Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wowa04

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam - jak w temacie audi A4B6,małysz - ostatnio nie mogłem zamknąć centralnego tylnych drzwi, wszystkie się zamykały poza tylnymi, auto z braku czasu zostało w garażu dziś poszedłem do garażu , zazbroiłem centralny zamek i ku mojemu zdziwieniu teraz drzwi się zamkły i nie można ich otworzyć, chodzi o te drzwi tylne pozostałe chodzą bez zarzutu, kto doradzi co z tym teraz zrobić - pozdrawiam
  2. a ty rozumiesz odpowiedzi zajrzyj na pompe i zobaczysz czy ma wyciek czy nie. a dlaczego mogła by nie mieć skoro jest zalana płynem i nie jest to odlew w jednej części a ty rozumiesz odpowiedzi zajrzyj na pompe i zobaczysz czy ma wyciek czy nie. a dlaczego mogła by nie mieć skoro jest zalana płynem i nie jest to odlew w jednej części ok - jutro z samego rańca lecę na 20 stopniowy mróz i się kłade pod autko i napewno coś wypatrze - pozdrawiam cie bardzo
  3. ale co wnosi twoja podpowiedź , no nie przesadzaj z takimi podpowiedziami jak to co wnosi :?: bardzo dużo najpier zlokalizuj skąd masz wyciek, a potem można dalej debatować.... nastepny co nie rozumie pytania - a więc powtarzam : czy pompa może mieć wycieki , zeozumiałe teraz pytanie
  4. ale co wnosi twoja podpowiedź , no nie przesadzaj z takimi podpowiedziami
  5. witam - po dłuższym postoju mam wycieki płynu , kierownica lubi sie nieraz jakby zacinać , mam pytanie czy te wycieki są z maglownicy czy ewentualnie pompa też może mieć przecieki - pozdrawiam
  6. witam - dzięki wielkie , żarówka rzeczywiście była spalona od podświetlenia tablicy, co do tego drugiego błędu to dziwna sprawa bo nic nie było ruszane ani ze sterownikiem ani z imobilajzerem , był problem z prądem bo padł akumulator i to wszystko, ale nic poza tym nie było robione , jak to mozna usunąć i czy to nie przeszkadza w dalszej eksploatacji - pozdrawiam
  7. witam - cały czas pozostaja te błędy i nie idzie ich wykasować : 1494, 1794 - prosze o poradę pamietaj o poprawnym nazywaniu tematów/Przemo
  8. Żeby się do niego dobrać trzeba zdjąć schowek kierowcy (ta część z półeczką). -- Powitam - chyba coś źle zrozumiałeś , mi chodzi o czujnik cofania bo palą się cały czas światła cofania"białe" a ty mi podałeś schemat w których jest pokazany czujnik stopu , to całkiem dwie różne sprawy,prosze mnie poprawić o ile źle pisze - pozdrawiamzdrawiam.
  9. a gdzie sięz najduje ten czujnik wstecznego , jest mozliwość w domowych warunkach to sprawdzić - pozdrawiam
  10. witam - mam problem , palą mi się cały czas światła cofania , obojętnie czy to jest na biegu wstecznym czy na każdym innym - pozdrawiam
  11. witam - jestem też przed wymianą maglownicy , i teraz nie wiem co robić , czy regenerować czy kupować używkę , może ktoś doradzi , jakie to są koszta - pozdrawiam
  12. witam - miałem to samo, juz mówię oco chodzi, padła pompa dlatego żę jak płyn jest zimny to jest gesty , a potem sie nagrzewa i jest rzadszy,nawet są chłodniczki do płynu od wspomagania , niestety pompa padła - pozdrawiam
  13. dzięki wielkie , tylko skądtaki zawór dostac - pozdrawiam
  14. witam - po dłuższym postoju po nocy np. czy paru godzinach nie idzie ukręcić kierownicy , dopiero jak wykonam parę ruchów w prawo-lewo to dopiero puści jedna strona i parę ruchów i nastepna strona , czuc jakby coś puściło , takie chrupnięcie , nadmieniam że pompa juz jest wymieniana na używaną , teraz nie wiem czy znowu wymieniać pompe czy coś ewentualnie innego . prosze o poradę - pozdrawiam
  15. witam - ponawiam prosbę , bo używałem funkcji "szukaj" ale niestety nic nie znalazłem , chodzi mianowicie o to jezeli mam pin pod immo , jak to mozna samemu wykonać ,pomijając kodowanie kluczyka i alarmu bo to oczywiście juz widziałem - pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.