Treść opublikowana przez sz.p.bartek
-
Montaż haka holowniczego B8 Avant
A że tak zapytam, wymiana wentylatorów i sterownika jest konieczna czy tylko po to żeby było ori?
-
Montaż haka holowniczego B8 Avant
Rozumiem, że wentylatory chłodnic? A jaki sterownik jeszcze?
-
Montaż haka holowniczego B8 Avant
Witam, czy ktoś może montował do swojej B8 hak holowniczy? Interesuje mnie przede wszystkim wiązka i moduł. Na oku mam taki hak i sterownik: AUDI A4 HAK HOLOWNICZY + STEROWNIK 8K0907383E (3489061152) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Do tego dokładkę zderzaka pod hak: AUDI A4 8K0 NAKŁADKA ZDERZAKA TYŁ NA HAK ORYGINAŁ (3487125458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Brakuje mi tylko wiązki. Czy można ją dokupić w ASO? Czy ma jakiś swój nr? Pozdr Bartek EDIT Proszę o przeniesienie tematu do Forum techniczne/Nadwozie.
-
[ALL B8] 2.0 TDI Quattro prześwit
To niedobrze, myślałem że Q będzie stało o te 15-20 mm wyżej niż 1BA.
-
[ALL B8] 2.0 TDI Quattro prześwit
Witam, mam takie pytanie: czy jest jakaś różnica w prześwicie zawieszenia między B8 2.0 TDI AVANT FWD a Quattro?
-
[B7 BLB] Po wizycie w Dynosoft Wrocław
Raczej zdrowa, u mnie było 147,6/361,9 w serii
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
nr 03G 145 702H V360
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
Taki jest plan, ale to z czasem
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
Na seryjnym SMIC nie poszalejesz...
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
Jak najbardziej indywidualnie U mnie w BLB + turbo BRD wyszło 185/398.
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Dane już wysłane. Pozdr
-
[ALL B7] Osłona halogenu
Tak chodzi mi tylko ramkę, bo wiem że z prawej strony jest wlot do SMIC-a. Dzieki kolego za nr. katalogowy. Pozdr.
-
[ALL B7] Osłona halogenu
Wkleje zdjęcia prawego i lewego halogenu żeby był dokładnie widac o co mi chodzi. Prawa strona Lewa strona
-
[ALL B7] Osłona halogenu
Witam Ostatnio zauważyłem że brakuje mi osłony/zaślepki halogenu od strony kierowcy, albo wypadła albo ktoś sobie "pożyczył". Czy ktoś mógł by sprawdzić w etce jaki ma nr ta część. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Również opieram w 100%... jaro4444 respect
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
Gdzie można kupić felgi nr 4? Czy są to oryginalne felgi audi czy kopia?
-
[ALL B7] Poradźcie jakie felgi wybrać...
Przed napisaniem tego tematu najpoważniej myślałem właśnie o S-line 5-ramiennych, tylko trochę ciężko znaleźć takie w b.dobrym stanie, żeby były proste i nie porysowane. Kwota jaką chce przeznaczyć to 2,5 tys +- 300zł jeśli chodzi o używki z oponami. Na allegro jest sporo tanich alu i nie chciałbym się wpakować w jakąś "plastelinę"
-
[ALL B7] Poradźcie jakie felgi wybrać...
Mam zamiar kupić nowe alu do mojego B7 2.0 TDI. Podjałem decyzję że będą to 17-tki i do tego oponki 225/45 lub 235/45. Problem polega na tym że nie moge sie zdecydować jaki wzór oraz kolor wybrać. Proszę o wasze opinie i propozycje felg, które pasowały by do tego auta. Pozdrawiam 1. 2.
-
[ALL B7] Tarcze hamulcowe
Klocki ATE + tarcze ATE + końcówka drążka już zamówione u kolegi Misior-a :th:, także można zamknąć.
-
[ALL B7] Tarcze hamulcowe
Dzieki za odpowiedzi A czy może macie jakieś sprawdzone sklepy, gdzie mógłbym zakupić części przez internet? Bo tak sprawdzam na allegro to do B7 części jak na lekarstwo. Pozdrawiam Bartek
-
[ALL B7] Tarcze hamulcowe
Jestem w trakcie zakupu tarcz hamulcowych na przód do B7 2.0 TDI, i tak się zastanawiam czy to są dobre ceny i dobre jakościowo tarcze/klocki ? Tarcza przód cena za 1szt 137zł Ate 159zł Ate power disc 120zł SBS Klocki przód cena za kpl 183zł Ate 170zł Textar Pod uwagę najbardziej brałem ATE lub SBS bo słyszałem że ATE PD lubią się pogiąć. P.S. Nie chce zakładać osobnego topicu to zapytam tu, czy końcówka drążka firmy MOOG jest dobra, czy lepiej coś innego wybrać? Pozdrawiam Bartek
-
[ALL B7] Jakie zawieszenie w B7 TDI FWD
Witam Po przeczytaniu paru tematów mam mętlik w głowie i sam już nie wiem czy w B7 są stalowe wahacze czy tez aluminiowe ? Czy ktoś może mógłby udostępnić schemat poglądowy zawieszenia bo chciałbym wiedzieć "co w trawie piszczy" Pozdrawiam Bartek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Od niedawna jestem zadowolonym posiadaczem Audi A4 B7 2.0 TDI BLB. Jako że samochód posiadam od miesiąca i jest to moje pierwsze Audi mam parę pytań, ale to w odpowiednich działach. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy A4 Bartek