Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Gdzie znaleść wyłącznik poduszek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze,

Czy ktoś wie gdzie znajduje się wyłącznik poduszek powietrznych w B6 2001? Nigdzie nie mogę znaleźć.

Dzieki.

Opublikowano

A jesteś pewny że były takie montowane?

Jeżeli nie ma na wierzchu to znaczy że nie ma takiej możliwości

Opublikowano

Sprawdz w schowku.

Opublikowano
  • Autor

Wiec poduszek mam 6, a w schowku nic nie ma.

Opublikowano
Wiec poduszek mam 6,

Chodziło mi wyłącznik poduszek, czyli jak nie możesz zlokalizować wizualnie wyłącznika to producent nie przewidział funkcji wyłączania przez niepowołane osoby takie jak właściciel :wink:

Opublikowano
  • Autor

spedyt, chcesz przez to powiedziec ze mozna zamowic wersje z wylacznikiem poduszek lub bez?

troche to nie ma sensu, albo wszystkie, albo zaden...

Opublikowano

Witam ja mam audi A4 1.8T qattro z 1999 r i posiadam taki wylacznik dziala on tylko i wylacznie na pooduszke pasazera, znajduje sie on w schowku w lewym gornym roku wyłancza sie ja kluczykiem od zaplonu. Ale po co wyłaczac.

Opublikowano
chcesz przez to powiedziec ze mozna zamowic wersje z wylacznikiem poduszek lub bez?

Nie, po prostu jak nie masz to nie i już

Witam ja mam audi A4 1.8T qattro z 1999

To jest B6?

Opublikowano

można to domontować....

Ale po co wyłaczac

Po to, żeby wyłączyć poduszkę pasażera. To chyba oczywiste ??? :eek: :cool:

Czasem jest to potrzebne.

Opublikowano
  • Autor

To jest B6?

Tak, B6 z listopada 2001 (wtedy zaczeli je produkować). Z tego co wiem to wszystkie modela Audi taki przełącznik posiadają :confused:

A po co wyłączać? :arrowr: wiec po to żeby wożąc dziecko w foteliku na miejscu pasażera nie łamać przepisów, które mówią ze mozna to robic jeżeli poduszka jest wyłączona.

Smacznego jajka i mokrego Dyngusa :biggrin:

Opublikowano

B6 zaczeli produkowac w listopadzie ale 2000 roku.

Opublikowano

W moim pytaniu chodziło mi o wypowiedz lukaszek13ns w opisie ma B6 z 1999r

Opublikowano

Dodatkowo, jeżeli jest wyłącznik poduchy pasażera to w przypadku dzwona i jej wybuchu gdy nie siedział tam pasażer (a nie została wyłączona) mogą być duże problemy ze zwrotem kasy z ubezpieczenia.

Opublikowano

a mi o wypowiedz pisky :quattro:

Opublikowano
Czy ktoś wie gdzie znajduje się wyłącznik poduszek powietrznych w B6 2001? Nigdzie nie mogę znaleźć.

a szukałeś nad zamkiem drzwi pasażera ???

Opublikowano
Dodatkowo, jeżeli jest wyłącznik poduchy pasażera to w przypadku dzwona i jej wybuchu gdy nie siedział tam pasażer (a nie została wyłączona) mogą być duże problemy ze zwrotem kasy z ubezpieczenia.

Co takiego?!!! Tzn., że jeżeli nie mam pasażera to trzeba poduszke wyłanczać? Kpina.

Opublikowano

jak Ci poduszka wyrabie a nikt tam nie siedzial to musi byc cos skopane.

Opublikowano
jak Ci poduszka wyrabie a nikt tam nie siedzial to musi byc cos skopane.

Niekoniecznie. Zależy jaki samochód i jaki rocznik. Wcześniejsze wersje strzelały dwoma poduszkami niezależnie czy był pasażer czy nie.

Opublikowano

Panowie bo powoli nam się tu robi OT...

Opublikowano
a szukałeś nad zamkiem drzwi pasażera ???

alvaroalvaro78 u Ciebie jest w tym miejscu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.