Treść opublikowana przez pre_pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panie Michale !! (Flyer), doszły mnie słuchy, że nie jeździsz na spoty ! Od 6 tygodniu absencja, nieładnie
-
[ALL B5] kontrolka hamulca ręcznego
z tyłu w a4 nie ma, pewno uszkodzone dalej coś jest, może zabrudzone ? Często tak niestety jest jak się już pomajstruje przy tym...
-
[ALL B6] Mechanizm wycieraczek
adadur, nie ma co tego spawać, raz dwa zatrze się ponownie i pęknie Ci na spawie .... Jedyna metoda to czyszczenie porządne wnętrza rurki i trzpienia (który wchodzi w rurę)
-
[ALL B5] Świecąca się kontrolka AIRBAG - wstawiony opornik
nooo, a te błędy jakie dokładnie są ? jak już je miałeś, to wklej....
-
Powariowali - fotoradary
no i dobrze, do szybkiej jazdy powinny być inne drogi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to znajdź mi jeszcze te fele w dobrej cenie, są na ebay.de nówki za 1200 EUR ...
-
[B6 BDG] Dziś wymieniłem dwumas i sprzęgło ....ale ???
sądzę, że to jest to samo co opisane w tym temacie : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_trzesie_na_jalowym-t31302.0.html wtryski, pompa, powietrze w układzie - na to stawiam (na trzecią i pierwszą pozycję z naciskiem)
-
[B6 BDV] RNS-E 2 płyta
a jak jest to w trymiga znika
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pochwal sie zaintrygował mnie pakiet Titanium
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko loko ja już mam w planie jedne, tylko nigdzie ich nie ma w używkach po 18 pasuje jak najbardziej, nawet ciut później (19...)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jutro ? wieczorkiem ?
-
[B5 AAH] 2.8 V6 Gdzie sprawdzić wtryski w Słupsku,lub Trójmieście?
ale może drożej w cenniku diagnostyka przez CAN stoi
-
[B5 AFN] częsty zanik mocy
ojojoj.... szukaj, czytaj, szukaj, czytaj forum.... i tak w kółko hasła: notlauf, tryb awaryjny, logi dynamiczne, vag-com
-
[B6 AWX] Prosze o pomoc w identyfikacji terminu RECIRCULATION VALVE SOLENOID
N18 od EGRa ?
-
[ALL B6] jakie opony kupic? Dunlop czy Fulda? 205/55 R16
mam przeczucie, że nie usłyszysz innej odpowiedzi niż "dunlopy"
-
[ALL]problem z czujnikami parkowania
przy wrzuceniu wstecznego jest jeden dźwięk, potem cisza. Sygnał zaczyna się dopiero w momencie zbliżania do "przeszkody", im bliżej tym szybciej pika aż do momentu ciągłego dźwięku - wtedy jest około 30-50cm do ściany (chyba taka odległość) Masz vaga- podłączałeś go już ? Nie ma błedów ?
-
BAU BDH BDG - jakie dokładnie różnice ?
po cholerę piszecie bzdety w ściśle technicznym temacie ?
-
[B6 BDH] Jaka cena za wtryski do 2.5 BDH 2004 - Prośba do sprzedających takie wynalazki..
Trzeniu, mój znajomek kupował wtryski w Niemczech (co prawda do Mondka) i wyszło go to jakoś 50% taniej niż w Polsce. Jutro postaram się wywiedzieć gdzie. Najpóźniej będziesz miał info w poniedziałek
-
[ALL B6] Nakładki na klamki, pomóżcie bo nie mogę znależć
a ile w ASO kosztuje to ?
-
[B6 BDV] RNS-E 2 płyta
przecież w ASO bez problemu dostaniesz... nawet na allegro czasem są
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
przyznam, że jak nie ma obrazków tak żeby widzieć od razu, to nawet nie zaglądam A co dopiero mówić o ściąganiu, rozpakowywaniu, przerabianiu ... echh....
-
BAU BDH BDG - jakie dokładnie różnice ?
z tym numerem : BDG - 8E0 907 401 T to w ogóle był jakiś czad, bo chyba znalazłem, że pompa źle działa na jałowym, rozgrzanym silniku jeśli był ten ECU... Poza tym podałem numery ECU dla BDG z 2004, z 2005 jest 8E0 907 401 AF Oraz wtryski : 059 130 201 G (059 130 202 G) :gupek2:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy, zapraszamy na spotkania trójmiejskie
-
[B5 1Z]logi a prawidlowa praca turbiny
pisalismy o tym setki razy, ale powiem Ci : dokładniejsze są pomiary i łatwiej wychwycić anomalie (na przykład OB zbyt duży)
-
[B6 AWX] Wielka prośba o analizę logów
no ja miałem w AWXie turbinę trochę mocniejsza, ale takiego OB nie miałem (max 2700 chyba było - może jakoś 2690) to, że ktoś pisze "d.ojebane na maxa" czy takie tam, nie oznacza że pisze "soft źle napisany" Może ktoś chciał d.ojebać, nadinterpretujesz czyli...