Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. dziiiiiwnaaa usterka... No nie słyszałem o takiej w 1.9tdi - nawet pad pompek należy do rzadkości. Według mnie szukaj nowego motora - nie wiadomo co jeszcze wyjdzie potem...
  2. to ta co pływa ?
  3. pre_pl odpowiedział(a) na Bieniek temat w Audi A4/S4 B6
    no ciekawy środek, nawet nie wiedziałem że montowali taki do zwykłej A4B6.... Może jakiś swap był... zapraszamy na spotkania trójmiejskie, to się "obluka" na żywo
  4. uuu, ale druciarstwo To się kupuje oryginał panie
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_19tdi_115km_co_to_za_silnik-t34979.0.html parę linii niżej....
  6. kosz 1-DIN : 8H0 858 005 (8H0858005) kosz 2-DIN : 8H0 858 005 A (8H0858005A) cena kosza 2-din : 95EUR, około 450zł grubooo.....
  7. myślisz, że dobrze byś w takich wyglądał ?
  8. najlepiej jakbyś zdobył VIN cabrio z koszem 2-din wtedy będzie łatwiej - poszukam w wolnej chwili cen. A do alvaro próbowałeś uderzyć ? Chyba jest znaaacznie bliżej, a może dogadalibyście się
  9. jest przygotowane na 2 montaże, a trzeba wiercić dziurę ? No co za fuszerę odstawili ci z Ingolstadt
  10. ano zmienialiśmy ostatnio na spocie włazisz w 77-telephone i robisz nowe kodowanie i voila !
  11. sprawdź czy układ klimatyzacji jest szczelny, jesli jest to nabij nowym czynnikiem
  12. nieszczelność w układzie albo pompa siadła
  13. no przyjrzyj się na allegro czy ebay'u jak wygląda kosz 1-din, a jak 2-din. Twoje radio korzysta z 1-din Więc potrzebujesz wymienić, ale według mnie nie popsuje to Twojego planu... (z Białegostoku do Krakowa, tylko na instalację rns-e ? ) zobacz jak wygląda nawi w cabrio (co prawda nie rns-e, ale wymienne są )
  14. co zamykasz ? bo nie zrozumiałem
  15. Super pomysł, daj nową :th:
  16. kurcze... wybacz, ale nie rozumiem tego. Masz zakodowane 5 poduch, błąd się nie pojawia, jeździsz sobie spokojnie, błąd się nagle pojawia, wykrywasz, że masz przecięty przewód i jakieś grzebanie. A na koniec stwierdzasz, że przyczyną było złe zakodowanie ? No według mnie to się nie trzyma kupy... To co się stało z tą piątą poduchą ? Jakie to było kodowanie ? Kodujesz przecież poduchy : boczne, front oraz kurtyny... Poza tym w 1998 nie było AVG motora
  17. Witamy "strasznie" Człowiek legenda właściwie
  18. STANOWCZO ZMIEŃ TEN WORKSHOP !!! NIE JEDŹ TAM JUŻ WIĘCEJ !!! Tam pracują idioci chyba... Albo "piekarze" jak już AndyN napisał
  19. ale co mówią na temat tego numeru, który podałem ? Że co to jest ?[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 10:12 _________________________________________________zawór dla A2 : zawór dla A4 : zobacz do ilu aut pasuje : http://jpgroup.anet.dk/pdf/HoVWdiAudi/A4.pdf wiesz co, pójde z kolegą do auta i upewnię się jaki to numer (też ma AWXa, tyle że z 2003)
  20. spalanie spore, jednak na tę prędkość normalne. Tyyyyle, że Ty podajesz średnią z trasy, więc podaj też średnią prędkość z trasy Bo to nie będzie 200 przecież :>
  21. co audi workshop mówi na temat tego numeru ?
  22. temat jest po prostu prozaiczny... a i wałkowany kilka razy : 1) zmiana języka : oczywiście, że jest możliwość - jednak nie na polski (angielski owszem) 2) zainstalowanie innego siemensa : sam musisz spróbować, czy z tym mocowaniem nie da się zainstalować tego którego masz ? Na allegro, ebay.de są w sprzedaży różne "trzymadła" dla przeróżnych telefonów Sprawdź czy nie masz Bluetootha poza tym, ułatwi ci zadanie Wyszukaj w telefonie urządzenia Bluetooth (po odpaleniu auta, masz czas kilkadziesiąt sekund, hasło : 1234)
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/mam_nie_orginalne_radio_na_fisie_nie_pokazuje_mi_stacji-t9295.0.html
  24. ja tam bym nie robił już logów, widać jakie jest ciśnienie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.