] Wyswietlacz
co Ty, nie jest tak źle... pogadasz z Tomkiem to się wyjaśni... Zawsze możesz dać do zrobienia, albo wspólnie na spocie zrobimy
-
Zawieszenie 1BE za ile?
na ebay.de od 1EUR do około 150EUR, zależy jak się trafi Ja ostatnio kupiłem komplet zawieszenia do A3jki z Ambition (-20mm) za około 70 EUR (przejechane 70tys km :gwizdanie: ). Do A4B6 chodzą sprężyny za 1EUR, czasem ktoś od 1EUR wystawi komplet, ale zazwyczaj podchodzi do kilkudziesięciu EUR, a nawet do 150EUR UWAGA : czesto nie będą z Niemiec chcieli wysyłać do Polski, bo to trochę waży
-
[B6] Wyswietlacz
brak łączności pomiędzy radiem i zegarami (tzw CAN), lub coś innego Kolega tomas3miasto podłączał coś takiego, masz fuksa że ktoś od nas miał już ten problem http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_concertii_nie_dzialajace_glosniki_tylnie_i_brak_info_na_fis-t16090.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 18:51 _________________________________________________ acha, ja bym sprawdził jakie oryginalnie było wyposażenie auta, bo takie skóry a nie ma pociągniętych CANów ?? Tak jakby radia standardowo nie było.
-
[B6] Wyswietlacz
w Twoim modelu już tak,