Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
temperatura motora zbyt mała dawki w 013 jakoś tak dziwnie skaczą, raz ok, a w kolejnym logu już nie przyjrzałbym się tym wtryskom bardziej. No i te logi strasznie mało czytelne są, postaraj się naprawdę ... popatrz choćby tutaj, dużo lepiej: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28805.0.html
-
Odp: [B5 1Z Czy pompa z AFN będzie pasowała do 1Z?
według mnie tak
-
[B5 ARG] Sprawdzenie Vagiem spalania
z tego co pamiętam, było tylko l/h http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_prosba_o_analize_logow_statycznych_i_wyrozumialosc_tez-t36157.0.html;msg416080#msg416080 zobacz grupę 15
-
[ALL] Swap tiptronica na manual
a z jakimi kosztami się liczysz ?
-
[B5 AJM] Wyciek oleju z zaworu recyrkulacji spalin
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avb_zywotnosc_zaworu_recylkulacji_spalinegr-t29196.0.html;msg416064#msg416064 Dlaczego dublujesz ? Przyczyna może być dwojaka, tak jak sam już napisałeś...
-
[B5 AKN] Popychacze hydrauliczne
wałki felerne lub nie... zastanów się dlaczego się mogą wycierać Poza tym z reguły to najpierw się wymienia hydraulikę, potem ewentualnie wałki
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ja widziałem właśnie szycie albo białą (rzadziej) albo czerwoną.
-
[ALL] Swap tiptronica na manual
możliwe, chyba nawet diagtronik z Warszawy coś takiego robił.
-
Czy a4 2.8v6 30v ma jakieś wspomaganie przy odpalaniu zimnego silnika
może pompa powietrza...
-
[B5 AHU] Ograniczenie dymienia
Irek, ale skoro masz wirusa, to masz pozmienianych trochę map... Więc nie dziwota, że może dyma puścić.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nie pany ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_poradzcie_jakie_felgi_wybrac-t36134.0.html;msg416039#msg416039 dobrze mówię, co ?
-
[ALL B7] Poradźcie jakie felgi wybrać...
a wczoraj na spocie gadaliśmy sporo o felgach Było być to byś się dowiedział sporo... A i zobaczył jak dwie różne oryginalne felgi audi wyglądają w B7... Bo są różne opcje, nie tylko te co koledzy przedstawili. Jeśli już, to te : http://moto.allegro.pl/item391332808_s_line_5x112_audi_vw_17_cali_tanio_tanio_.html#photo
-
[B6] proszę o analize loga
czytałeś temat o robieniu logów ? http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html Widziałeś jak inni robią logi ? Również piszą prefix przed tematem (który jest wymagany, a innym da wiedzę jaki silnik chcesz sprawdzić... Na razie ani słowem nie wspomniałeś o tym - nawet profilu nie uzupełniłeś). Z tego co przygotowałes to nikt raczej nie pomoże
-
Actimel i Red Bull-zastanówcie sie za nim sie napijecie
na mnie działają.... spać mi się po nich chce
-
[ALL] Wyciecie kata i rezonans pomiedzy 2.5-3 tys obrt
lukjar, a dlaczego wywaliłeś tego kata ? Tak trochę zejdę lekko z tematu jeśli pozwolisz....
-
[B5 AHU] Ograniczenie dymienia
to nie jest tak, że zależy od "wtryskiwanego paliwa"... Raczej zależy od stosunku powietrza i paliwa. Mozna sprawdzić oczywiście vag-comem (grupa 008) i co nieco poprawić również vagiem.
-
[ALL] GSM komunikator alarm
ale o zagłuszaczach sygnału gps to wiesz również ? http://www.ttstudio.pl/product.php?id=673&id_categories=0 http://gadgets.boingboing.net/2008/04/21/gps-tracker-defence.html
-
[B6 AVF] Błedy po wymianie Chorusa na Concerta
a ten concert to z A4 pochodzi ? Nie wiem, być może z innych modeli miały inaczej wyjścia ? I miesza w linii diagnostycznej...
-
[B5 AFN] Wtrysk sterujacy
nie wiem gdzie we Wrocku ktoś mógłby pomóc, ale ta diagnoza z wtryskiem sterującym... jakoś ciężko mi w to uwierzyć. A diagnozy vagiem nie robił mechanior ? Zbadaj sprawność wtrysków (jakiś serwis Bosch'a)
-
[B5 AFB] Przepływomierz do 2,5 tdi
no działa, znalazłem kiedyś pomiar zrobiony dla chińszczyzny i ori (porównanie) Te żółte i zielone linie to wynik pomiarów z chińskim LMM ... Wniosek, auto może słabsze być
-
Ceny paliwa marzec 2026
noo, kto podejmie się interpretacji wyników analizu OO i ON ? w OO zawartość siarki podana jako %(m/m), gdzie 10 mg/kg paliwa to 0,0010% m/m. Czyli w ON mamy 0,0011% m/m pozdrowienia z taką siarką dla wszystkich pomp VP Szczerze mówiąc, argument z dyrektorem mnie setnie rozbawił Analiza już dość stara (z roku 2003), pochodzi z forum tdi-racing
-
[ALL B5] Pompka centralnego - jaką kupić
zgadza się... 4A0 862 257 A (4A0862257A) wycofana w dniu 31/05/1997 można trafić też na : 4A0862257E, 4A0862257H.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi dzisiaj się odechciało, zresztą leje jak jasny chu... Zara dobieram się do piwska
-
[ALL B5] Olej do centralnego zamka???
być może jest w aso jakiś olej do bębęnków w zamkach. Nie wlewajcie tam czasem wd40.... tu na przykład coś na allegro: http://allegro.pl/item385869582_wurth_olej_do_zamkow_bebenkowych_od_ss_fa_vat.html
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ta z Lambo to według mnie trochę "kontrowersyjna"... Myślę, że słabo by się prezentowała w Audi