-
[B6 AWX] filter pylkowy
gdzie znajde filter pylkowy
-
[B6 AWX] modul komfortu
zmienilem modul komfortu. po wymianie bylo ok. a teraz nie moge zamknac sam z pilota. co mam zrobic * stosuj prosze kropki i przecinki [Musashi]
- [B6 AWX] Problem z mocą
-
[B6 AWX] Problem z mocą
panowiekgdzie moge kupic program do komputera VGA
-
[B6 AWX] Problem z mocą
niemoge znaleac na forum
-
[B6 AWX] Problem z mocą
witam mam problem z silnikiem na wysokich obrotach traci moc jak by turbo nie dzialalo a na niskich obrotach dziala turbo czy ktos wie co to morze byc
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
jaki olej wlac do tdi castrol edge 5w40 jest ok
-
[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem
jak sprawdzic zimny lot i jak naprawidz[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 21:40 _________________________________________________morzna odlaczyc akumulator nic sie nie stanie
-
[B6 ALT] Gdzie znaleść wyłącznik poduszek ?
nie ma wylacznika air-bak
-
[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem
a gdzie jest ta pompka
-
[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem
tylko jest problem jestem w irlandi
-
[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem
sprawdzalem i czyscilem bezpieczniki ok
-
[B6 AVF] Problem z centralnym zamkiem
mam tez taki problem niedziala mi zamek szyby i oswietlenie w srodko i modul komfortu jest ok co to morze byc
-
[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem
witam mam audi a4 b6 mam taki dziwny problem czasami nie działa mi centralny zamek z pilota nie zamyka dzwi a z klucza zamykają sie tylko drzwi przód nie działają szyby przednie oświetlenie środka i klapa tylna nie wiem co to potrzebuje pomocy z góry dzięki * nazywaj proszę poprawnie wątki, używaj znaków interpunkcyjnych, bo tego nie da się czytać - nie wspomnę już o ortografii, którą poprawiłem - lukaszr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
wita jestem krystian i potrzebuje waszej pomocy
kryha80
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta