Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. temperatura motora zbyt mała dawki w 013 jakoś tak dziwnie skaczą, raz ok, a w kolejnym logu już nie przyjrzałbym się tym wtryskom bardziej. No i te logi strasznie mało czytelne są, postaraj się naprawdę ... popatrz choćby tutaj, dużo lepiej: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28805.0.html
  2. z tego co pamiętam, było tylko l/h http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_prosba_o_analize_logow_statycznych_i_wyrozumialosc_tez-t36157.0.html;msg416080#msg416080 zobacz grupę 15
  3. a z jakimi kosztami się liczysz ?
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avb_zywotnosc_zaworu_recylkulacji_spalinegr-t29196.0.html;msg416064#msg416064 Dlaczego dublujesz ? Przyczyna może być dwojaka, tak jak sam już napisałeś...
  5. wałki felerne lub nie... zastanów się dlaczego się mogą wycierać Poza tym z reguły to najpierw się wymienia hydraulikę, potem ewentualnie wałki
  6. ja widziałem właśnie szycie albo białą (rzadziej) albo czerwoną.
  7. możliwe, chyba nawet diagtronik z Warszawy coś takiego robił.
  8. może pompa powietrza...
  9. pre_pl odpowiedział(a) na Irek41 temat w 1.9TDI
    Irek, ale skoro masz wirusa, to masz pozmienianych trochę map... Więc nie dziwota, że może dyma puścić.
  10. no nie pany ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_poradzcie_jakie_felgi_wybrac-t36134.0.html;msg416039#msg416039 dobrze mówię, co ?
  11. a wczoraj na spocie gadaliśmy sporo o felgach Było być to byś się dowiedział sporo... A i zobaczył jak dwie różne oryginalne felgi audi wyglądają w B7... Bo są różne opcje, nie tylko te co koledzy przedstawili. Jeśli już, to te : http://moto.allegro.pl/item391332808_s_line_5x112_audi_vw_17_cali_tanio_tanio_.html#photo
  12. czytałeś temat o robieniu logów ? http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html Widziałeś jak inni robią logi ? Również piszą prefix przed tematem (który jest wymagany, a innym da wiedzę jaki silnik chcesz sprawdzić... Na razie ani słowem nie wspomniałeś o tym - nawet profilu nie uzupełniłeś). Z tego co przygotowałes to nikt raczej nie pomoże
  13. na mnie działają.... spać mi się po nich chce
  14. lukjar, a dlaczego wywaliłeś tego kata ? Tak trochę zejdę lekko z tematu jeśli pozwolisz....
  15. pre_pl odpowiedział(a) na Irek41 temat w 1.9TDI
    to nie jest tak, że zależy od "wtryskiwanego paliwa"... Raczej zależy od stosunku powietrza i paliwa. Mozna sprawdzić oczywiście vag-comem (grupa 008) i co nieco poprawić również vagiem.
  16. ale o zagłuszaczach sygnału gps to wiesz również ? http://www.ttstudio.pl/product.php?id=673&id_categories=0 http://gadgets.boingboing.net/2008/04/21/gps-tracker-defence.html
  17. a ten concert to z A4 pochodzi ? Nie wiem, być może z innych modeli miały inaczej wyjścia ? I miesza w linii diagnostycznej...
  18. pre_pl odpowiedział(a) na khmok temat w 1.9TDI
    nie wiem gdzie we Wrocku ktoś mógłby pomóc, ale ta diagnoza z wtryskiem sterującym... jakoś ciężko mi w to uwierzyć. A diagnozy vagiem nie robił mechanior ? Zbadaj sprawność wtrysków (jakiś serwis Bosch'a)
  19. no działa, znalazłem kiedyś pomiar zrobiony dla chińszczyzny i ori (porównanie) Te żółte i zielone linie to wynik pomiarów z chińskim LMM ... Wniosek, auto może słabsze być
  20. noo, kto podejmie się interpretacji wyników analizu OO i ON ? w OO zawartość siarki podana jako %(m/m), gdzie 10 mg/kg paliwa to 0,0010% m/m. Czyli w ON mamy 0,0011% m/m pozdrowienia z taką siarką dla wszystkich pomp VP Szczerze mówiąc, argument z dyrektorem mnie setnie rozbawił Analiza już dość stara (z roku 2003), pochodzi z forum tdi-racing
  21. zgadza się... 4A0 862 257 A (4A0862257A) wycofana w dniu 31/05/1997 można trafić też na : 4A0862257E, 4A0862257H.
  22. mi dzisiaj się odechciało, zresztą leje jak jasny chu... Zara dobieram się do piwska
  23. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    być może jest w aso jakiś olej do bębęnków w zamkach. Nie wlewajcie tam czasem wd40.... tu na przykład coś na allegro: http://allegro.pl/item385869582_wurth_olej_do_zamkow_bebenkowych_od_ss_fa_vat.html
  24. ta z Lambo to według mnie trochę "kontrowersyjna"... Myślę, że słabo by się prezentowała w Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.