Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Silnik przerywa po wymianie rozrządu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wymieniali mi dzisiaj rozrząd w 1.9TDi.Po wymianie silnik zaczął nierówno pracować i delikatnie przerywać. Co to może być??? Mechanicznie wszystko sprawdzane 2 razy i niby jest dobrze.Jutro idzie na komputer

Opublikowano

Witam!

Wymieniali mi dzisiaj rozrzad w 1.9TDi.Po wymianie silnik zaczal nierowno pracowac i delikatnie przerywac.Co to moze byc???Mechanicznie wszystko sprawdzane 2 razy i niby jest dobrze.Jutro idzie na komputer

No i po kompie wszystko będzie jasne :wink4:

Pozdrawiam

ps. przede wszystkim 00BS-podejżewam że tam jest problem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale od czego to moze byc??Powazne??

Opublikowano

No i po kompie wszystko będzie jasne :wink4:

Pozdrawiam

ps. przede wszystkim 00BS-podejżewam że tam jest problem

Tylko logi - jedż na vaga :wink4:

Inaczej " wróżba z f......"

Pozdrawiam

Opublikowano

Pewnie jakieś kostki nie łączą. Podłącz się pod vaga, koniecznie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Diagnoza to kolo dwumasowe.Dzisiaj bede wiecej wiedzial

Opublikowano

Diagnoza to kolo dwumasowe.Dzisiaj bede wiecej wiedzial

Ciekawe :gwizdanie:

Opublikowano

Po wymianie rozrzadu - objawilo sie kolo dwumasowe.... bardzo ciekawe - jakis mechanik ta diagnioze postawil a jesli tak to czy w jakis sposob to uzasadnił ??

Opublikowano

Jak to ten sam mechanior to może lekki wałek robi ?

Dziwne, że po rozrządzie dwumas "wyszedł".

Cóż, zobaczymy. Daj znać jakie efekty końcowe

Opublikowano
  • Autor

No i wszystko jasne.Zadne kolo dwumasowe(taka diagnoze postawili jacys "spece"od audi)

Wymienili takze wszystkie filtry i oleje i tu lezy problem.Ktos kiedys majstrowal przy kompie i pozmienial ustawienia.Zwiekszyl baaaardzo dawke powietrza.Samochod jest na dole mocniejszy.PO zmianie filtra na czysty,nowy,o dobrej przepustowosci dostaje go jeszcze wiecej.Przy mocnym dodaniu gazu nie sotaje wystarczajacej ilosci paliwa do powietrza.Wymiana kasety w przyszlym tyg i bedzie dobrze/

Opublikowano

No i wszystko jasne.Zadne kolo dwumasowe(taka diagnoze postawili jacys "spece"od audi)

Wymienili takze wszystkie filtry i oleje i tu lezy problem.Ktos kiedys majstrowal przy kompie i pozmienial ustawienia.Zwiekszyl baaaardzo dawke powietrza.Samochod jest na dole mocniejszy.PO zmianie filtra na czysty,nowy,o dobrej przepustowosci dostaje go jeszcze wiecej.Przy mocnym dodaniu gazu nie sotaje wystarczajacej ilosci paliwa do powietrza.Wymiana kasety w przyszlym tyg i bedzie dobrze/

ciekawe ciekawe :mysli: teoria niezla :gwizdanie:

a coz to za kaseta? :cool1:

Opublikowano

jestem również bardzo ciekaw :cool1:

Opublikowano

Wymiana kasety w przyszlym tyg i bedzie dobrze/

uuu, jestem bardzo ciekawy o co chodzi...

Opublikowano

Wymiana kasety w przyszlym tyg i bedzie dobrze/

ciekawe ciekawe :mysli: teoria niezla :gwizdanie:

a coz to za kaseta? :cool1:

Wymiana kasety w przyszlym tyg i bedzie dobrze/

uuu, jestem bardzo ciekawy o co chodzi...

moze kolega ma soft sterujacy ECU zapisany na kasecie magnetofonowej...

tak jak dawno dawno temu soft do ZX-Spectrum :nabijasie:

Opublikowano

mi przyszła do głowy czarna skrzynka np. z Boeinga

Opublikowano

Czwarty kanał, czwarte pole od lewej (wartości mierzone) i wszystko będzie jasne. :> :> :> Obstawiam, że nie będzie tam 0.

Opublikowano
  • Autor

Z czego sie nabijacie??

Opublikowano

Z czego sie nabijacie??

panowie nie zrozumieli co oznacza ta owa tajemnicza "kaseta"

Przyznam, że ja również :przebiegly:

Dawaj więcej info, bośmy ciekawi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak zrobia to wyjasnie Wam wszystko...

Opublikowano

Jak zrobia to wyjasnie Wam wszystko...

Napisz chociaż o co chodziło z tą kasetą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.