Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4][B7] Moja niunia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chetnie wkleje zdjecia swojej niuni tylko nie wiem za bardzo jak czekam na podpowiedzi i jeszcze jedna sprawa mam B7 rocznik 2004 dokladnie 19.11.2004r na forum jes napisane wyraznie ze B7 produkowane sa od 2005...albo Ja nie mam B7 albo jest tutaj malusi bład :gwizdanie: czekam na porady ktoredy tutaj sie fociaki wkleja dziki pozdrawiam

ok ok juz wiem jak zdjecia wkleic ;P za wczesnie poprosilem w tym temacie o pomoc :notworthy:

teraz jeszcze tylko z tym B7 od 2005r.

02072008027xl0.th.jpg

02072008030kz9.th.jpghttp://

02072008037kj8.th.jpg

02072008041bd7.th.jpg kto wie co to za w ????

02072008033fr1.th.jpg

02072008032ya2.th.jpg tutaj ten rog jest dobrze spasowany :P poszukam regulacji

a to to mojej siostry synek dzisiaj konczy roczek i przymierza sie do furki :)

06072008051li6.th.jpg

06072008052wh1.th.jpg

ps.sorki za jakosc zdjec komorkiem robilem :embarrassed:

koledzy czy mi tutaj czegos nie brakuje ??????

09102008330zm3.th.jpg[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 10:11_________________________________________________

Nie widac.. :wink4:

to jak zrobic zeby bylo widac dalem zdjecie wkleilem linka....?? :(

Opublikowano

Jak wrzucasz na imageshack to po prostu wrzuc tu miniaturke :) A to jest B7 napewno :) bardzo ładna i silniczek mmm pierwszy wypust A4 B7, napewno super sie jezdzi z takim silniczkiem :good:

Opublikowano

B7 byly produkowane od 11.2004,rok modelowy 2005

masz wszystko ok

witamy kolejne B7 na forum :good:

Opublikowano
  • Autor

Jak wrzucasz na imageshack to po prostu wrzuc tu miniaturke :) A to jest B7 napewno :) bardzo ładna i silniczek mmm pierwszy wypust A4 B7, napewno super sie jezdzi z takim silniczkiem :good:

jak miniaturke wrzucic ?? linka to wklej wytnij a miniaturke....?? a linka pierwszego drugiego czy trzeciego ??

Opublikowano
  • Autor

modelow

B7 byly produkowane od 11.2004,rok modelowy 2005

masz wszystko ok

witamy kolejne B7 na forum :good:

B7 byly produkowane od 11.2004,rok modelowy 2005

masz wszystko ok

witamy kolejne B7 na forum :good:

modelowy a w papierach 2004 ;P hehehe a widac to zdjecie moje w koncu czy nie bardzo ??:)

Opublikowano

widać zdjęcie piękny B7

Opublikowano
  • Autor

widać zdjęcie piękny B7

wydaje mi sie ze 3 wkleiłem ;)

Opublikowano

Tak trzy tylko jedno otwarte. :)

Gratuluje zakupy :oklaski: piękna ,moja też jest 2004 ale B6 :evil:

Dużo planów na zmiany :mysli: czy seria pozostanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tak trzy tylko jedno otwarte. :)

Gratuluje zakupy :oklaski: piękna ,moja też jest 2004 ale B6 :evil:

Dużo planów na zmiany :mysli: czy seria pozostanie :gwizdanie:

co to znaczy jedno otwarte ?? jak reszte otworzyc ??:) seria raczej nie .Mam w planach chipa szyby na lusterko , chromowane lusterka ale nie wiem czy cale zmieniac czy tylko obudowe mam je elektrycznie skladane ale to chyba nie problem i felgi tez bym jakies 17 ale wzorek inny :) <lol2> jestem posiadaczem jej od jakichs 5 dni :) tak wiec jeszcze nie wiem nawet jak sie tym jezdzi bo tablic jeszcze nie ma :(

Opublikowano

Sam sprowadzales czy ktos ?? Ile Cie wyniosl ?? :)

Opublikowano
  • Autor

Sam sprowadzales czy ktos ?? Ile Cie wyniosl ?? :)

dobry znajomy mi sprowadzil o pieniadzach sie nie pisze ale po opłatach zmiescilem sie w 50000zł nie bita najechane 154000 ksiazka i w serwisie sprawdzone nie bita sprawdzona grubosc lakieru z wyposarzenia ma bixenon....elektryke fotele lusterka...navi duza tak jak by kubełki fotele elektryczne grzane ...chyba tyle czujniki parkowania z tylu sa :)

Opublikowano

Powoli się wszystkiego sie dowiesz na forum. :) Starczą same obudowy :)

Chodziło mi o zdjęcia :wink4:

:good: :good:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 12:27 _________________________________________________

Sam sprowadzales czy ktos ?? Ile Cie wyniosl ?? :)

dobry znajomy mi sprowadzil o pieniadzach sie nie pisze ale po opłatach zmiescilem sie w 50000zł nie bita najechane 154000 ksiazka i w serwisie sprawdzone nie bita sprawdzona grubosc lakieru z wyposarzenia ma bixenon....elektryke fotele lusterka...navi duza tak jak by kubełki fotele elektryczne grzane ...chyba tyle czujniki parkowania z tylu sa :)

Super cena :kox: :kox: :kox: :kox:

szkoda że ja nie mam takich znajomych :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak zrobic z reszty linkow miniaturki ?????? :)

Opublikowano

ja żywam fotosika :)

Opublikowano

No to cena naprawde rewelacja, a to manual ?

Opublikowano

No nie zdjęcia ma :gwizdanie:

Opublikowano

No to cena naprawde rewelacja, a to manual ?

B7-ki tanieja w szkopowie,ludzie zmieniaja na B8

Opublikowano
  • Autor

No to cena naprawde rewelacja, a to manual ?

B7-ki tanieja w szkopowie,ludzie zmieniaja na B8

No to cena naprawde rewelacja, a to manual ?

automacik chciałem manuala ale ogolnie mi znajomy powiedzial ze za 50000 nie znajde a jak mi ta znalazl to juz nie wybrzydzalem bo mialo nie byc do 50000 hehehe wiec bralem i w raczki calowalem ;)

Opublikowano

No tez bym calowal :polew: A kolega z centrum wrocka czy okolice ?

Opublikowano

Dokładnie ,a ja bym się zamienił na automat :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.