Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Magłownica - różne numery i ich zgodność


Yasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako, że moja maglownica wyzionęła ducha szukam jej godnej następczyni do mojej niuńki... i tu mam kilka pytań:

Wg ETKI, do mojej niuńki (VIN: WAUZZZ8DZYA019127 ) takowa maglownica ma numer 8D1 422 053 B, i 8D1 422 053 BX (wprowadzony jako zamiennik od 1.07.2004).

I pytanko... czy tylko takie maglownice podejdą do mojej audiki? czy mogę kupić z innym numerem... np 8D1 422 052.. itp Ewentualnie czym one się różnią...

A drugie pytanko to takie : Co sądzicie o zamienniku maglownicy Spidana ? (I czy przypadkiem nie jest to maglownica regenerowana)

Dzięki i pozdrawiam.

[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 17:53 _________________________________________________Tyle ludzi wymieniało u siebie maglownice i nikt nie wie? Wsadzaliście magle z tymi samymi nr części?

Dla wielu handlarzy maglownica do A4 to poprostu maglownica do A4 (z rozronieniem jedynie modelu B5, B6 itp)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzikidzidz

A drugie pytanko to takie : Co sądzicie o zamienniku maglownicy Spidana ? (I czy przypadkiem nie jest to maglownica regenerowana)

[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 17:53 _________________________________________________Tyle ludzi wymieniało u siebie maglownice i nikt nie wie? Wsadzaliście magle z tymi samymi nr części?

Dla wielu handlarzy maglownica do A4 to poprostu maglownica do A4 (z rozronieniem jedynie modelu B5, B6 itp)

Pozdrawiam

Kupujesz rocznikowo do b5, b6 -czyli z roku w którym toto produkowali. Ja założyłem do siebie magiel z b7 (chyba tak to oznaczone...2004 w górę)

Robiły 2 firmy koyo i zf.

Zamienników bym osobiście nawet nie rozpatrywał.

Jaka kolega napisał też z pasata mogą być, aczkolwiek nie wien jak rocznikowo to wychodzi.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi tez ostatnio sie troche posypala i kapie mi olej spod zimeringu :/ nie wiecie gdzie mozna kupic tanio maglownice....jak postoi tak z godzine w miejscu to potrafi wyciec plamka sredicy 2-3 cm

Czy stanie sie cos jak pojezdze jeszcze troche z taka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jest w stanie mi powiedziec czym mozna czyscic magiel gdyz ja wyciagnalem swoj by go przeczyszcic jestem w trakcie wymiany pompy i mowie sobie ze jak zrobic to dokladnie wiec wyciagnalem magiel wszystkie weze doslownie wszystko kupie pompe wszystko wyczyszcze i zaleje plynem m6162 zielony febi czy dobrze robie ????????????pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie stanie ale bardziej bedzie ciekla :wink4:

Chyba, że wycieknie już na tyle dużo, że zatrzesz pompę wspomagania!

Nie czekaj![br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:10_________________________________________________

Ja placilem za uzywke (nieregenerowana, ale suchutka) 500zl.

Wiekszosc mechanikow, z ktorymi rozmawialem odradzali regenerowane.

"Mój" mechanik za to mówił wręcz przeciwnie sugerując, że po regeneracji wiem co mam i to w dodatku z gwarancją.

Żeby nie było, że nakręcał interes, sam musiałem szukać kogoś kto to wykona. Cena 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wie to niech powie czy do mojej A4 pasuje na 100% maglownica od Passata B5 FL np ta:

http://allegro.pl/item886232448_przekladnia_maglownica_vw_passat_b5_fl_1_9_tdi.html

Ja zmieniłem dokładnie na taką z Passata B5 FL i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...