-
nie można otworzyć drzwi tylnych od pasażera
witam - jak w temacie audi A4B6,małysz - ostatnio nie mogłem zamknąć centralnego tylnych drzwi, wszystkie się zamykały poza tylnymi, auto z braku czasu zostało w garażu dziś poszedłem do garażu , zazbroiłem centralny zamek i ku mojemu zdziwieniu teraz drzwi się zamkły i nie można ich otworzyć, chodzi o te drzwi tylne pozostałe chodzą bez zarzutu, kto doradzi co z tym teraz zrobić - pozdrawiam
-
[ALL B6] Wycieki płynu
a ty rozumiesz odpowiedzi zajrzyj na pompe i zobaczysz czy ma wyciek czy nie. a dlaczego mogła by nie mieć skoro jest zalana płynem i nie jest to odlew w jednej części a ty rozumiesz odpowiedzi zajrzyj na pompe i zobaczysz czy ma wyciek czy nie. a dlaczego mogła by nie mieć skoro jest zalana płynem i nie jest to odlew w jednej części ok - jutro z samego rańca lecę na 20 stopniowy mróz i się kłade pod autko i napewno coś wypatrze - pozdrawiam cie bardzo
-
[ALL B6] Wycieki płynu
ale co wnosi twoja podpowiedź , no nie przesadzaj z takimi podpowiedziami jak to co wnosi :?: bardzo dużo najpier zlokalizuj skąd masz wyciek, a potem można dalej debatować.... nastepny co nie rozumie pytania - a więc powtarzam : czy pompa może mieć wycieki , zeozumiałe teraz pytanie
-
[ALL B6] Wycieki płynu
ale co wnosi twoja podpowiedź , no nie przesadzaj z takimi podpowiedziami
-
[ALL B6] Wycieki płynu
witam - po dłuższym postoju mam wycieki płynu , kierownica lubi sie nieraz jakby zacinać , mam pytanie czy te wycieki są z maglownicy czy ewentualnie pompa też może mieć przecieki - pozdrawiam
-
[B6 AYM] Pilnie proszę o analizę błędów
witam - dzięki wielkie , żarówka rzeczywiście była spalona od podświetlenia tablicy, co do tego drugiego błędu to dziwna sprawa bo nic nie było ruszane ani ze sterownikiem ani z imobilajzerem , był problem z prądem bo padł akumulator i to wszystko, ale nic poza tym nie było robione , jak to mozna usunąć i czy to nie przeszkadza w dalszej eksploatacji - pozdrawiam
-
[B6 AYM] Pilnie proszę o analizę błędów
witam - cały czas pozostaja te błędy i nie idzie ich wykasować : 1494, 1794 - prosze o poradę pamietaj o poprawnym nazywaniu tematów/Przemo
-
[ALL B6] Palą się cały czas światła cofania
Żeby się do niego dobrać trzeba zdjąć schowek kierowcy (ta część z półeczką). -- Powitam - chyba coś źle zrozumiałeś , mi chodzi o czujnik cofania bo palą się cały czas światła cofania"białe" a ty mi podałeś schemat w których jest pokazany czujnik stopu , to całkiem dwie różne sprawy,prosze mnie poprawić o ile źle pisze - pozdrawiamzdrawiam.
-
[ALL B6] Palą się cały czas światła cofania
a gdzie sięz najduje ten czujnik wstecznego , jest mozliwość w domowych warunkach to sprawdzić - pozdrawiam
-
[ALL B6] Palą się cały czas światła cofania
witam - mam problem , palą mi się cały czas światła cofania , obojętnie czy to jest na biegu wstecznym czy na każdym innym - pozdrawiam
-
[B5 AFN] Magłownica - różne numery i ich zgodność
witam - jestem też przed wymianą maglownicy , i teraz nie wiem co robić , czy regenerować czy kupować używkę , może ktoś doradzi , jakie to są koszta - pozdrawiam
-
[B5 BRB] Na ciepłym brak wspomagania
witam - miałem to samo, juz mówię oco chodzi, padła pompa dlatego żę jak płyn jest zimny to jest gesty , a potem sie nagrzewa i jest rzadszy,nawet są chłodniczki do płynu od wspomagania , niestety pompa padła - pozdrawiam
-
[B6 AYM] Po dłuższym postoju problem z wspomaganiem
dzięki wielkie , tylko skądtaki zawór dostac - pozdrawiam
-
[B6 AYM] Po dłuższym postoju problem z wspomaganiem
witam - po dłuższym postoju po nocy np. czy paru godzinach nie idzie ukręcić kierownicy , dopiero jak wykonam parę ruchów w prawo-lewo to dopiero puści jedna strona i parę ruchów i nastepna strona , czuc jakby coś puściło , takie chrupnięcie , nadmieniam że pompa juz jest wymieniana na używaną , teraz nie wiem czy znowu wymieniać pompe czy coś ewentualnie innego . prosze o poradę - pozdrawiam
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
witam - ponawiam prosbę , bo używałem funkcji "szukaj" ale niestety nic nie znalazłem , chodzi mianowicie o to jezeli mam pin pod immo , jak to mozna samemu wykonać ,pomijając kodowanie kluczyka i alarmu bo to oczywiście juz widziałem - pozdrawiam
wowa04
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta