Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL] Zmiana z 15 na 17 - czy potrzebna ingerencja w komputer ?
nie
-
[B5 AJM]kłopoty z silnikiem
dziiiiiwnaaa usterka... No nie słyszałem o takiej w 1.9tdi - nawet pad pompek należy do rzadkości. Według mnie szukaj nowego motora - nie wiadomo co jeszcze wyjdzie potem...
-
Brawo Radwańska wygrała
to ta co pływa ?
-
[B6] Moja A4
no ciekawy środek, nawet nie wiedziałem że montowali taki do zwykłej A4B6.... Może jakiś swap był... zapraszamy na spotkania trójmiejskie, to się "obluka" na żywo
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
uuu, ale druciarstwo To się kupuje oryginał panie
-
[ALL B6] TDi 130kM-6'cio biegowy czy 115kM 5'cio biegowy.
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_19tdi_115km_co_to_za_silnik-t34979.0.html parę linii niżej....
-
[ALL B6] rns-e do a4 cabrio - zauważyłem kolejny problem jak go ominać?
kosz 1-DIN : 8H0 858 005 (8H0858005) kosz 2-DIN : 8H0 858 005 A (8H0858005A) cena kosza 2-din : 95EUR, około 450zł grubooo.....
-
Majtki audi ;> pytanie
myślisz, że dobrze byś w takich wyglądał ?
-
[ALL B6] rns-e do a4 cabrio - zauważyłem kolejny problem jak go ominać?
najlepiej jakbyś zdobył VIN cabrio z koszem 2-din wtedy będzie łatwiej - poszukam w wolnej chwili cen. A do alvaro próbowałeś uderzyć ? Chyba jest znaaacznie bliżej, a może dogadalibyście się
-
[B5 AAH] zmiana kierownicy z prawej na lewą stronę
jest przygotowane na 2 montaże, a trzeba wiercić dziurę ? No co za fuszerę odstawili ci z Ingolstadt
-
[ALL B6] Zestaw telefoniczny Siemens
ano zmienialiśmy ostatnio na spocie włazisz w 77-telephone i robisz nowe kodowanie i voila !
-
[ALL B5] Nie dziala przycisk auto
sprawdź czy układ klimatyzacji jest szczelny, jesli jest to nabij nowym czynnikiem
-
[B5 APU] Centralny zamek nie działa
nieszczelność w układzie albo pompa siadła
-
[ALL B6] rns-e do a4 cabrio - zauważyłem kolejny problem jak go ominać?
no przyjrzyj się na allegro czy ebay'u jak wygląda kosz 1-din, a jak 2-din. Twoje radio korzysta z 1-din Więc potrzebujesz wymienić, ale według mnie nie popsuje to Twojego planu... (z Białegostoku do Krakowa, tylko na instalację rns-e ? ) zobacz jak wygląda nawi w cabrio (co prawda nie rns-e, ale wymienne są )
-
Problem z polaczeniem telefonicznym
co zamykasz ? bo nie zrozumiałem
-
[ALL] Błędy w kodach VAG
Super pomysł, daj nową :th:
-
[ALL B5] Świecąca się kontrolka AIRBAG - wstawiony opornik
kurcze... wybacz, ale nie rozumiem tego. Masz zakodowane 5 poduch, błąd się nie pojawia, jeździsz sobie spokojnie, błąd się nagle pojawia, wykrywasz, że masz przecięty przewód i jakieś grzebanie. A na koniec stwierdzasz, że przyczyną było złe zakodowanie ? No według mnie to się nie trzyma kupy... To co się stało z tą piątą poduchą ? Jakie to było kodowanie ? Kodujesz przecież poduchy : boczne, front oraz kurtyny... Poza tym w 1998 nie było AVG motora
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy "strasznie" Człowiek legenda właściwie
-
[B6 AWX] Prosze o pomoc w identyfikacji terminu RECIRCULATION VALVE SOLENOID
STANOWCZO ZMIEŃ TEN WORKSHOP !!! NIE JEDŹ TAM JUŻ WIĘCEJ !!! Tam pracują idioci chyba... Albo "piekarze" jak już AndyN napisał
-
[B6 AWX] Prosze o pomoc w identyfikacji terminu RECIRCULATION VALVE SOLENOID
ale co mówią na temat tego numeru, który podałem ? Że co to jest ?[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 10:12 _________________________________________________zawór dla A2 : zawór dla A4 : zobacz do ilu aut pasuje : http://jpgroup.anet.dk/pdf/HoVWdiAudi/A4.pdf wiesz co, pójde z kolegą do auta i upewnię się jaki to numer (też ma AWXa, tyle że z 2003)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
spalanie spore, jednak na tę prędkość normalne. Tyyyyle, że Ty podajesz średnią z trasy, więc podaj też średnią prędkość z trasy Bo to nie będzie 200 przecież :>
-
[B6 AWX] Prosze o pomoc w identyfikacji terminu RECIRCULATION VALVE SOLENOID
co audi workshop mówi na temat tego numeru ?
-
[ALL B6] Zestaw telefoniczny Siemens
temat jest po prostu prozaiczny... a i wałkowany kilka razy : 1) zmiana języka : oczywiście, że jest możliwość - jednak nie na polski (angielski owszem) 2) zainstalowanie innego siemensa : sam musisz spróbować, czy z tym mocowaniem nie da się zainstalować tego którego masz ? Na allegro, ebay.de są w sprzedaży różne "trzymadła" dla przeróżnych telefonów Sprawdź czy nie masz Bluetootha poza tym, ułatwi ci zadanie Wyszukaj w telefonie urządzenia Bluetooth (po odpaleniu auta, masz czas kilkadziesiąt sekund, hasło : 1234)
-
[ALL] Wyswietlacz fis czy da rade ?
http://www.a4-klub.pl/smf/mam_nie_orginalne_radio_na_fisie_nie_pokazuje_mi_stacji-t9295.0.html
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów - łapie mi notlauf
ja tam bym nie robił już logów, widać jakie jest ciśnienie...