Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bzzzz,, bzzz ... dzzzz....dzzz..zzz nie czaję jakie to reklamy ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie ma mnie bo mnie nie ma piszę z daleka :)a potem będę jeszcze dalej Także najwcześniej to gdzieś wiosna pewno
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeszcze przez jakiś czas nie będę się wklejał jednak
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no całkiem ładnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to kiedy ten spot ? bo żem się pogubił...
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
cześć zdeniu jak będzie mi pasować, to wpadłbym też
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
którym tygodniu ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja odpadam... i tak jeszcze hohohoho...
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
w kodach auta jest, ze posiada tipa. Co widac po kierze
-
[ALL B7] ori Xenon od B8 do B7
do lamp musielibyście wymienić moduł elektryki...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no gratulacje... i więcej nic nie napiszę To mam nadzieję BOSE i skóry ma ? Bo to taki standard w Mazdzie Pilnuj tej mazdy dobrze....
-
[B7/B8] Felga z B8 do B7
nie nie kupiłem, nie zakładałem nawet nic. Doszedłem do wniosku, że zbyt duża różnica.... Czyham dalej ....
-
[ALL] patrzcie i płaczcie
róznie jest z różnymi markami, tak samo z gwarancją. Choć wiem, że zmieniło się na lepsze....
-
[ALL] patrzcie i płaczcie
pytam bo nie wiem, Audi of America sprzeda nowe auto wiedząc, że jest na eksport ?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
zgadza się, a mi chodziło o to, że mówiac "jezdząc po banie 190" to tak na prawdę jest to jazda 190km/h przez 100km oraz 110/130km/h przez kolejne 500. Chodziło mi o to, że wskazując chwilowe spalanie podczas jazdy 190km/h pokaże, że jest to niemożliwe żeby spaliło auto poniżej 6.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie ma mnie w kraju teraz, to se myka łobydwoma pewno Ty mi lepiej napisz, gdzie paździocha widziałeś Zresztą niech jeździ, co ma akumulator stać, żebym potem miał problem ? hihihi
-
Urządzam się...
obniż, zmień koła na 17ki, zmień lampy na poliftowe i będzie jakoś wyglądać aa, no i ten hak usuń
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
nie tylko Ty nie wierzysz :gwizdanie: przecież już na moje pytanie kolega odpowiedział, że było to około 10L
-
[B6 AWX] Bluetooth
alex, ale piszesz teraz, że masz problem z rns-e czy telefonem (to grupa 77) ? Tak jak pisałem kilka razy, potrzebny jest soft nowszy (co się wiąże ze zmianą kabla) do paru zmian w rns-e. Nie pamietam jak z telefonem, ale chyba bez problemu.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w kodach od auta nie ma nic o skórze, siemian już ma listę wyposażenia masz motor BLB poza tym (w książce serwisowej nie było wpisanego nawet ? )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tyle, że teraz to mogą pierd.olić co tylko chcą
-
[B5 AJM]pasy bezpieczenstwa - PIN / STOPER / GUZIK
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12692.0.html;msg154773;highlight=443857#msg154773
-
Zaświeciła się kontrolka kierownicy
a to ona jest czerwona ?
-
[B7/B8] Felga z B8 do B7
felga z B8 do B6/B7 podejdzie ALE z dużym trudem, także w mojej ocenie nie ma co instalować takiej felgi Jest inny otwór centrujący, zupełnie inne ET (co ciekawe w A5 też jest inny niz w A4B8). Szkoda zawiechy...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
od 7:30 chyba (kasa od 8 ?)