-
Montaż haka holowniczego B8 Avant
A że tak zapytam, wymiana wentylatorów i sterownika jest konieczna czy tylko po to żeby było ori?
-
Montaż haka holowniczego B8 Avant
Rozumiem, że wentylatory chłodnic? A jaki sterownik jeszcze?
-
Montaż haka holowniczego B8 Avant
Witam, czy ktoś może montował do swojej B8 hak holowniczy? Interesuje mnie przede wszystkim wiązka i moduł. Na oku mam taki hak i sterownik: AUDI A4 HAK HOLOWNICZY + STEROWNIK 8K0907383E (3489061152) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Do tego dokładkę zderzaka pod hak: AUDI A4 8K0 NAKŁADKA ZDERZAKA TYŁ NA HAK ORYGINAŁ (3487125458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Brakuje mi tylko wiązki. Czy można ją dokupić w ASO? Czy ma jakiś swój nr? Pozdr Bartek EDIT Proszę o przeniesienie tematu do Forum techniczne/Nadwozie.
-
[ALL B8] 2.0 TDI Quattro prześwit
To niedobrze, myślałem że Q będzie stało o te 15-20 mm wyżej niż 1BA.
-
[ALL B8] 2.0 TDI Quattro prześwit
Witam, mam takie pytanie: czy jest jakaś różnica w prześwicie zawieszenia między B8 2.0 TDI AVANT FWD a Quattro?
-
[B7 BLB] Po wizycie w Dynosoft Wrocław
Raczej zdrowa, u mnie było 147,6/361,9 w serii
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
nr 03G 145 702H V360
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
Taki jest plan, ale to z czasem
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
Na seryjnym SMIC nie poszalejesz...
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
Jak najbardziej indywidualnie U mnie w BLB + turbo BRD wyszło 185/398.
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Dane już wysłane. Pozdr
-
[ALL B7] Osłona halogenu
Tak chodzi mi tylko ramkę, bo wiem że z prawej strony jest wlot do SMIC-a. Dzieki kolego za nr. katalogowy. Pozdr.
-
[ALL B7] Osłona halogenu
Wkleje zdjęcia prawego i lewego halogenu żeby był dokładnie widac o co mi chodzi. Prawa strona Lewa strona
-
[ALL B7] Osłona halogenu
Witam Ostatnio zauważyłem że brakuje mi osłony/zaślepki halogenu od strony kierowcy, albo wypadła albo ktoś sobie "pożyczył". Czy ktoś mógł by sprawdzić w etce jaki ma nr ta część. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Również opieram w 100%... jaro4444 respect
sz.p.bartek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta