Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o analizę logów - łapie mi notlauf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Generalnie w jeździe po mieście problem nie występuje.Autko fajnie przyśpiesza , mało pali, generalnie dużo frajdy z jazdy. Problem pojawił się ok 2 tyg temu gdy wjechałem na droge expresową i postanowiłem sprawdzić furke.Wszystko szło ładnie aż do 140 km/h i turbo sie wysr....o do następnego odpalenia samochodu . Miesiąc wcześniej jak wracałem z Niemiec to butowałem do 200km/h i zero problemów.

Dziś zrobiłem logi i proszę o interpretacje

statyczne 003

24c9aad195f5cf95m.jpg

statyczne 011

6b5ea64670bc0363m.jpg

dynamiczne 011

c85dab5cca45a8f9m.jpg

dynamiczne 003

0d3aedcbbdde69b1m.jpg

Podczas statycznej 011 sztanga w turbinie chodzi góra-dół choć nie wiem czy w pełnym zakresie

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :hi:

Opublikowano

nie wiem co to za moda robienia tylko czesci blokow pomiarowych ....

:mysli: to tak jak jakby lekarz zajrzał Ci do doopy a Ciebie boli głowa ... [bez urazy :wink4:]

jak dla mnie to kierownice stoja deba ....

[dla swietego spokoju sprawdz podcisnienia i N75]

p.s ladnie jebnelo prawie 3 bary .... :naughty: dla Twojego dobra nie jezdzilbym tym samochodem ...

Opublikowano
  • Autor

no właśnie, te 3 bary mnie martwią ; :( bo mnie serce boli przed następnymi testami. Ale przegonie go jeszcze w grupach 001,004,008,010

Robić je pojedyńczo ? czy może 3 jednocześnie?

Opublikowano

no właśnie, te 3 bary mnie martwią ; :( bo mnie serce boli przed następnymi testami. Ale przegonie go jeszcze w grupach 001,004,008,010

Robić je pojedyńczo ? czy może 3 jednocześnie?

generalnie na 99% winne sa zaluzje w turbulum .... mozesz zrobic komplet ale na wlasne ryzyko ... :wink4:

takie doladowanie to szybki zgon turbulum ...

[posprawdzaj N75 i podcisnienia - malo prawdopodobne ale moze .... ]

Opublikowano

ja tam bym nie robił już logów, widać jakie jest ciśnienie...

Opublikowano

Mam ten sam silnik i kiedys mialem takie same objawy. Oddawaj turbo najszybciej jak sie da do czyszczenia lub regeneracji. Jak sie wysra, to juz nic z nim nie zrobisz. Koszt czyszczenia to jakies 500-600PLN z wyciagnieciem i robocizna(warszawskie ceny). Wysrane turbo do AVF to koszt 2000PLN, chyba ze wlozysz cos wiekszego lub hybryde, wtedy mniej.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzięki za odzew

Nie miałem sumienia katować fury więc pojechałem do Rogala

diagnoza : przycierają się żaluzje w turbo i w przyszłym tyg umówiony jestem na czyszczenie. Koszt ok450 zł ,więc do przeżycia.

Do tego czasu jazda emerycka max 2000 obr ;([br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 18:43 _________________________________________________No i turbo wyczyszczone. Po odebraniu :audi: z warsztatu , pierwsze co od razu zauważyłem to inny dźwięk pracy silnika podczas przyspieszania. Nie było już takiego buczenia w wydechu. Przyśpieszanie stało się bardziej płynne , wcześniej było pedał w podłogę , chwile nic i nagle kop w d*pę i fura wyrywała do przodu jak szalona (całkiem przyjemne uczucie i trochę uzależniające :decayed:)

tu mam logi po czyszczeniu

5ae87a81306f4b82m.jpg

Na jak długo pomaga takie czyszczenie i co należy robić aby nie dopuszczać do zapiekania kierownic w turbawce?

Opublikowano

od czasu do czasu przegon auto z sandałem w podłodze i bedzie cool.. :)

Opublikowano

tu mam logi po czyszczeniu

5ae87a81306f4b82m.jpg

no i pieknie ...

co należy robić aby nie dopuszczać do zapiekania kierownic w turbawce?

cegla na gaz ... :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.