Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radek463

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kolego w ostatecznosci mozesz tak zrobic jak napisalem ale lepiej jest zrobic tak jak ma byc. Wybor nalezy tylko do ciebie. Ja mialem tak tylko jakis czas ale pozniej znalazlem chwilke i zrobilem tak jak ma byc
  2. Sprobuj naciagnac pasek jeszcze troche i jezeli chcesz mozesz kupic taki preparat (dostepny w kazdym sklepie motoryzacyjnym) ktorym popryskasz pasek i tez przestanie piszczec
  3. Kolego a klima dziala ci dobrze? Jesli tak to mozesz zrobic to po polsku podlacz mase od wentylatora gdzies pod silnik badz cos innego byle bys mial minus a plus dolacz do tego kabelka co idzie do sprezarki klimy i wtedy bedzie wszystko gralo. A jezeli chcesz mniec zrobione oryginalnie to szukaj w przekaznikach moze tam lezy problem
  4. Witam wczoraj udalo mi sie naprawic klimatronik w mojej A4. Przyczyna niedzialania byl czujnik od klimy przy chlodnicy po lewej stronie patrzac od przodu auta. Znajomy elektryk doszedl do tego dzieki probowce napiecia i mostkowaniu kabli od tego czujnika (oczywiscie masy). Po zmostkowaniu kabli przycisk auto jak i sniezynka zaczely dzialac. Po zapaleniu auta i probie wlaczenia klimy wszytko bylo oki. Kupilem wiec nowy czujnik i podlaczylismy kostke i teraz wszystko dziala super. Tazke wymiana sterownika nie byla konieczna. Wszystkim za pomoc i propozycje naprawy wielkie dzieki. Pozdrawiam
  5. Kolego a jak sprawdzic te masy na czujnikach? A masz namiary na tego kolege kobra7? [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 22:57 _________________________________________________A co to jest ten EEPROM? Ile moze kosztowac wgranie tego wsadu?
  6. ok dzieki sprawdze bledy na vag-u i sprobuje wlozyc inny sterownik klimy i zobaczymy[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 10:40 _________________________________________________Podlaczylem auto pod vag-a bylo 11 bledow elektryk kazal podmienic sterownik i zobaczyc czy wina lezy po jego stronie. Elektryk bedzie mial taki sterownik dopiero pod koniec nastepnego tygodnia. Dlatego moja prosba jest taka: czy jest ktos z woj.pomorskiego kto chcialby mi pomoc i przelozyc dzialajacy sterownik klimatyzacji? Moge podjechac na miejsce.
  7. OK dzieki kolego za odpowiedz nabije i dam znac czy pomoglo. Narazie thx. Pozdrawiam[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 20:56 _________________________________________________Witam dzis sprawdzilem szczelnosc klimy i okazalo sie ze wszystko jest w porzadku. Fachowcy stwierdzili ze to wina elektryki. Wiec sprawdzilem co moglem tzn. bezpieczniki i przekaznik sa dobre. Gdzie moze lezec przyczyna? Pomoze ktos gdzie szukac wiecej?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 21:31 _________________________________________________jeszcze taka ciekawostka gdy podlacze kabelek pod przekaznik od klimy i dotkne go do masy sprezarka sie zalancza i klima chodzi tak samo jest z tym przyciskiem auto gdy kabelek wloze do kostki. Czy moglby byc uszkodzony jakis czujnik?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 23:24 _________________________________________________Czy podpiecie pod VAG-a pomoze w lokalizacji usterki?
  8. Witam koledzy. Zostalem szczesliwym posiadaczem A4 ale mam z nim male klopoty. Zaczne od najwazniejszego. Otoz dzis wieczorem zaczal swirowac klimatronik a konkretnie nie dziala przycisk auto i sniezynka oraz moge regulowac temp. od 00-50 C. Gdzie predzej wyswietlalo LO 18 18,5 itd. Jeszcze dzis bylo wszystko w porzadku. Jaka moze byc tego przyczyna? [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 23:17 _________________________________________________od 00 do +50 C

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.