Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Srebrne A3 2.0TDI Ma1ika :)


Ma1ik

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedl moment, kiedy wreszcie zakupilem a następnie załatwilem wszystkie formalności związane z rejestracją mojej niuni.

Upatrywalem tez A4 B6, ale ostatecznie padlo na A3.

Teraz juz jeżdze i cieszę się autem. Przy okazji zrobiłem kilka fotek.

Opis:

Rok produkcji: 2003

Silnik: 2.0 TDI BKD - seria, ale w planach conajmniej czipsik :)

Wersja wyposażenia : ambition + gadżety takie jak skóra, podgrzewane fotele, xenon (nie wiem czy to nie jest standard w ambition), itd, itd.

W sreberku wymienilem wszystkie płyny, itd. Zakupiłem również nowe kapcie (Bridgestone Protenza RE050).

W planach... Najpierw wirusik, pozniej moze jakies mocniejsze mody (zaleznie od finansow... IC, wydech, turbo). Ale to narazie tylko plany.

Co do wygladu to przod od S-Line albo od S3. Tyle tylko ze nie wszystko od razu ;)

A teraz kilka fotek niuni:

audi001ny2.th.jpg audi004fo0.th.jpg audi008lv5.th.jpg

audi009zt9.th.jpg audi014nv4.th.jpg audi022pf6.th.jpg

audi026hc1.th.jpg audi028mx8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl, masz racje. Na zime i jesien beda gumy, na lato dywaniki welurowe! Juz czekaja na zmiane! Dzisiaj konkretnie ;)

Dam poprawiona fote ;) [br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 08:32 _________________________________________________

Fajny mały barat A4 :tongue4: jak dorosnie zostanie A4 :naughty:

Jak dorosnie, to bedzie mniejszym bratem a4, ktory go miazdzy na drodze ;) W planach mod na 250kucy i jakies 380NM. Ale to nie predzej jak pol roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to auto (swoja droga - ladne) do codziennej jazdy to nie wiem, czy bawilbym sie w takie mody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zmienić maskę i zderzak i będzie po lifcie :) Ciekawe autko

Gratuluję :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to auto (swoja droga - ladne) do codziennej jazdy to nie wiem, czy bawilbym sie w takie mody.

No wlasnie bedzie do codziennej jazdy. Chcialbym cos z tego wykrzesac, ale nie wiem czy jest sens. Zobacze z czasem, bo apetyt rosnie. Moze chipsik plus troche wieksze turbo i wystarczy.

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 13:31 _________________________________________________

Wystarczy zmienić maskę i zderzak i będzie po lifcie :) Ciekawe autko

Gratuluję :th:

Taaaaaaaa, tyle tylko ze srebrny kolor ciezko bedzie taki drugi dobrac... Nie chce zeby maska roznila sie odcieniem od reszty :| A chce przod od s-line lub od s3 i jestem rozdarty :|

Ma ktos moze namiar na dobrego lakiernika i serwis klimatyzacji w warszawie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 koni bez quattro - moze byc ciezko z trakcja.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna trójeczka :th: choć powiem ze czarna była by ładniejsza przynajmniej dla mnie :naughty: srebrna za to praktyczniejsza :th:

Gratulacje zakupu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj na spota do nas dzis :)

Flyer, gdzie? :> Zaraz poczytam, bede na miescie to moze podskocze. Z tym ze mam pileczke od 19:30 do 21.00 wiec moze byc ciezko, ale jak sie uda to na chwile zahacze ;) [br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 18:12 _________________________________________________

250 koni bez quattro - moze byc ciezko z trakcja.. :decayed:

Na a3 club jest takich kilka osob co tylko oska i daja rade ;) Aczkolwiek na 4 biegu to boksuje jak sie przycisnie, wiec nie jest zbyt dobre ani dla zawiechy ani dla bezpieczenstwa ;)

Pomyslimy. Jak do cywilnej jazdy to faktycznie troche przy duzo... Zobacze jak w ogole bede stal z funduszami, bo moze nie byc tak kolorowy ;| [br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 18:14 _________________________________________________

Bardzo ładna trójeczka :th: choć powiem ze czarna była by ładniejsza przynajmniej dla mnie :naughty: srebrna za to praktyczniejsza :th:

Gratulacje zakupu :cool1:

Dzieki. Tez chcialem czarna, ale nie mozna miec wszystkiego ;) Juz sie przyzwyczailem i podoba mi sie sreberko ;) [br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 17:15_________________________________________________koncy przyszla pora na mala modyfikacje w aucie. Narazie tuning mechaniczny...

Zaliczylem wizyte u Witka (Rogala).

Na starcie musze zwrocic uwage na pelny profesjonalizm i zdrowe podejscie ze strony Rogala. Każdemu z czystym sumieniem moge polecić jakiekolwiek modyfikacje u Witka (MR motors). Niby nie trzeba chwalić, bo wszyscy wiedza, a jednak... za***ista robota.

Wykonana robota jest naprawde swietna a wykres przedstawia wynik tygodniowej pracy.

Zmieniono turbinke na hybryde (GT17) ala Rogallotti

Oprocz tego wywalono katalizator, EGR i zmieniono część orurowania.

Wyniki przedstawia ponizszy wykresik

Wrazenia z jazdy niezapomniane

Spokojnie moglo byc wiecej, ale mialo byc bezpiecznie. Jest duzo i jest ze sporym marginesem bezpieczenstwa. Wyszlo 200km na dlugim zakresie obrotow... Do tego moment maksymalny tez bardzo dlugo dostepny.

http://img114.imageshack.us/my.php?image=malikbkdmj7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...